Neseďte doma alebo športy, ktoré vám najrýchlejšie pomôžu k vysnívanej postave

sporty-k-vysnene-postave

Športom ku zdraviu ... a tiež ku krásnej postave. Pohyb je samozrejme len jedným z dielov skladačky, ale rozhodne jeho prevádzkovaním nič nepokazíte! Ktoré športy sú najideálnejšie pre pálenie prebytočných tukov?

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je 75 minút intenzívnej či 150 minút miernej športovej aktivity týždenne skvelou prevenciou nadváhy. Ak človeka trápia nadbytočné kilogramy, nemal by sa nikdy spoliehať len na šport. Základom je samozrejme úprava jedálnička. Väčšinou športom neschudnete toľko, koľko si v hlave predstavíte. Navyše keď začnete športovať častejšie, tak si vaše telo zvykne a bude pri športe spaľovať menej tukov. Preto ani nie je dobré, dávať si nejaké vysoké ciele a skôr brať šport ako užitočnú zábavu.

Pri ktorých športoch spaľujete najviac kalórií? Pozrime sa na 6 športových aktivít, ktoré sú hojne odporúčané pre rýchle spaľovanie kalórií.

  • BOX
  • SQUASH
  • VESLOVANIE V PRÍRODE
  • BEH V PRÍRODE
  • PLÁVANIE
  • TENIS

Chudnutie samozrejme nie je všetko. K postave, s ktorou budete naplno spokojní, vedie dlhá cesta. Čo sa tvarovania postavy týka, odporúčajú sa hojne hlavne dva športy - lezenie a surfovanie. Pri boulderingu na lezeckej stene či v prírode zapájate všetky svaly a jedná sa o skvelý tréning sily a koordinácie. Surfing zase výdatne posilňuje stred tela.

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 20 € a za dopravu neplatíš.
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Nakupuj u nás pravidelne a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
VLASTNÝ SKLAD
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801