scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Liver MAX V2.0 120 kapslí

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%
Komplexné zloženie, ktoré prispieva k normálnej činnosti pečene a tým podporuje detoxikáciu. Neutralizuje voľné radikály, slúži na normálnu činnosť trávenia a prečistenia.
10 % zľava: czechvirus-10 Platné do 25. 2. Týždeň s Czech Virus
20.00 €
-10% -1.90 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17.92 €

Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV039

Czech Virus Liver MAX V2.0 120 kapslí

Liver MAX V2.0 je inovovaná verzia best-selleru na podporu funkcie pečene na trhu. Oproti predchádzajúcej verzii obsahuje o viac ako 13% viac funkčných látok. Liver MAX V2.0 je komplexný produkt, ktorý bol vyvinutý ako podpora pre normálnu funkciu pečene v tele a vyčistení. Je plný prírodných extraktov a aminokyselín, ktoré sa výborne dopĺňajú a fungujú ako jeden extrémne účinný antioxidant. Liver MAX V2.0 obsahuje 14 funkčných látok. Ich základ tvorí extrémne silný extrakt z pestreca mariánskeho a jeho štandardizovaný obsah sylimarínu (účinná látka). V zložení je tiež extrakt z artičoka, N-acetyl-l-cysteín, cholín, zelený čaj, kurkuma, metionín a ďalšie.

Liver MAX V2.0 - To najlepšie pre tvoju pečeň

Pestrec a artičok

Pestrec mariánsky (80% silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien) je používaný ako anti-oxidant (10x silnejší, než vitamín E). Používa sa od nepamäti predovšetkým na podporu správnej funkcie pečene. Dokáže stimulovať proteínovú syntézu v pečeni a tým napomáha pečeni s nahradzovaním poškožených buniek. Sylimarín zvyšuje úroveň Glutatiónu v pečeni až o 35%. 

Extrakt z artičoku s obsahom cynarínu je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorá pôsobí na bunky pečene a obličiek a zvyšuje produkciu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje po užití artičoka, je redšia a tekutejšia, čím sa znižuje záťaž pečene, zároveň pomáhajú artičoky odstraňovať nežiaduce látky z krvi.

NAC, Metionín a Glutatión

N-acetyl-L-cysteín je pozmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteín, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť dôvodom pre pomalú regeneráciu po tréningu a horšiu ochranu proti zraneniam.

L-Metionín je aminokyselina vo voľnej forme, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou Glutatiónu.

Glutatión je antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia Glutatiónom je vhodná na podporu vlastného glutatiónu v bunkách a tým pádom udržuje účinnosť celého systému glutatiónu.

Zelený čaj, kurkuma a SAMe

Zelený čaj má výraznú antioxidačnú vlastnosť. Pomáha chrániť telo pred účinkami negatívnych voľných radikálov, čo pozitívne ovplyvňuje imunitný systém.

Kurkuma obsahuje kurkumín. Ten je extrahovaný z podzemkov kurkumy (Curcuma longa) a je najviac biologicky aktívnou zložkou tejto rastliny, je tiež zodpovedný za jej žlté sfarbenie. Jedná sa o veľmi silný antioxidant a napomáha normálnej činnosti pečene. 

SAMe je skratka pre S-Adenosyl-L-Metionín. Táto forma je skúmaná na pacientoch s cirhózou pečene alebo steatózou (stučnením) pečene. V štúdii na 52 zdravých ľuďoch bol zistený nárast sérového ALT (Alaninaminotransferáza) za 8 týždňov suplementácie o 22%.

Inositol, Cholín a vitamíny skupiny B

Inositol je spoločne s cholínom ideálna kombinácia látok, aby sa tuky neakumulovali v pečeni a zlepšil sa ich transport a metabolizmus.

Cholín prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene ak normálnemu metabolizmu lipidov. Navyše sa skvele dopĺňa s Inozitolom.

Obsiahnuté vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej syntéze cysteínu, k normálnemu metabolizmu homocysteínu alebo napríklad k normálnej funkcii imunitného systému. V organizme vykazujú antioxidačnú aktivitu.

Pre koho je produkt určený

Liver MAX V2.0 je vytvorený pre všetkých užívateľov, ktorí dbajú na stav svojej pečene. Či už ste bežný užívateľ alebo profesionálny športovec, obsiahnuté látky vám môžu pomôcť zlepšiť fungovanie vašich orgánov. Komplexné zloženie ponúka 14 funkčných látok, ktoré rôznymi mechanizmami napomáhajú pečeni k lepším výsledkom a fungujú v synergickom spojení pre maximálny účinok. Oproti pôvodnej verzii (V1) obsahuje V2.0 o 13% viac aktívnych látok, navyše sme pridali kukurmu a zelený čaj, ktoré v pôvodnej verzii neboli. Produkt tiež obsahuje 120 kapsúl oproti predchádzajúcim 100.

Výživové hodnoty

Účinná látka Obsah v dennej dávke
Pestrec mariánsky 500 mg
- z toho sylimarín 400 mg
Extrakt z artičoku (list) 200 mg
N-Acetyl-L-Cystein 200 mg
Cholin bitartrát 100 mg
Extrakt zo zeleného čaju 100 mg
- z toho EGCG 45 mg
Extrakt z podzemku kurkumy 100 mg
- z toho kurkumín 95 mg
L-metionín 100 mg
Inozitol 100 mg
Glutatión 40 mg
S-adenosyl-l-metionín (SAME) 40 mg
Vitamín B6 1,4 mg (tj 100% RHP*)
Vitamín B2 1,4 mg (tj 100% RHP*)
Vitamín B1 1,1 mg (tj 100% RHP*)

*Referenčná hodnota príjmu

Ďalšie látky v zložení: 

Extrakt z pestreca mariánskeho (Sylibum marianum, extrakt zo šupiek), extrakt z listov artičoku (Cynara scolymus), N-acetylcysteín, cholín bitartrát, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z odnože kurkumy metionín, inositol, L-glutatión, S-adenosyl-L-metionín, protispekavá látka (horečnaté soli mastných kyselín a oxid kremičitý), maltodextrín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, riboflavín, kapsule (hydroxyprop škrob, regulátor kyslosti - octan draselný)

Dávkovanie

  • Užite 3 kapsule kedykoľvek počas dňa s jedlom. Dostatočne zapite vodou. Neprekračujte 3 kapsule za deň. 

Informácie

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
  • Výrobok vyrobený v závode na spracovanie mlieka, vajec, sóje, mäkkýšov, rybieho oleja, orechov.
  • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
  • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla.
  • Chráňte pred mrazom.
  • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
  • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
  • Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl
Dávok v balení 40 dávek
Špeciálne požiadavky bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%

(Hodnotilo 2 užívateľov)

5 100%

Bezkonkurencny doplnok stravy..specialne na piatkove dni, kde som spozoroval lepsiu znasanlivost alkoholu :-)

5 100%

Suprový "páteční"vitamín ;)

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Liver MAX V2.0 120 kapslí0 % 100 %