16.25 EUR

Fitness Authority XTreme ThyroBurn 120 kapsúl

Fitness Authority XTreme ThyroBurn - extrémne populárny spaľovač tuku, známy svojou účinnosťou vďaka prírodným rastlinným extraktom, v špeciálnych gélovych kapsuliach v praktických blistroch.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 67384

Fitness Authority XTreme ThyroBurn 120 kapsúl

Fitness Authority XTreme ThyroBurn 120 kapsúl

Produkt je dočasne vypredaný

Popis

FA XTreme ThyroBurn® je extrémne populárny spaľovač tuku, známy svojou účinnosťou, v novej vylepšenej verzii so silnejším zložením. Produkt sa vyrába v špeciálnych gélových kapsuliach, umožňujúcich efektívnejšie vstrebávanie. Jednotlivé kapsuly sú zabalené do 8 praktických blistrov po 15 kusoch.

XTreme ThyroBurn® je silný prípravok, obsahujúci stimulátory metabolizmu a prírodné zložky s lipotropnými účinkami, ktoré prostredníctvom synergického účinku zvyšujú termogenézu a odbúravajú tuk.

XTreme ThyroBurn® dovoľuje spaľovanie tuku vďaka blokovaniu receptora Adenozínu. Dovoľuje teda, aby hladina tohto neurotransmiteru, dôležitého pre spaľovanie tuku, bola zvýšená po dobu niekoľkých hodín. Taktiež v celom procese rozširuje krvné riečisko, a tak uľahčuje transport tukového tkaniva do svalstva, kde je využité na tvorbu tepelnej energie pri termogenickom procese.

Všetky aktívne zložky produktu sú vtesnané do špeciálnych gélových kapsúl, čo zaručuje ich postupné uvoľňovanie. Omega kyseliny vytvárajú týmto zložkám médium, ktoré ich obaľuje a po užití chráni žalúdočné steny. Veľkou výhodou gélových kapsúl je tiež fakt, že zložky sú v nich hermeticky uzavreté a sú tak chránené proti oxidácii, ktorá by inak spôsobila stratu účinnosti kapsúl. Hladký povrch kapsuly uľahčuje prehĺtanie.

FA XTreme ThyroBurn v bodoch

 • Vylepšené zloženie "spaľovača tuku".
 • Silný účinok len vďaka prírodným rastlinným extraktom.
 • Špeciálne gélové kapsuly v praktických blistroch.

Aktívne zložky FA XTreme ThyroBurn

XTreme ThyroBurn® je zmesou extraktov zo Zeleného čaju, Guarany, Zázvoru, Pomarančovníka horkého, Kakaa, Kajenského aj Čierneho (BioPerine®) korenia a Kofeínu. Táto zmes je nositeľkou vysoko účinných termogénnych látok (Kofeín, Synefrín, Gallát (EGCG), Teobromín, Kapsaicín, Piperín), ktoré spôsobujú silnú redukciu tukových tkanív.

 • Extrakt z listov Zeleného čaju obsahuje Epigalokatechin galát (EGCG), ktorý uľahčuje metabolizmus tukov, posilňuje a chráni imunitný systém pred škodlivými účinkami voľných radikálov a má veľmi pozitívny vplyv na činnosť obehového systému.
 • Extrakt z Pomarančovníka horkého je prírodným zdrojom Sinefrínu, ktorý podporuje metabolizmus tukov a sacharidov a výrazne prispieva k degradácii a deštrukcii tukového tkaniva.
 • Kofeín je látka, ktorá blokuje adenozínové receptory v mozgu, čo znižuje príznaky únavy a povzbudzuje k zvýšenej fyzickej a psychickej výkonnosti. Okrem toho umožňuje lepšie využitie Kyslíka počas vytrvalostných (aeróbnych) a silových (anaeróbnych) cvičení.
 • Guarana extrakt obsahuje Kofeín, ktorý sa v ľudskom zažívacom trakte uvoľňuje oveľa pomalšie ako bezvodný Kofeín alebo Kofeín z kávy a jeho účinok teda vydrží dlhšie.
 • Extrakt z kakaových bôbov je zdrojom vysoko koncentrovaného Teobromínu, ktorý inhibuje aktivitu intracelulárneho enzýmu (cAMP), čo má za následok zvýšenie hladiny Katecholamínov, ktoré sa priamo podieľajú na efektívnejšej lipolýze (odbúravanie tukov).
 • Zázvorový (ďumbierový) extrakt obsahuje aktívne Gingeroly, ktoré zvyšujú množstvo Kyslíka v tele, čím sa zvyšuje úroveň premeny energie a veľké množstvo mastných kyselín je využívaných ako zdroj energie.
 • Extrakt z Čierneho korenia je zdrojom vysoko koncentrovaného Piperínu, ktorý zrýchľuje metabolizmus a termogenézu, čím sa uvoľňuje využiteľná energia v tele.
 • Extrakt z Kajenského korenia obsahuje Kapsaicín - látku, znižujúcu schopnosť hromadenia a ukladania tukových buniek.

Odporúčané dávkovanie

 • Vezmite 2 kapsuly denne, 30-60 minút pred tréningom alebo po jedle.
 • Užívajte skôr ako 4 hodiny pred spánkom.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku výrobku.
 • Potravinový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Nutričné informácie

Účinné látky 2 kapsuly (1 dávka)
Kofeín 200 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 140 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého 136 mg
Extrakt z Guarany 120 mg
Zázvorový extrakt 50 mg
Extrakt z Kajenského korenia 50 mg
Extrakt z Kakaových bôbov 50 mg
Extrakt z Čierneho korenia 5 mg

Zloženie

 • Slnečnicový olej, kapsuly [Želatína, Glycerín, zvlhčovadlo (Sorbitol), farbivá (E171, E102, E172 (iii)), purifikovaná voda], Kofeín, extrakt zo Zeleného čaju, extrakt z Pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), extrakt z Guarany, včelí vosk, Zázvorový extrakt, extrakt z Kajenského korenia, extrakt z Kakaových bôbov, emulgátor (sójový Lecitín), extrakt z Čierneho korenia (BioPerine®).

Doplňujúce informácie

 • Potravina je určená pre zvláštnu výživu.
 • Nekonzumujte, pokiaľ ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku.
 • Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Neužívajte s alkoholom.
 • Chráňte pred deťmi.
 • Alergény sú vyznačené tučne v zložení výrobku.

Výrobca: Fitness Authority, Sp. z o. o., ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Poland

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku