MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapsúl

19,60 € –16 %
MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapsúl
19,60 € –16 % 16,43 € 0,15 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Extrémne efektívne a maximálne silný produkt. Obsahuje patentovanú zložku LIQUITECH, ktorá využíva technológia rapídnej mikrodisperzia tekutín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydroxycut Hardcore Elite 110 kapsúl výrobcu MuscleTech

Najnovšie "hardcore" spaľovač tukov výhradne pre bodybuildermi od firmy Muscletech zníži Váš telesný tuk v priemere o 7,9 %. Zvyšuje noropinefrin v priemere o 40 %. Hydroxycut Hardcore Elite, to je termogenéza vedúca k maximálnej sile. Obsahuje patentovanú zložku LIQUITECH, ktorá využíva technológia rapídnej mikrodisperzia tekutín a synergickú zmes 14 zložiek, u ktorých bolo preukázané, že vedú k rýchlemu a efektívnemu spaľovanie tuku! Odporúčaný tými najlepšími profesionálmi v oblasti bodybuildingu, pretože naozaj funguje. Obráti Vaše telo na peklo spaľujúce tuky!

Užívajte Hydroxycut Hardcore Elite:

 • Keď sa Vám cieľ zdá veľmi vzdialený, každý potrebuje nejakú pomoc; to je tiež dôvod, prečo je spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore číslom 1 v oblasti produktov pre spaľovanie tukov v USA a hrá tam dôležitú úlohu; tím výskumníkov firmy MuscleTech definitívne skrátil vzdialenosť k Vášmu cieľu tým, že objavil receptúru prípravku Hydroxycut Hardcore
 • Tento čarovný prípravok je podložený desiatimi rokmi výskumu, ktoré poslúžili na to, aby Vám zabezpečili vynikajúce výsledky; a teraz Hydroxycut Hardcore stojí so vztýčenou hlavou vysoko nad všetkými ostatnými spaľovači tukov, ktoré sú na trhu dostupné

Za všetkým stojí veda - Hydroxycut Hardcore je podložený desiatimi rokmi výskumu, ktoré Vám zabezpečia vynikajúce výsledky:

Prípravok Hydroxycut Hardcore využíva vedecky navrhnutých multi-platformných technológií, aby vykonával stimuláciu enzymatických reakcií v rámci termogenézy a procesu odstraňovania väzieb v tukoch. Inými slovami, tento jedinečný prípravok v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, ktorý Vám zabezpečí extrémne efektívny a maximálne silné spaľovanie tukov.

Hydroxycut funguje nasledovne

 • 1. krok - zvyšovanie norepinefrínu (40 %)
 • 2. krok - zvyšovanie sily a strata tuku
 • 3. krok - inhibícia alfa receptorov
 • 4. krok - blokovanie COMT
 • 5. krok - maximálny termogenézie

Prípravok Hydroxycut Hardcore sa predáva už v počtoch stoviek tisíc a toto číslo stále šplhá hore. Aspoň teraz viete, že tento spaľovač tukov je naozaj veľmi účinný, keď na to môžu prisahať aj mnohí profesionálni športovci z oblasti bodybuildingu. Ide o také profesionálov, ako sú Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, Gustavo Badell, Johnnie Jackson a mnoho ďalších.

Tí všetci vložili svoju dôveru do rúk najmocnejšieho dostupného spaľovače tukov, do rúk prípravku Hydroxycut Hardcore Elite. Vie, že za týmito výsledkami stojí veda a že sú prvý, kto si môže na vlastnej koži overiť, že prípravok Hydroxycut Hardcore naozaj funguje.

Na Hydroxycut Hardcore sa spolieha a odporúča ho tiež dvojnásobný Mr. Olympia Jay Cutler

Receptúra prípravku Hydroxycut Hardcore bola vymyslená brilantným mozgom, a to len a len doktorom Marvinom Heuer. Doktor Heuer počas mnohých rokov v lekárskom priemysle vymyslel a vyvinul mnoho prípravkov pre niekoľko najväčších farmaceutických spoločností. Jeho vášňou je však vymýšľanie tých najlepších športových potravinových doplnkov a to je presne to, čo urobil pri vymýšľaní prípravku Hydroxycut Hardcore.

