scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Joint Max Ultimate Blend 460 g

Komplexná kĺbová výživa s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
38.00 €
-29% -10.92 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 27.08 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV061

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Czech Virus Joint Max Ultimate Blend 460 g

Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšej českej značky Czech Virus. Je to komplexná kĺbová výživa s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke (viac ako 8 600 mg!!). Premyslené zloženie cieli na celkový stav kĺbov (chrupavky, spojivové tkanivo, zápaly, rozsah pohybu...) a bolo navrhnuté podľa najaktuálnejších poznatkov v tejto oblasti. Veľkou výhodou tohto produktu je tiež dobrá rozpustnosť a skvelá chuť - neuveríte, že pijete kĺbovú výživu. A to všetko navyše absolútne BEZ CUKRU!

Dnešný trh ponúka nepreberné množstvo doplnkov stravy. Kĺbová výživa býva však bohužiaľ často zanedbávaná a prednosť dostávajú produkty, ktoré sú viac "in" (spaľovače, preworkouty...). Kĺbovú výživu následne človek rieši až v prípade, keď ho niečo bolí, a to už je v určitom ohľade neskoro. Základom by mala byť hlavne prevencia, teda užívanie kĺbových preparátov, aby boli všetky kĺby, šľachy a väzy vyživované a mohli ďalej správne fungovať.

Najväčšími problémami kĺbovej výživy pri užívaní býva prehĺtanie veľkého množstva tabliet alebo v prípade rozspustných zmesí nie príliš dobrá chuť. Väčšina produktov tiež obsahuje iba látky tzv. prvej generácie (Glukosamín, Chondroitín, MSM) bez akýchkoľvek inovácií, čo môže ako základ stačiť. Prečo však používať základ, keď je k dispozícii aj plno modernejších a veľmi účinných látok.

Obsah Joint Max Ultimate Blend

 • Peptan hydrolyzované kolagénové peptidy: Kolagénne peptidy s veľkosťou 2 000 Da* sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktoré preukazujú biologickú aktivitu. Vyživujú bunky spojivových tkanív a podporujú ich množenie, fungujú ako stavebný materiál a zvyšujú tvorbu kolagénu. * (Dalton = jednotka molekulovej hmotnosti.)
 • Metylsulfonylmetán (MSM): MSM je organická zlúčenina síry. Síra je obsiahnutá v rade molekúl nevyhnutných na fungovanie živých organizmov. Jedná sa o jednu z najpoužívanejších látok v podobných produktoch.
 • Glukosamín Sulfát 2KCL: Glukozamín je k dnešnému dňu najpoužívanejšou látkou v starostlivosti o kĺby a chrupavky. V ľudskom tele sa prirodzene vyskytuje v kĺbových chrupavkách a spojivových tkanivách.
 • Chondroitín sulfát (90 %): Chondroitín sulfát je súčasťou extracelulárnej hmoty spojivových tkanív. U ľudí je fyziologickou súčasťou kĺbovej chrupavky a vyskytuje sa aj v kostiach, rohovke alebo v koži.
 • Vitamín C: Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je potrebný na normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov a kože. Vitamín C má (na rozdiel od ostatných vitamínov) v tomto produkte logické využitie. Ostatné produkty väčšinou obsahujú nelogicky celé vitamínové spektrum, ktoré je použité iba "na marketing" a následné počítanie veľkého množstva aktívnych látok.
 • Kurkuma: Kurkuma podporuje normálne trávenie, činnosť pečene, činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný obeh, funkciu imunitného systému, stav kĺbov a kostí.
 • Hyaluronát sodný: Hyaluronát sodný je prirodzene sa vyskytujúci glykozaminoglykán a je to soľ kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, epiteliálnych ** a nervových tkanív. (** Epitelové tkanivo = výstelkové, krycie tkanivo - vystiela vonkajší a vnútorný povrch tela, telové a orgánové dutiny.)
 • Ďalšie použité látky: Aróma, Kyselina citrónová, Kyselina jablčná, Sušené maslo, Xantánová guma, Sladidlo: Sukralóza, Farbivo: extrakt z papriky (+ farba z aktívnej látky Kurkumy).

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte jednu dávku (11,5 g) s 300 ml vody.
 • Neprekračujte užitie 1 dávky (11,5 g) denne.

Nutričné informácie

Účinné látky  v 1 dávke (11,5 g)
Peptan (hovädzie kolagénové peptidy) 4 000 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 2 000 mg
Glukosamín sulfát 2KCL 1 600 mg
- z toho čistý glukosamín sulfát 1 176 mg
Chondroitín sulfát (90 %) 1 000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg (125 % RVH *)
Kurkuma 22 mg
Hyaluronát sodný 20 mg

* RVH - referenčná výživová hodnota.

Zloženie

 • Peptan (Hovädzie kolagénové peptidy), Metylsulfonylmetán (MSM), Glukozamín Sulfát 2KCL (z kôrovcov), Aróma, Chondroitín sulfát, Kyselina citrónová, Kyselina jablčná, Sušené maslo, Xantánová guma, Sladidlo: Sukralóza, Kyselina askorbová, Farbivo: extrakt z papriky; Kurkuma, Hyaluronát sodný.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Vyrobené v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 460 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Joint Max Ultimate Blend 460 g0 % 100 %