scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Ekolife Natura Liposomal Joint Plus (Lipozomálna kĺbová výživa) 150 ml

Ekolife Natura Liposomal Joint Plus (Lipozomálna kĺbová výživa) 150 ml
zákazníci hodnotia tento produkt na 0%
Kosti a kĺby, proti zápalu.
29.50 €
-14% -4.07 €
25.42 €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZDARMA Objednejte nad 1500Kč

Značka: Ekolife Natura Objednávacie číslo: FEKO003

Ekolife Natura Liposomal Joint Plus (Lipozomálna kĺbová výživa) 150 ml

ČO JE LIPOSOMAL JOINTPLUS?

Sofistikovaná kombinácia účinných fytonutrientov v synergický forme lipozomálneho transportného systému. Celostná zloženia produktu je po tisícročia využívané v tradičnej Ayurveda pre optimálnu funkčnosť väzív a regeneráciu väzivového a kĺbového aparátu, účinok produktu je navyše zosilnený tzv. Technológiou PNS (Polar NonPolar Sandwich) v podobe špeciálnej formy lipozómov.

Liposomal JOINTPLUS ponúka v kombinácii s efektívne pôsobiacimi zložkami (extrakt z kurkumy, boswéllie, marabu a olej z čierneho korenia) ideálny vstrebateľnosť a účinok. Jednotlivé zložky sú bezpečne zapuzdrené a chránené vo forme nanočastíc lipozómov, ktoré aktívne prestupujú stenou tenkého čreva a vstrebávajú sa prostredníctvom lymfatického systému priamo do krvného obehu a následne difúzny cestou do buniek spojivových tkanív a väzivového aparátu.

Lipozómy sú zložené z prírodných fosfolipidov, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi všetkých našich buniek, preto cez ich stenu bez problému prestupujú tzv. pasívnym transportom. Prirodzene sa lipozómy vyskytujú napr. V kolostre a materskom mlieku, kde je maximálna absorpcia a využiteľnosť absolútne nevyhnutná. Lipozomálne transportný systém ponúka po injekčnej aplikácii ďalšie najúčinnejší alternatívu k aplikácii vybraných vitamínov, minerálov a antioxidantov priamo do krvného riečišťa a do miesta určenia, teda bunky.

lipozomálny TRANSPORTNY SYSTÉM + AKTÍVNE ZLOŽKY založené na princípe Ajurvéda + randomizovanej štúdie

Bioaktívne základ produktu tvorí účinná zmes zložiek, ktoré sú v tradičnej Ayurveda široko a úspešne využívané, táto kombinácia je navyše seriózne preverená randomizovanú klinickú štúdií. Účinným základom sú extrakty z troch zložiek a olej z čierneho korenia - extrakt z kurkumy s vysokým obsahom kurkumínu, demethoxy kurkumínu a bis demethoxy kurkumínu, extrakt z boswelia s vysokým obsahom acetyl-11-keto-beta-boswellových kyselín, extrakt z marabu bohatý na bioaktívne flavonoidy a olej z čierneho korenia s vysokým obsahom ß-caryophyllenu.

Jedinečná základné trojzložková formulácie produktu bola vyvinutá v laboratóriách Aurea Biolabs pomocou technológie PNS (Polar NonPolar Sandwich), ktorá sa používa k ďalšiemu uľahčenie hladkého prenikania aktívnych zložiek a na zvýšenie absorpcie. PNS umiestňuje aktívne zložky medzi polárne a nepolárne zložky (rozpustné vo vode a v oleji), tak aby bola dosiahnutá maximálna možné využiteľnosti rastlinných extraktov. Viac tu..

Tieto štyri zložky dohromady dávajú precízne cielenú zmes, ktorá je navyše vďaka užitiu lipozomálne technológie z hľadiska vstrebateľnosti v tele vysoko nad bežnými mass-marketingovými kĺbovými prípravkami.

