FACB001

Ancient + Brave Cacao + Grass Fed Collagen 250 g

ID {{ productCode }}

Cacao + Grass Fed Collagen je sedmisložkový metabolický Optimizer, zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickú cestou.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FACB001

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Ancient + Brave Cacao + Grass Fed Collagen 250 g

Ancient + Brave Cacao + Grass Fed Collagen 250 g

26.56
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 250 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez lepku, RAW

Popis

Cacao + Grass Fed Collagen je sedmisložkový metabolický Optimizer, zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickú cestou. Prémiovej kvality a kompozície produktu je optimalizovaná pre ideálny začiatok dňa a to ako v rámci efektívneho predĺžení prerušovaného pôstu (Metóda Brave), tak pre posilnenie, vitalizáciu a reštart organizmu v rámci normálneho režimu. Delikátna zamatovú chuť surového peruánskeho kakaa si môžete vychutnať vo vysoko účinné synergický zmesi, ktorá sa skladá zo siedmich bioaktívnych zložiek:

 1. BIO RAW kakao z Peru (30 %) = superantioxidant, zdroj energie i mnohých minerálov a antioxidačných látok, boj proti oxidatívnemu stresu
 2. Grass fed kolagénne peptidy z Brazílie (20 %) = stavebná látka pre pokožku, nechty, vlasy, spojivového tkaniva, sliznice (2000 mg v dávke)
 3. BIO červená repa = superantioxidant, zdroj mnohých minerálov a antioxidačných látok, boj proti oxidatívnemu stresu
 4. BIO škorice = hladina krvného cukru, chuť na sladké, cholesterol
 5. BIO karob = karob je podobne ako kakao antioxidant, zdroj mnohých minerálov a vitamínov
 6. BIO sibírsky ženšen = adaptogén, podpora celého organizmu v dlhodobej perspektíve, odolnosť proti záťaži a stresu
 7. BIO Baobab = zdroj vitamínu C = imunita, odolnosť proti záťaži, prírodný zdroj draslíka

Naša sofistikovaná zmes bohatá na bioaktívne grass-fed kolagénne peptidy má výraznú kakaové-karobový chuť a je přeplněmná živinami vrátane regeneračného sibírskeho ženšenu a jemne sladkého surového kakaa s vysokým obsahom teobromínu.

Grass Fed True Collagen je kryštalicky čistý hydrolyzát kolagénu pochádzajúce od voľne pasúcich sa kráv kŕmených trávou v rámci tradičných farmárskych chovov. Jedná sa o produkt z ekologického poľnohospodárstva s minimálnou uhlíkovou stopou. Na izoláciu a následné enzymatickej hydrolýze kolagénu je využitý šetrný výrobný proces. Výsledkom je výberový hydrolyzát kolagénu, ktorý vzhľadom k svojej kvalite a čistote len ťažko hľadá konkurenciu.

V Ancient Brave Cacao + Grass Fed Collagen nenájdete žiadne umelé sladidlá, farbivá, konzervanty, ani iné umelé látky, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú. Ide o doplnok zložený výhradne z prírodných zložiek.

V ČOM JE ROZDIEL?

+ Prémiová kvalita
+ Celkom sedem bioaktívnych zložiek: BIO RAW kakao z Peru (30 %), Grass fed kolagén z Brazílie (20 %), BIO červená repa, BIO škorica, BIO karob, BIO sibírsky ženšen, BIO Baobab
+ Etická a šetrná produkcie (udržateľné - ekologické poľnohospodárstvo)
+ 100% prírodné zloženie
+ Akreditované kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ rBGH / rBST free
+ Glutén free (bez lepku)
+ Sugar free (bez pridaného cukru)
+ NO Big agrobusiness

PREČO POUŽÍVAŤ CACAO + GRASS FED COLLAGEN?

Ranná šálka kakaa je obľúbeným rituálom mnohých z nás - poteší chuťové bunky a jemne povzbudí myseľ i telo. Keď k tomu pridáme ešte ďalšie zložky, ktoré dokážu posilniť organizmus a poskytnúť mu palivo, získame komplexný nápoj, ktorý telo vitalizuje, zároveň ho však nevysáva. Bioaktívne kolagénne peptidy sú stavebné hmotou pre celé telo potrebnú takmer všade (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, stena čreva,...), sibírsky ženšen je adaptogén revitalizujúci v dlhodobej perspektíve, červená repa aj karob posilňujú antioxidačné vlastnosti kakaa, ktoré obsahuje povzbudzujúce teobromín, vlastnosti karobu navyše súvisí so zažívacím systémom, účinky škorice sú spojené s chuťou na sladké a hladinou krvného cukru a Baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu. Dohromady tieto zložky dávajú plnohodnotný nápoj vhodný pre začiatok dňa ako náhrada stravy v rámci metódy prerušovaného pôstu (Metóda Brave).

+ Povzbudzuje, vyživuje a vitalizuje
+ Predlžuje periódu prerušovaného pôstu (Brave Metóda)
+ Vhodný do diéty, keto diéty a Paleo diéty

prerušovane pôst - OPTIMALIZÁCIA HMOTNOSTI a VITALITY

Cacao + Grass Fed Collagen možné užívať samostatne alebo ako súčasť prerušovaného pôstu podľa tzv. Brave Metódy. Prerušovaný pôst je veľmi stará metóda stravovanie postavená na koncepte cyklovanie väčšieho časového okna bez jedla a menšieho časového s jedlom. Prieskumy aj osobná skúsenosť autorov Brave Metódy jasne preukazuje, že prerušovaný pôst má jasné pozitívne účinky súvisiace s fyzickou i psychickou kondíciou, optimalizáciou telesnej hmotnosti, optimalizáciou metabolizmu a duševnými schopnosťami. Vďaka prerušovanému pôstu je možné doslova resetovať metabolizmus - vďaka tomu, že telu umožníme prestávku od neustáleho trávenie jedla, mu dáme priestor pre regeneráciu. Výrazne sa tak po všetkých stránkach zdvihne Vaša kondícia.

Tento typ stravovania je vhodný najmä pre moderného človeka so sedavým zamestnaním a predovšetkým platí, že na rozdiel od všemožných drastických diét nijako nedevastuje organizmus. Optimalizácia telesnej hmotnosti je vítaným sprievodným javom prerušovaného pôstu, avšak nie je jej jediným cieľom. Tým je posilnenie celkovej telesnej i psychickej kondície.

Prerušovaný pôst A METÓDA BRAVE

Metóda Brave je špecifický typ prerušovaného pôstu vhodný úplne pre každého, najmä však pre jedincov so sedavým spôsobom zamestnania, popr. pre jedincov cca nad 30 rokov, kedy je vhodné s pribúdajúcim vekom produkt preventívne aplikovať na doplnenie dôležitých spojivových aminokyselín (koža, väzy, kĺby). Zatiaľ čo niektoré půstové programy sú príliš náročné, Metóda Brave je určená pre každodenné použitie, každého jedinca a bez nejakej zložitejšie prípravy.

Cieľom je:

+ optimalizovať telesnú hmotnosť
+ Pomôcť metabolizmu pri oprave a obnove spojivových tkanív, pokožky a väzív
+ Pomôcť metabolizmu pri očiste
+ Cítiť sa lepšie po fyzickej i psychickej stránke
+ Posilniť duševnej kondícii

Prečo práve grass fed kolagén a synergický sedmisložková zmes?

Grass fed kolagénové peptidy sú tzv. štrukturálne bielkovinou, ktorej stimulačný impakt na metabolizmus je minimálna a ktorej hlavnou funkciou je obnova štrukturálnych bielkovín v spojive (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, stena čreva,...). Práve preto je ideálny bielkovinou pre prerušovaný pôst Metódou Brave, pretože počas prerušovaného pôstu má naše telo čas obnovovať, čistiť a reštrukturalizovať. Sibírsky ženšen ponúka silný revitalizujúci účinok, vlastnosti škorice súvisí s hladinou cukru v krvi a chuťou na sladké, červená repa pôsobí proti oxidačnému stresu a podporuje detoxikáciu a regeneráciu pečeňového tkaniva, teobromín v raw kakau ponúka vyvážený stimulačný efekt, a Baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu.

