scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Seagarden Fish Complex 250 kapsúl

Prémiový rybie prášok v kapsuliach - pre pevné kosti a funkčné pohybový aparát.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
27.50 €
-13% -3.69 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 23.81 €

Značka: Seagarden Objednávacie číslo: FSEA001

Seagarden Fish Complex 250 kapsúl

Fish Complex je komplexný morský produkt s obsahom prášku z celej ryby. Je veľmi jemne a šetrne spracovaný, aby nedošlo k strate tených mikronutrientov. Prečo prášok z celej ryby a teda aj z koží a kostí? Je to jednoduché - samotná konzumácia rybieho mäsa nezabezpečuje dostatočný príjem minerálov a ďalších živín, tie sú najviac obsiahnuté v ostatných častiach rýb. Seagarden vyvinul efektívny spôsob ich spracovania a môže tak ponúknuť veľmi jemný prášok s obsahom aminokyselín, omega mastných kyselín a minerálov, ktorý je veľmi cenným zdrojom pre telo.

 • # 1 Nordic Marine Multinutrient Complex
 • Prémiový rybie prášok v kapsuliach - pre pevné kosti a funkčné pohybový aparát
 • prášok z troch druhov tresky - treska - Gadus morhua; Treska tmavá - Pollachius virens; Treska škvrnitá - Melanogrammus aeglefinus
 • Prášok z divoko žijúcich tresiek v Barentsovom a Nórskom mori - nedotknutej panenskej vody, ďaleko od lodných trás
 • Jedinečný produkt - organický zdroj optimálne využiteľných minerálov, mikroživín, aminokyselín a ďalších dôležitých mikronutrientov
 • Bohatý na vápnik, fosfor, jód, selén a ďalšie mikroprvky
 • Zdroj omega 3 (obsahujú čisté prírodné EPA a DHA) a omega 6
 • Zdroj vitamínu B12
 • Skvelá alternatíva mliečnym výrobkom
 • Pre podporu aktívneho životného štýlu, dlhovekosti a pohybového aparátu (veľmi kvalitný zdroj vápnika)

Či už podstupujete veľkú záťaž, chcete posilniť odolnosť alebo hľadáte ideálny zdroj vápnika a ďalších dôležitých mikronutrientov.. Fish Complex je veľmi cenná komplexná podpora organizmu s obsahom superčistých prírodných zložiek.

Fish Complex Seagarden je 100% prírodný, bez GMO, bez antibiotík a hormónov, bez lepku, laktózy a cukru. Každá šarža je testovaná na viac ako dvadsať nežiaducich látok.

O značke Seagarden
Spoločnosť Seagarden vyrába kolagén a ďalšie prírodné morské doplnky vyprodukované výlučne z voľne ulovených rýb. Je jediným producentom 100 % prírodných morských doplnkov stravy v Nórsku a jediným producentom morských kolagénových peptidov v Škandinávii.

Seagarden vznikla v roku 2000 a od začiatku stavia na myšlienkach a tradíciách siahajúcich niekoľko tisíc rokov dozadu. Svoje sídlo a výrobu má v nórskom Avaldsnes na ostrove Karmøy, ktorý bol kráľovským sídlom starovekých morských kráľov ešte pred vikingským vekom. Ľudia tu vždy žili v súlade s prírodou, živili sa rybolovom a všetkým, čo môže poskytnúť mora. Tí, ktorí tu žili, nadväzovali kontakty za morom, boli čulí obchodníci a prinášali domu nápady, vedomosti a nové impulzy. Na tieto tradície sa snažíme nadväzovať.

Čerstvé a prírodné ingrediencie
Väčšina rýb, z ktorých Seagarden vyrába svoje doplnky, je ulovená v krištáľovo čistých vodách Nórskeho mora rybári z mesta Tromso a dediny Senjahopen na severe Nórska. Každú zimu sa tam stane zázrak. Treska sa vracia z ľadových vôd Barentsovho mora na svoje pôvodné rozmnožovacie územie pri severnom nórskeho pobrežia. Táto dlhá a náročná cesta vedie k tomu, že divoká treska získa silné svaly a pevné mäso s neprekonateľnou textúrou. Barentsovo more je tiež veľmi odľahlou panenskú oblasťou bohatou na živiny. Ryby tak naberajú sily v nedotknutom mori, čo sa prejavuje na čistote a kvalite konečného produktu.