Forma lipozómov navyše výrazne znižuje riziko gastrointestinálnych ťažkostí spojených s tradičnou suplementáciou, čo je bonus pre všetky vekové kategórie! Náš lipozomálne transportný systém ponúka vysoko vstrebateľnú receptúru bez obsahu umelých sladidiel, umelých farbív, alebo geneticky modifikovaných zložiek.

Profesor Dr. dr. Borut Strukelj, M.Sc. (Department for Pharmaceutical Biology at the Faculty of Pharmacy, Ljubljana) potvrdzuje, že lipozomálne metóda je pokročilá farmaceutická technológia, ktorá umožňuje, aby bola účinná látka lepšie chránená v zažívacom trakte, vstrebávala sa lepšie a rýchlejšie, a tak dosiahla vysokých koncentrácií v krvi.

V čOM JE rOZDIEL?

 • Lipozomálny transportný systém
 • Maximálna biodostupnosť a využiteľnosť aktívnych zložiek
 • Technológia PNS (Polar NonPolar Sandwich)
 • Priamy a chránený transport do telesných buniek
 • Kombinácia bioaktívnych zložiek preverená klinickou štúdiou
 • Lipozómy Ekolife Natura sú stabilné pri nízkom pH, a preto tiež stabilné v žalúdočnej kyseline
 • Lipozómy Ekolife Natura sú vstrebávané miazgovými systémom
 • Lipozómy Ekolife Natura nie sú metabolizované pečeňou (odlišná cesta vstrebávanie)
 • Lipozómy Ekolife Natura sú do bunky vstrebávané pasívnym transportom (bez potreby ďalšej energie)
 • Vyrobené v Európe (GMO free)
 • Zdroj fosfolipidov: GMO free slnečnicový olej (EÚ)
 • bez obsahu umelých sladidiel (sukralóza, aspartám, acesulfam, sacharín a ďalšie)
 • bez obsahu umelých farbív
 • Glutén free (bez lepku)
 • Soy free (bez sóje)
 • Sugar free (bez cukru)
 • vegan

Vlastnosti kurkumínu podľa tzv. ON HOLD zoznamu EFSA (Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín):

 • Kontrola zápalových reakcií
 • Antioxidant

Vlastnosti kurkumy podľa tzv. ON HOLD zoznamu EFSA (Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín):

 • Normálny stav kĺbov a kostí

Vlastnosti boswéllie podľa tzv. ON HOLD zoznamu EFSA (Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín):

 • Normálny stav kĺbov

ŠPIČKOVÁ ABSORPCIA A ZUŽITKOVATEĽNOSŤ

Lipozómy sú vyrobené z čistých fosfolipidov izolovaných zo slnečnicového lecitínu. Môžu mať rôzne veľkosti od niekoľkých nanometrov až po desiatky mikrometrov. V spojení s vodou formujú fosfolipidy mikroskopické štruktúry s dutinou uprostred vyplnenou vodou, obklopenú fosfolipidovými puzdrom. Vo vode uprostred fosfolipidu je potom možné rozpustiť iné molekuly, napríklad vitamín alebo glutatión, ktoré potrebujeme ľahkou cestou vstrebať do tela. A zatiaľ čo hydrofilné (vodu priťahujúci) molekuly môžu byť držané vnútri zapuzdreného jadra, hydrofóbne (vodu odpudzujúca) látky sa môžu rozpustiť do samotnej fosfolipidové membrány - takýmto spôsobom môžu lipozómy transportovať hydrofilné aj hydrofóbne molekuly. A práve vďaka týmto unikátnym vlastnostiam sú využívané ako matkou prírodou, napr. V materskom mlieku, tak aj špecializovanými producentmi, a to pri výrobe liekov alebo doplnkov stravy.

Hlavným benefitom využitie lipozómov pre transport mikronutrientov je to, že lipozómy samotné nie sú nijako narušené procesom trávenia pri prechode tráviacim traktom. Pri klasických doplnkov stravy telo totiž veľmi často rozbije veľa komplexných molekúl ešte predtým, než sú absorbované, prípadne je skrátka natoľko ľahko neabsorbuje, alebo následne metabolizuje a odbúra pečeňou, takže celková využiteľnosť je veľmi znížená.

