scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Pure Elite CFM 1000 g

zákazníci hodnotia tento produkt na 75%
Prípravok je ideálnou výživou pre namáhané svalstvo. Je zložený z 24 g kvalitného 100% srvátkového proteínu s 80% obsahom bielkovín, vyrobeným CFM metódou, s vysokým obsah L-Glutamínu a 7 g BCAA v 1 dávke.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
40.00 €
-10% -4.16 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 35.84 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV003

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
{{ filteredVariants[0].pricePerUnit.base }} {{ filteredVariants[0].pricePerUnit.measure }}
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}: {{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}:{{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Czech Virus Pure Elite CFM 1000 g

Elite Performance Whey Protein je vysoko kvalitný 100% srvátkový proteín. 80% obsah bielkovín, vysoký obsah L-Glutamínu a 7 g BCAA v 1 dávke je zárukou ideálnej výživy pre namáhané svalstvo.

Pozor - nepleťte si obsah srvátky s obsahom bielkovín! Veľké množstvo proteínových produktov sprevádzajú slogany ako "WHEY 80", "WHEY 100" a reálny podiel bielkovín je mnohokrát nižší ako 70 %. A práve obsah bielkovín je ukazovateľom kvality proteínového prípravku.

Elite Performance Whey Protein je poctivo zostavený proteín s vysokým obsahom bielkovín, BCAA, L-Glutamínu a s kompletne zverejneným zložením. Výrobca netvrdí, že Elite Whey Protein je revolučná novinka, napriek tomu svojou kvalitou zatieni konkurenciu. Drží sa osvedčených poznatkov o vstrebávaní a využiteľnosti proteínu ľudským telom a dodržiava náročné technologické procesy výroby kvalitných bielkovín. Samotný výrobný proces prebieha bez akýchkoľvek chemikálií, takže ani finálny produkt žiadne neobsahuje. Výrobok neobsahuje ani žiadne umelé a lacné plniče. Prináša 100% kvalitu, pretože výrobca verí, že iba kvalita je zárukou úspechu.

Produkt je určený pre všetkých, ktorí z normálnej stravy nedokážu prijať dostatok bielkovín pre stavbu svalovej hmoty. Optimálne množstvo prijatých bielkovín je veľmi individuálne a záleží tiež na cieli užívateľa (množstvo bude iné pre muža, ktorý chce naberať čistú svalovú hmotu a iné pre ženu, ktorá chce znížiť objem telesného tuku). Veľmi všeobecne ale možno povedať, že dávka by sa mala pohybovať v hodnote 2-2,5 g na každý kilogram telesnej váhy denne.

Ako znížiť objem telesného tuku a pritom nestratiť svalovú hmotu?

Veľa žien aj mužov robí v diétnom stravovaní tú chybu, že úplne obmedzí príjem potravy. Táto stratégia môže krátkodobo fungovať, ale hrozí tu jojo efekt a navyše spoločne s telesným tukom strácajú aj ťažko dosiahnutú a cennú svalovú hmotu. Ak však zaradia do jedálnička dostatok bielkovín, ktoré budú dostatočne vyživovať svaly, budú strácať naozaj len tuky.

Ako nabrať svalovú hmotu?

Ak chce človek získať svalovú hmotu, bez proteínového nápoja sa ťažko zaobíde. Prečo sa 4× týždenne ničiť v posilňovni, keď telo proste nemá z čoho žiaducu svalovú hmotu tvoriť? Každý si musí uvedomiť, že na stavbu svalov je bielkovina (proteín) jedným z najdôležitejších stavebných prvkov. Ak ich teda má človek nedostatok, môže drieť na 150 %, ale želaný výsledok sa nedostaví, alebo dostaví, ale v obmedzenej miere. A práve Elite Performance Whey Protein je ideálnym doplnkovým zdrojom proteínov pre telo!

CFM
Elite Performance Whey Protein je vyrobený výrobnou technológiou zvanou CFM (Cross-Flow mikrofiltration). CFM je systém membránovej filtrácie, ktorá najšetrnejším spôsobom eliminuje tuk a laktózu a izoluje čistú bielkovinu so zachovaním cenných primárnych proteínových komponentov: β-laktoglobulín, α-laktoglobulín, Sérum albumín, Imunoglobulín, Glycomacropeptid, Lactoferrin. Tento unikátny výrobný proces je zárukou finálnej suroviny najvyššej možnej čistoty, vstrebateľnosti a maximálnej nutričnej využiteľnosti.

Čokoládová príchuť
Zvyčajne sa čokoládová príchuť dosiahne primiešaním kakaa do zmesi. Problém je v tom, že je potrebné relatívne veľké množstvo kakaa, čo v konečnom dôsledku znamená úbytok určitých percent proteínov v 100 g prášku - proteínová zmes je vytlačená kakaom, a tým sa znižuje obsah bielkovín. Schválne si skúste u proteínových výrobkoch porovnať obsah bielkovín pri čokoládovej a inej príchuti. V Elite Performance Whey proteíne nie je čokoládová príchuť dosahovaná vďaka kakau, ale je tu použitá patentovaná Technology FTNF chocolate.

Bez chémie
Pri výrobe Elite Performance Whey Protein sa kladie dôraz na šetrnú výrobnú technológiu, ktorá je v súlade so zásadami ochrany životného prostredia.

CFM srvátkový koncentrát (90 % bielkovín produktu)
Najaktívnejší forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.

CFM srvátkový izolát (10 % bielkovín produktu)
Najkoncentrovanejšia a najčistejšia forma srvátkovej bielkoviny na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.

LactoWise®
Synbiotikum - mix probiotík a prebiotík. Probiotiká sú živé organizmy, ktoré ak užívateľ konzumuje v primeranom množstve, priaznivo ovplyvňujú jeho zdravotný stav, pretože sa vďaka tejto forme môžu usadiť v tráviacom trakte. Prebiotiká sú potravou pre zdraviu prospešné črevné baktérie. Táto kombinácia pomáha k všeobecnému zlepšeniu imunity.

DigeZyme®
Komplex enzýmov (Amyláza, Proteázy, Laktáza, Lipáza, Celuláza), ktoré pomáhajú s trávením. Laktáza pomáha ľuďom s intoleranciou laktózy jej rozložením na jednoduché cukry. Proteáza pomáha s trávením bielkovín, čo ocenia hlavne ľudia s vyšším príjmom bielkoviny.

Aróma
Výrobca použil iba prírodné arómy. V príchuti čokoláda nie je použité kakao, preto môže garantovať rovnaký podiel bielkovín vo všetkých príchutiach!

Príchuť vanilka - prírodná vanilková aróma.

Príchuť čokoláda - prírodná čokoládová aróma.

Príchuť kokos - prírodná kokosová aróma.

Steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu)
Úplne bezpečné sladidlo vhodné aj pre diabetikov. Steviol-glykozidy sú 300× sladšie ako cukor.

Sukralóza
Sladidlo 600× sladšie ako cukor, nízkoenergetické s veľmi nízkym glykemickým indexom. Vysokostabilné voči teplotám a nízkemu pH v kyslých potravinách. Stimuluje rast probiotických baktérií v tenkom čreve. Hoci sa vyrába synteticky, je považované za najbezpečnejšie umelé sladidlo (žiadne kontroverzné diskusie o rakovine ako pri aspartáme, cyklamáte sodnom, acesulfame draselnom atď.).

Odporúčané dávkovanie

 • Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka.
 • Použite mixér alebo šejker. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Nutričné informácie

Energetická hodnota 393 kcal / 1662 kJ
Tuky 6,76 g
- z toho nasýtené 3,62 g
Sacharidy 5,29 g
- z toho cukry 5,29 g
Bielkoviny 80,00 g
Soľ 0,20 g *

* soľ je v potravine prítomná výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka

Zloženie

 • Zloženie príchute čokoláda: CFM srvátkový proteínový koncentrát (90 % bielkovín produktu), CFM sušený srvátkový proteínový izolát (10 % bielkovín produktu), LactoWise® (Bacillus coagulans, Galactomannan), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), aróma, farbivo (karamel), sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza, sójový lecitín.
 • Zloženie príchutí vanilka, kokos: CFM srvátkový proteínový koncentrát (90 % bielkovín produktu), CFM srvátkový proteínový izolát (10 % bielkovín produktu), LactoWise® (Bacillus coagulans, galactomannan), DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), aróma, sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza, sójový lecitín.
 • Obsah účinných látok v 30 g produktu: LactoWise®: 60 mg, DigeZyme®: 50 mg
Aminokyselina Obsah v %
Alanín 4,81
Arginín 2,02
Kyselina Asparágová 10,58
Cystín 2,12
Kyselina Glutámová 17,40
Glycín 1,35
Histidín 1,63
Izoleucín * 6,15
Leucín * 10,19
Lysín 9,23
Metionín 2,12
Phenylalanine 2,88
Prolín 5,29
Serín 4,42
Treonín 6,44
Tryptofán 1,35
Tyrosín 2,50
Valín * 5,67
* BCAA - obsah celkom 22,02 %

Doplňujúce informácie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.
 • Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Alergény: laktóza, sója.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 1000 g

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 75%

(Hodnotilo 7 užívateľov)

5 100%

KVALITNÍ PROTEIN, SKVĚLÁ, LÁHODNÁ CHUŤ KOKOSU, VÝBORNÁ ROZPUSTNOST. VE SROVNÁNÍ S KONKURENČNÍMI ZNAČKAMI JASNĚ VEDE. DÁVÁM PLNÝ POČET BODŮ.

5 100%

rozmíchává se dobře, příjemná chuť (hlavně vanilka), a kvalitní značka CV

4 80%

super chuť, skvělá rozpustnost a kvalita na vyšší úrovni opravdu luxusní protein od Czech Virus

4 80%

Chutnal mi kokos... vanilka a čokoláda už moc ne. Ovšem protein hodnotím pozitivně, nejde jen o chuť.

4 80%

Chutný protein s dobrou rozpustností.

2 40%

chuť trochu umělá

2 40%

stravitelnost a chuť hrozná

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Pure Elite CFM 1000 g0 % 100 %