V súlade s prírodou - minimálna uhlíková stopa
Vďaka našim loveckým a rybárskym koreňom vieme, že musíme hrať v tíme s prírodou, nie proti nej. Aktívne pracujeme na minimálnych emisiách uhlíka počas výroby, prepravy a balenia. 95 % surovín sa vyrába v Nórsku, takže máme obaja kontrolu nad spracovaním surovín, takže máme kontrolu nad spracovaním surovín a zabezpečujeme krátke prepravné vzdialenosti. Morský kolagén, ktorý je vlajkovým produktom Seagarden, má certifikáciu MSC (organizácie Marine Stewardship Council) čo je záruka, že ryby pochádzajú z udržateľného rybolovu. Seagarden je tiež partnerom projektu Aquabiopro - fit, ktorý financuje EÚ, a ktorý má za cieľ znížiť množstvo odpadu a zmysluplne využiť vedľajšie produkty z rybolovu.

Starostlivá výroba
Koža z tresky, ktorá je hlavnou surovinou pre výrobu kolagénu, sa najskôr dôkladne omýva čistou vodou. Každá zásielka je tiež testovaná na viac než 20 nežiaducich prísad a kontaminantov, o tá ako priamo v Seagarden, tak aj v nezávislých laboratóriách. Výrobu tak opúšťajú iba 100 % čisté prírodné produkty. V Seagarden tiež neustále hľadáme prísady a technológie, ktoré nám pomáhajú vyrábať výrobky čo najšetrnejším a najprirodzenejším spôsobom. Výrobné procesy sú tiež sledovateľné, vďaka čomu sa naši zákazníci môžu cítiť bezpečne.

Sme vedecky založenia
Zamestnávame niektoré z popredných škandinávskych odborníkov na bielkoviny. Spolupracujeme s priekopníckymi akademickými prostrediami doma aj v zahraničí Univerzity v Bergene, Nórskym inštitútom pre výskum potravín, hospodárstva a akvakultúry, Nórskou Univerzitou vedy a technológie a Univerzitou Severného Nórska. Podieľame sa na rozvojových projektoch podporovaných inštitúciami Innovation Norway, EÚ (Aquabiopro - fit) a Research Rada. Neustále investujeme do nových štúdií, aby sme lepšie porozumeli fungovanie našich produktov.

Dlhodobá práca na skutočných a poctivých doplnkoch
Veríme v pozitívny prínos pre každého jednotlivca prostredníctvom dobrých produktov, životnému prostrediu prostredníctvom udržateľnej výroby a miestnej komunite prostredníctvom pracovných miest. Veríme, že sa nikdy neprestaneme učiť a vytrvalo pracovať, aby sme sa zlepšovali. Veríme vo vedu, starobylé tradície, v čerstvé suroviny a čisté výrobky. Veríme v dlhodobú prácu na skutočných a poctivých doplnkoch, ktoré sú dobré pre nás ľudí a pre prírodu, v ktorej žijeme.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 6-10 kapsúl denne s jedlom.
 • Obsahuje 25-41 denných dávok.

Aktívne látky

6 kapsúl (% RHP) 10 kapsúl (% RHP)
Bielkoviny 1,9 g 3,2 g
Omega-6 9 mg 15 mg
Omega-3 30 mg 49 mg
- z toho EPA 8 mg 14 mg
- z toho DHA 19 mg 31 mg
Vápnik 208 mg (26 %) 346 mg (43 %)
Fosfor 116 mg (17 %) 193 mg (28 %)
Jód 22 μg (14 %) 36 μg (24 %)
Selén 4,5 μg (8 %) 7,5 μg (14 %)
Vitamín B12 0,3 μg (12 %) 0,5 μg (20 %)
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie

 • Rybie prášok z bielych rýb (Treska - Gadus morhua; Treska tmavá - Pollachius virens; Treska škvrnitá - Melanogrammus aeglefinus), prírodný antioxidant (extrakt bohatý na tokoferol), stabilizátor (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). Kapsule z rybie želatíny.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nie je náhrada pestrej stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí.
 • Môže obsahovať stopy mäkkýšov.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 250 kapsúl

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Seagarden Fish Complex 250 kapsúl0 % 100 %