Naproti tomu lipozómy sa vďaka svojej stabilite a ideálnej veľkosti bez problému vstrebávajú. Ale to nie je všetko. Rozdiel je tiež v rýchlejšej ceste, ktorou sa lipozómy dostávajú do krvného obehu a do bunky. Vďaka špecifickej molekulárnej forme sa lipozómy vstrebávajú prostredníctvom lymfatického systému, kedy tzv. Hrudným miazgovodov prestupujú priamo do krvného riečišťa. V nasledujúcom kroku sa vstrebávajú do všetkých buniek prostredníctvom tzv. Pasívnej difúzie. V tom je rozdiel oproti klasickým doplnkom s obsahom vitamínov a minerálov, ktoré v prvom kroku vstupujú do pečene, kde sú metabolizované a až následne sa dostávajú do krvného obehu.

Avšak lipozómy idú vo vstrebateľnosti ešte ďalej. Pomáhajú totiž transportovať aktívne molekuly priamo do bunkových procesov, kde sú mikronutrienty vyžadované vo veľkom množstve. Fosfolipidová dvojvrstva lipozómového je schopná sa zlúčiť s ostatnými dvojvrstvami ako treba bunková stena samotná - a takto je potom dopravovaný obsah lipozómového (vitamíny alebo iné prospešné látky) priamo do buniek.

O ZNAČKE Ekolife NATURA

Ekolife Natura je veľmi dynamická a úspešná spoločnosť zo Slovinska, špecializujúca sa na prémiové lipozomálne vitamíny, lipozomálne chelátované minerály a lipozomálne formulácie nutrientov preverené klinickými štúdiami. Spoločnosť založili v roku 2007 výživové špecialistky, sestry Tjasa a Tajča Pavček. Obrovskou motiváciou je im záujem o zdravý životný štýl, vzdelávanie sa, zdieľanie informácií a predovšetkým to, že sú obe mamičky troch detí. Pred tvorbou každého nového produktu sa preto pýtajú - dali by sme ho aj svojim deťom? Lepšie záruku kvality by sme nenašli. Lipozomálne vitamíny od Ekolife Natura sú úplnou špičkou z hľadiska vstrebateľnosti a využiteľnosti telom. Unikátna technológia lipozómov umožňuje transportovať účinné látky priamo k bunkám, takže vitamíny dosahujú v tele maximálneho možného účinku.

Odporúčané dávkovanie

 • 5 ml priamo do úst, alebo pridajte do pohára vody alebo džúsu.
 • Balenie obsahuje 30 dávok.

Zloženie

 • 5 ml: voda, sladidlo xylitol, emulgátor slnečnicový lecitín (GMO free), antioxidant kyselina askorbová, regulátor kyslosti (hydroxid sodný, hydroxid draselný), zvlhčovadlo glycerol, JointPlus zmes 100 mg [extrakt z kurkumy (Curcuma longa), olej z čierneho korenia (Piper nigrum), extrakt z boswelia (Boswellia serrata), extrakt z marabu galangové (Kaempferia galanga)], zahusťovadlo xantanová guma, konzervant sorban draselný, čučoriedková aróma, sladidlo steviolglykosidy, antioxidant vitamín E (D-alfa-tokoferol).

Informácie

 • Doplnok stravy so sladidlom.
 • Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 mesiacov.
 • Pred použitím pretrepať.
 • nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • nie je náhrada pestrej stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.
 • Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.
 • Vhodné pre vegánov.

Výrobca: Ekolife natura d.o.o., Brodišče 28, 1236 Trzin, Slovinsko

Parametre

Speciálne diéty Vegan
Forma tekuté
Objem 150 ml

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 0%

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Ekolife Natura Liposomal Joint Plus (Lipozomálna kĺbová výživa) 150 ml0 % 100 %