Liek Hydroxycut Hardcore bol v mnohých klinický štúdiách overiť ako extrémne efektívny, a to kvôli svojim základným zložkám. Napríklad prvá štúdia zložení prípravku Hydroxycut Hardcore bola vykonávaná na Lavalské univerzite a výsledky tejto štúdie boli absolútne šokujúce!

Prebehla dvojitá kontrolné štúdie, pri ktorej jedna kontrolná skupina užívala namiesto prípravku placebo, zatiaľ čo druhá skupina kontrolné látku. Výskumníci potom merali metabolickú úroveň každého subjektu. Keď subjekty brali kľúčovú zložku obsiahnutú v prípravku Hydroxycut Hardcore, tak počas 24-hodinového obdobia sa výrazne zvýšilo ich spaľovanie tukov. To je absolútne skvelý výsledok pre toho, kto chce spáliť toľko tukov, koľko je len v ľudských schopnostiach.

V ďalšej vedeckej štúdii subjekty, ktoré užívali komponenty obsiahnuté v lieku Hydroxycut Hardcore, stratili v priemere 10,65 libier počas 6 týždňov.

v klinickej štúdii sa preukázalo, že subjekty užívajúce kľúčovú zložku obsiahnutú v prípravku Hydroxycut Hardcore, znížili svoj telesných tuk o neuveriteľných 7,9 % v porovnaní s kontrolnou skupinou.

V inej vedeckej štúdii, ktorá trvala 12 týždňov, sa výskumníci zamerali na skúmanie skutočných zmien v telesnom tuku. Bolo dokázané, že osoby, ktoré užívali komponenty obsiahnuté v lieku Hydroxycut Hardcore, stratili v priemere o 7,9 % tukov viac ako osoby v kontrolnej skupine.

Receptúra prípravku Hydroxycut Hardcore bola vedecky vyvinutá a obsahuje ďalších 12 zložiek, ktorých užívanie vedie k naozaj dramatickým výsledkom. V skutočnosti subjektom užívajúcim kľúčové komponenty obsiahnuté v prípravku Hydroxycut Hardcore sa znížila tuková oblasť o 26,7 štvorcových centimetrov, zatiaľ čo u kontrolnej skupiny užívajúcej len placebo to bolo len o 6,7 štvorcových centimetrov. Pri tomto meraní bola použitá počítačová metóda merania známa pod názvom tomografické skenovania.

A ako by tieto výsledky neznamenali dosť, kedy ďalšie klinická štúdia zistila, že u kľúčových komponentov obsiahnutých v prípravku Hydroxycut® Hardcore bolo preukázané zvýšenie primárneho hormónu slúžiaceho k spaľovaniu tukov, čo je norepinefrín (známy tiež pod skratkou NE), a to o neuveriteľných 40 %. Pri tomto množstve norepinefrínu sa stáva Vaše telo jedným veľkým peklom, ktoré spaľuje telesný tuk.

Odporúčané dávkovanie

 • Na dosiahnutie najlepších výsledkov kombinujte prípravok Hydroxycut Hardcore Elite s intenzívnym cvičením a výživovým programom:
 • 1. deň užívajte 1 kapsulu Hydroxycut Hardcore Elite, 1× denne
 • 2. až 3. deň užívajte 2 kapsule, 1× denne
 • 4. deň a neskôr užívajte 2 kapsule, 2× denne 30-60 minút pred väčším jedlom
 • Neužívajte menej ako 5 hodín pred spaním
 • Neberte viac ja 4 kapsule počas 24 hodín
 • Neužívajte viac ako 8 týždňov

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 55

2 kapsule
kofeín bezvodý 250 mg
extrakt zeleného čaju 200 mg
L-carnitine L-tartrát 100 mg
L-theanin 100 mg
kakaový extrakt (ako theobroma kakao) 100 mg
extrakt čierneho korenia 5 mg
extrakt paprikového korenia 5 mg

Zloženie

 • Vegetariánske kapsule (hypromelóza, oxid železitý, dioxid titaničitý), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, dioxid kremičitý

Informácie

 • Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Výrobca: Iova Health Sciences, North Market Street Suite 1330, DE19801 Wilmington, United States

Dodatočné parametre

Kategória: Komplexné
forma: kapsuly
kapsúl: 110 ks
výrobca: MuscleTech

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801