scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Osobná váha Tanita so slotom na kartu SD BC-601

Váha Tanita BC-601 je založená na najnovšej technológii a výskume v oblasti váh na analýzu tela.
Prihlásením alebo registráciou ušetríte 5 až 10 %!
356.20 €
-37% -132.20 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }} €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Značka: Tanita Objednávacie číslo: FTNT016

Osobná váha Tanita so slotom na kartu SD BC-601

TOP PRODUKT!!!
Osobná digitálna váha Tanita BC-601 je založená na najnovšej technológii a výskume v oblasti váh na analýzu tela. Spoločnosť Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, podrobné a presné údaje. BC-601 zobrazuje hodnoty 5 segmentov - pre obe ruky, nohy a trup a ukladá ich na SD vo formáte CSV.

BC-601 meria nasledujúce údaje a ukladá ich na kartu SD vo formáte CSV:
1. Presnosť váženia 100 g a nosnosť 150 kg
2. Percento telesného tuku s indikátorom zdravia, presnosť 0,1 %
- Celé telo
- Pravá ruka
- Ľavá ruka
- Pravá noha
- Vľavo nový
- Trup
3. Svalová hmotnosť s presnosťou na 100 g
- Celé telo
- Pravá ruka
- Ľavá ruka
- Pravá noha
- Vľavo nový
- Trup
4. Hmotnosť kostí s presnosťou na 100 g
5. BMI
6. Denný príjem kalórií kcal a kJoule
7. Metabolický vek
8. Celková telesná tekutina pri 0,1 %
9. Viscerálny tuk s indikátorom zdravia a tren

Ako BC-601 funguje?

Používateľ stojí na 4 stopách váhy a jemne tlačí rukami na elektródy, ktoré sú pohodlne umiestnené súčasne s displejom na výsuvných kábloch. Váha potom vyšle slabý signál z 8 elektród z rúk a nôh do tela. Odolnosť tohto merania (BIA) sa potom zapracuje do vzorcov na určenie presných a osobných telesných dispozícií

Špeciálne funkcie

BC-601 bol navrhnutý pre športovcov na hodnotenie vplyvu ich tréningu na celkové/segmentálne zloženie tela. Tento jedinečný výrobok poskytuje individuálne výsledky pre každú z 5 častí tela - ruky, nohy aj trup. Ručné držadlá umožňujú rýchle a presné zachytenie kompozície. Namerané hodnoty sa ukladajú na kartu SD vo formáte CSV. Ďalšou funkciou je kalendár a porovnávacie grafy, ktoré zobrazujú históriu pre každú časť tela a pre každý výsledok, takže používateľ môže sledovať svoj pokrok deň po dni, týždeň po týždni a mesiac po mesiaci počas obdobia 3 rokov. Tlačidlá a animované ilustrácie sú prehľadné a užívateľsky prívetivé. Súčasťou balenia sú batérie a samozrejme český manuál vrátane návodu na použitie. Záruku poskytujeme 3 roky.

Základné funkcie

Táto váha má pamäť pre 4 osoby, rozlišuje režim pre dospelých (od 18 do 99 rokov), detský režim (deti od 5 rokov, od výšky 90 cm), športový režim (pre osoby, ktoré pravidelne trénujú 10 hodín týždenne aspoň rok).
Takzvaná metóda bioelektrickej impedancie (BIA) meria na základe odporu vodivosti malého elektrického prúdu skutočné percento telesného tuku. Tento prístroj meria percento vody v tele, DCI (denný príjem kalórií), metabolický vek, MUSCLE MASS (svalovú hmotu), viscerálny tuk, hmotnosť kostí a % tuku a svalovej hmoty pre každú končatinu a trup. Funkcie rozšírenia sú k dispozícii len pre osoby staršie ako 18 rokov

Popis funkcií

Percento svalovej hmoty - táto funkcia zobrazuje hmotnosť priečne pruhovaného a hladkého svalstva vrátane vody v ňom obsiahnutej.

Kostná hmota - znamená množstvo vápnika a ďalších minerálov. Výskum ukázal, že cvičenie, a tým aj rozvoj kostí, pomáha rozvíjať silnejšie a zdravšie kosti. Keďže štruktúra kostí sa v krátkom čase nemení, je dôležité rozvíjať a udržiavať zdravé kosti prostredníctvom vyváženej stravy a dostatočnej fyzickej aktivity.

Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskum ukazuje, že hoci vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, ukladanie tuku sa s vekom mení a tuk sa čoraz viac ukladá v oblasti brucha, najmä u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržanie na prijateľnej úrovni pomôže znížiť riziko ochorení - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku atď. Poradca pre viscerálny tuk - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v rámci normálnych alebo zvýšených hodnôt.

Denný príjem kalórií - DCI: je súčet kalórií pre základný metabolizmus a kalórií potrebných pre metabolizmus spojený s fyzickou aktivitou počas dňa.

Metabolický vek - táto funkcia vypočíta váš BMR a zobrazí priemerný vek vášho metabolizmu. Ak je váš metabolický vek vyšší ako váš skutočný vek, znamená to, že potrebujete zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená fyzická aktivita vám pomôže zvýšiť objem svalového tkaniva a znížiť metabolický vek. Stupnica zobrazuje hodnoty od 12 do 90. Vek menší ako 12 rokov sa zobrazí "12", vek väčší ako 90 rokov sa zobrazí "90". Vedci dokázali, že metabolizmus sa mení s vekom dieťaťa, pričom zlom nastáva vo veku 16 alebo 17 rokov, keď sa spotreba znižuje. Meranie je určené pre vekovú kategóriu 18-99 rokov.

Okrem toho určuje rozsah zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené Svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobého výskumu) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch. Merajú sa aj u detí.

Technické parametre

Zásuvka na kartu SD
2 ručné rukoväte s displejom na výsuvných kábloch
Pamäť pre 4 osoby a 1 pre hosťa.

Presnosť merania:
Percento telesného tuku - 0,1 %
Percento telesnej vody - 0,1 %
Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
Hmotnosť kostí - 0,1 kg
Denný príjem kalórií - kcal
Denný graf - 52 týždňov
Kalendár
Nosnosť váhy - 150 kg
Presnosť váženia - 100 g
Batérie sú súčasťou balenia.

Parametre

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Osobná váha Tanita so slotom na kartu SD BC-6010 % 100 %