Ďalším dôležitým faktorom je prémiová kvalita produktu, teda jeho absolútna čistota, bez obsahu umelých sladidiel, rezuduí a balastných zložiek. Ak sa naše telo čistí, prečo mu nedodať len to najlepšie.

Ako na to

Ak ste jedli naposledy v 19:00 a ďalšie jedlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12 hodinový pôst. My odporúčame toto časové okno predĺžiť na 14 až 16 hodín. A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí využiť naše zmesi. Veľmi decentne vás zasýtia a pomôžu metabolizmu pracovať dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa vďaka nim cítiť lepšie.

Postup

Posledné ľahké jedlo večer o 19:00 hod. Následne ráno namiesto raňajok:

Variant č.1: tento variant je vhodná pre všetky jedincov, ktorí sú zvyknutí iba na malú a ľahkú raňajkách, popr. pre jedincov ktorí raňajkách vynechávajú, pretože aj tu má zmes svoj význam vzhľadom k optimalizácii a reštartu metabolizmu.
 • Základné zmes: 2 lyžičky Cacao + Collagen alebo Coffee + Collagen a 250 ml horúcej vody. Zmes je možné v prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu obohatiť o 1 až 2 čajové lyžičky Grass Fed True Collagen
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00
 • Postupne posuňte na 11:00

variant č.2: tento variant je vhodná pre všetky jedincov, ktorí sú zvyknutí na výdatnejšie ranné raňajkách.

 • Základné zmes: 2 lyžičky Cacao + Collagen alebo Coffee + Collagen, ďalej pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. V prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu je možné pridať 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00
 • Postupne posuňte na 11:00

Pozn.: Prerušované pôsty patrí v súčasnosti v celosvetovom meradle k najzdravším a najšetrnejším metódam chudnutie, vitalizácie a optimalizácia metabolizmu. Po uvedenú dobu prerušovaného pôstu dostáva telo optimálny priestor pre reštart, vitalizáciu a detoxikáciu. V rámci Brave Metódy sa jedná o šetrnú a zdravú metódu v pravidelných intervaloch po dobu 14 až 16 hodín, doplnenú klasickú vyváženú diétou, teda zdravou komplexné stravou počas dňa = zlatá stredná cesta v dlhodobom horizonte.

O značke Ancient Brave

S Ancient Brave si doprajete luxus krištáľovo čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcich zo starobylých vedomostí o efektívnom stravovanie. Tie ponúka etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majú v dlhodobom meradle devastujúci účinok na organizmus. S Ancient Brave prirodzeným spôsobom a bez ujmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale aj znova naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodska kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatia a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúseným mediálnym špecialistom. Značka Ancient Brave patrí v súčasnej dobe k absolútnej špičke na britskom trhu v rámci prémiového sortimente zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.

Odporúčané dávkovanie

 • Rozmiešajte 2 odmerky (10   g) v 250 & nbsp; ml horúcej vody alebo rastlinného mlieka.
 • Prerušovaný pôst (Metóda Brave): V prípade Brave Metódy môžete pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. Ďalšou možnosťou je pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 1 čajovú lyžičku kvalitného masla. Zmes môže byť obohatiť o 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 25×10 g 100 g
Energetická hodnota 1369 kJ / 328 kcal
Tuky 6,92 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 4,07 g
- z toho mononenasýtené mastné kyseliny 2,23 g
- z toho polynenasýtené mastné kyseliny 0,32 g
Sacharidy 14 g
- z toho cukry 5,07 g
Vláknina 29,81 g
Bielkoviny 37,44 g
Soľ 1,31 g

Zloženie

 • bio raw kakao z Peru (30 %), bio kakaový prášok, hydrolyzovaný grass fed kolagén (20 %), bio červená repa, bio škorica, bio karob, bio sibírsky ženšen, bio Baobab, himalájska soľ. 79 % obsahu produktu je v bio kvalite.

Informácie

 • Zmes na prípravu nápoja s obsahom kakaa as hydrolyzovaným grass fed hovädzím kolagénom.
 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.
 • Spotrebujte do troch mesiacov po otvorení.
 • Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Výrobca: MadebyBrave Ltd, Lampool, Uckfield, TN22 3DS, Veľká Británia

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku