FRFX075

Reflex 3D Protein 1800 g

ID {{ productCode }}

3D Protein od Reflex Nutrition je svetovo prvý a jediný proteín s postupným účinkom, ktorý obsahuje natívny srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny v pomere 45:45:10.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FRFX075

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Reflex 3D Protein 1800 g
61.09
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
61.09
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Nástupca Peptide Fusion je tu a svojho legendárneho predchodcu dokonca prekonáva!
3D Protein od Reflex Nutrition je svetovo prvý a jediný proteín s postupným účinkom, ktorý obsahuje natívne srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny v pomere 45:45:10. Vznikol tak doslova úplne nový typ vysoko kvalitného viaczložkového proteínu ponúkajúceho výnimočné výživové parametre a 80% obsah bielkoviny u všetkých príchutí - žiadny iný viaczložkový proteín s týmto zložením nič také ponúknuť nemôže.

Hlavné benefity produktu

  • Obsah troch unikátnych zdrojov proteínu: natívne srvátkové bielkoviny, micelárneho kazeínu a izolátu vaječné bielkoviny v ideálnom pomere 45:45:10
  • Tri rôzne fázy trávenia: pomalá, stredná a rýchla
  • 80% obsah bielkoviny u všetkých príchuťou
  • obsah troch typov priateľských probiotík
  • Natívne srvátkový proteín a kazeín z mlieka od kráv z európskych chovov živených výhradne trávou = maximálna možná účinnosť a čistota

45% Natívne srvátkový proteín

Rýchlo uvoľňovaný proteín, ktorý je bezprostredne trávenie a do tela sa tak takmer okamžite dostávajú potrebné živiny. Pochádza z mlieka z európskych chovov živených výhradne trávou a vďaka natívne technológii ide o najčistejšie a najviac prírodné formu srvátkového proteínu, ktorá existuje. Je vo svojej prirodzenej, prírodou vytvorené a nedotknuté podobe z čerstvého mlieka.

U natívnej technológia je najväčším umením extrakcia čistých srvátkových molekúl priamo z čerstvého mlieka bez poškodenia proteínu. Výhodou je tiež jedna pasterizácia - bežne sa pasterizuje dvakrát, kvôli čomu dochádza k denaturizaci proteínových molekúl. Celý proces spracovania navyše prebieha pri púhych desiatich stupňoch celzia.

Výroba proteínu Native Whey je bezpochyby jedným z najdrahších a časovo najnáročnejších spôsobov spracovania, špeciálne, keď musí prebiehať v súlade so striktné normou ISO9001. Preto si na neho môže technologicky trúfnuť len pár mliekarní na svete a práve preto ide o formu, ktorá je u proteínu tak vzácna, a ktorá prináša výsledky, aké by u bežného proteínu získaného zo srvátky neboli vôbec možné.

Native Whey obsahuje viac aminokyselín s rozvetveným reťazcom, až o 16% viac L-Leucínu, viac esenciálnych aminokyselín a skoro o 40% viac cystínu než bežný srvátkový proteín.

45% Micelárny kazeín

Micelárny kazeín je v tele trávenia pomaly, vďaka čomu zaisťuje postupný a stály prísun aminokyselín do krvného obehu. Rovnako ako natívny srvátkový proteín aj kazeín pochádza z európskych chovov - firma Reflex Nutrition nedováža mliečne alebo srvátkové produkty z USA, pretože je tam hojne rozšírené používanie rastových hormónov a antibiotík. Pri výrobe je takisto použitá ultra jemná filtrácia a nízke teploty pre zachytenie každé proteínové molekuly, ktorá sa v čerstvom mlieku vyskytuje, v jej prirodzenej a neporušenej podobe, zatiaľ čo sa vyfiltruje nepotrebný tuk a cukry. Výsledkom je čistý, nedenaturovaný, natívne micelárny kazeín špičkovej kvality.

10% Izolát vaječnej bielkoviny

Vaječné bielky sú vedľa srvátkového proteínu so svojou výživnou hodnotou 100 a stredne rýchlou dobou trávenia druhú surovinou na špici obľúbenosti priaznivcov kulturistiky a fitness po desaťročia. Izolát vaječnej bielkoviny už sa v proteínoch kvôli vysokej cene ako hlavná zložka nepoužíva, zároveň ale jeho kvality prekoná len máločo, a preto je obsiahnutý aj v 3D proteínu.

Patented LAB2PRO® Friendly Bacteria

3D Proteín okrem trojfázové formula obsahuje priateľské baktérie druhov Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus rhamnosus patentované značky LAB2PRO®. Baktérie sú vypestované pomocou špeciálnej technológie, vďaka ktorej získavajú ochranu, ktorá zaisťuje, že sa do zažívacieho traktu dostanú nepoškodené.

Odporúčané dávkovanie

rozmiešajte 35 g (približne 3 zarovnané 25 ml odmerky) s 350 ml v shakeri alebo mixéri pre dosiahnutie jemnej konzistencie. Pre silnejšie, krémovejšia alebo intenzívnejšie chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody alebo mlieka. Konzumujte 2-3 dávky denne.

Nutričné informácie

Výživové údaje 100 g  35 g *
Energetická hodnota  1526 kJ / 360 kcal  534 kJ / 126 kcal
Tuky
Z toho nasýtené mastné kyseliny
 1,6 g
 0,9 g
 0,6 g
 0,3 g
Sacharidy
z toho cukry
 6,5 g
 0,4 g
 2 g
 < 0,2 g
Vláknina  0,4 g  < 0,2 g
Bielkoviny  80 g  28 g
Soľ  0,84 g  0,3 g
Bifidobacterium bifidum  600 000 000 MO  210 000 000 MO
Lactobacillus rhamnosus  600 000 000 MO  210 000 000 MO
Lactobacillus Acidophilus  600 000 000 MO  210 000 000 MO

* 1 porcia zodpovedá 35 g. Balenie obsahuje 51 porcií.
MO - mikroorganizmov v čase výroby

Zloženie

koncentrát mliečnej bielkoviny (96 %) (45 % micelárny kazeín, 45 % natívne srvátkový proteín), proteínový izolát (vaječný bielok) (10 %), aróma, kakaový prášok (2,5 %) (len u príchute čokoláda perfection), zahusťovadlo karboxylmethyl celulóza, farbivo betanín (iba u príchute strawberries & cream), sladidlá sukralóza, steviol-glykozidy, farbivo beta karotén (iba u príchute vanilla ice cream), LAB2PRO® (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus Acidophilus), protihrudkujúca látka oxid kremičitý.

Informácie

  • Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov. So sladidlami.

Výrobca: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Parametre

Forma sypké
Dávok v balení 50 dávek
Hmotnosť 1800 g
Špeciálne požiadavky vegetarián, bez lepku, vysoký obsah bielkovín

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku