FOGT013

Orangefit Vitamín B12 + Folic Acid 90 tabliet

ID {{ productCode }}

Vitamín B12 má vlastnosti súvisiace s energetickým metabolizmom, odolnosťou, fyzickým i mentálnym výkonom a psychickým stavom.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FOGT013

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Orangefit Vitamín B12 + Folic Acid 90 tabliet
17.32
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
17.32
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Aktívne B12 vo forme koenzýmu - pre všetkých milovníkov rastlinnej stravy

Vitamín B12 je všestranne účinný poklad prospešný pre mnoho oblastí. A platí to dvojnásobne, keď je v doplnku obsiahnutý vo biologicky aktívnej forme ko - enzýmov methylkobalaminu a adenosylkobalaminu, trojnásobne, keď je navyše doplnený o biologicky aktívne kyselinu listovú Quatrefolic®. Vitamín B12 má vlastnosti súvisiace s energetickým metabolizmom, odolnosťou, fyzickým i mentálnym výkonom a psychickým stavom.

V dostatočnom množstve sa vitamín B12 vyskytuje hlavne v živočíšnych produktoch, pokiaľ teda konzumujete prevažne alebo výlučne rastlinnú stravu, môže pre vás byť suplementácia B12 pomocou doplnkov stravy vítanou pomocou.

Prečo je B12 toľko dôležitý

Nedostatočná hladina vitamínu B12 môže spôsobiť nevítané problémy. Únavu, malátnosť, depresiu alebo dokonca problémy neurologické charakteru. Vitamín B12 je v rozpustných pastilkách, ktoré telo začína vstrebávať už v ústnej dutine - nie sú určené pre prehĺtanie, ale pre rozpustenie v ústach ako cukríky. Dôvodom je rýchlosť vstrebania - B12 slúži primárne pre podporu energetickej hladiny, preto boli zvolené pastilky, z ktorých telo vitamín ihneď začne vstrebávať. Všetky zložky obsiahnuté v pastilkách sú rastlinného pôvodu, pastilky sú ochutené prírodnou príchuťou a dosladený steviolglykosidy.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet!

 • 100% rastlinné zdroje - prémiová kvalita
 • Udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európskej suroviny (uhlíková stopa)
 • Etický prístup - pre budúce generácie
 • Bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
 • GMO free
 • 100% recyklovateľné obaly
Čo Vitamín B12 Orangefit obsahuje?
 • Vitamín B12 - v bioaktívnych formách koenzýmov: methylkobalaminu a adenosylkobalaminu
 • Kyselinu listovú - v bioaktívne forme Quatrefolic®
 • Prírodné príchuť - čerešne a červené ovocie
 • Steviolglykosidy

Orangefit - Let ' Create a Fitter World

Nechajme Orangefit, nech hovorí sám za seba: Začínali sme v roku 2014 a už vtedy bolo jasné, že rastlinná športová výživa je naša cesta. Lenže vegánskej šejkov, ktoré boli v tom čase k dostaniu, chutili rovnako zle ako vyzerali, navyše cestovali do Európy cez pol sveta. Tak sme si dali odvážne predsavzatia, že rastlinnú športovú výživu zmeníme a osviežime. V podstate je to všetko jednoduché: Naše hodnoty, určujú náš cieľ ! Želáme si, aby ste sa cítili fit a zdravie. A zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovca cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez toho, aby to našu planétu zbytočne preťažovali. Orangefit chce vytvoriť zdravší svet !

Orangefit B.V., Edisonweg 4A, Alkmaar, Holandsko (Made in EU)

Zamiešajte svet s Orangefit

Naši značkou sa snažíme inšpirovať jednotlivca aj komunity k zdravšiemu a k planéte ohleduplnějšímu životu. Či sa jedná o prestížne fitness a wellness kluby, špičková športové centrá, nadšencov zdravého životného štýlu, komunitu vegánov, alebo širšiu verejnosť všeobecne. Spoločne môžeme zmeniť zvyklosti a postarať sa o to, aby na nás naša matka Zem bola pyšná. Poďakujú nám za to aj naši chlpatí priatelia.

Znižujeme uhlíkovú stopu

Nie je to len o 100% rastlinných zdrojoch a vynechanie zdrojov živočíšnych. Kde to je možné, používame ako hlavné zložky ingrediencie z Európy a tu tiež svoje produkty vyrábame. Tým sa výrazne odlišujeme od tzv. Globálnych značiek, ktorých tovar a suroviny cestujú po celej zemeguli.

Odporúčané dávkovanie

 • Rozpustite 1 pastilku denne pod jazykom (alebo rozžujte). Balenie obsahuje 90 denných dávok.

Nutričné informácie

Výživové údaje: 1 pastilka (% RHP *)
Vitamín B12 1100 μg (44 000 %)
z toho methylkobalamin 550 μg (22 000 %)
z toho adenosylkobalamin 550 μg (22 000 %)
kyselina listová (Quatrefolic®) 400 μg (200 %)

* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

zloženie

 • Plnidlo manitol, čerešňová aróma, zahusťovadlo hydrogenovaný rastlinný olej, protispekavé látky (rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B12 (methylkobalamin a adenosylkobalamin v pomere 1:1), Quatrefolic® - kyselina listová vo forme folátov, sladidlo steviol-glykozidy.

Informácie

 • nie je náhrada pestrej stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí.
 • Vhodné pre vegánov.
 • V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívanie liekov sa pred použitím poraďte s odborníkom.
 • Doplnok stravy

Parametre

Forma tablety
Veľkosť balenia (tablety) 90 tablet
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku