scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Himalyo Goji Original 100% Juice BIO 750 ml

100% šťava z plodov kustovnice čínskej v certifikovanej BIO kvalite.
Prihlásením alebo registráciou ušetríte 5 až 10 %!
17.60 €
-11% -1.97 €
15.63 €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Značka: Himalyo Objednávacie číslo: FHIM001

Himalyo Goji Original 100% Juice BIO 750 ml

Šťava je starostlivo za studena lisovaná výhradne z čerstvých, ručne zbieraných plodov kustovnice čínskej, ktoré vďaka vysokohorskému pôvodu a náročným klimatickým podmienkam obsahujú unikátnu koncentráciu nutričných látok.

Nápoj je elixírom zdravia, mladosti a krásy. Jeho pravidelné užívanie dodáva telu potrebnú vitalitu a energiu.

 • Silné antioxidačné účinky, pohlcovanie voľných radikálov v tele, ochrana pred oxidačným stresom
 • Podpora funkcie tráviacich enzýmov, udržanie správnej hladiny tuku a cukru v krvi
 • udržanie správnej hladiny cholesterolu
 • Regenerácia obehového systému a spevnenie ciev
 • Harmonizácia funkcie centrálnej nervovej sústavy, miernenie depresie, nervozity a podráždenosti

Goji džús je vhodný pre celú rodinu, môžu ho konzumovať deti už od 3 rokov.

GOJI - kustovnica čínska - je zaslúžene radená medzi superpotraviny, ktoré sú definované ako výživovo bohaté potraviny plné vitamínov, minerálov, vlákniny, antioxidantov a živín rastlinného pôvodu, a sú tak zvlášť prospešné pre zdravie a telesnú a duševnú pohodu.

 • Čínska medicína. V čínskej medicíne sa plody kustovnice používajú najmä ako tonikum na posilnenie vitality a predĺženie života. Pravidelné užívanie sa odporúča na udržanie správnej hladiny cholesterolu a optimálneho krvného tlaku, pri prevencii a liečbe obličkových chorôb a k ochrane funkcie pečene. Ďalej na zlepšenie zraku a prevencii a očných chorôb. Čínska medicína taktiež predpisuje užívanie kustovnice k posilneniu svalov a kostí.
 • Celkové pôsobenie. Nespočetne klinických štúdií preukázalo priaznivé účinky kustovnice na ľudský organizmus. Napríklad v rokoch 2008 až 2009 bolo v USA vykonalo celkovo 5 randomizovaných lekárskych štúdií, ktoré zhodne preukázali celkové zlepšenie subjektívneho stavu pacientov pri podávaní džúsu z GOJI oproti kontrolnej skupine, ktorá dostávala placebo. Pacientom bol užívali rôznorodé džúsu zodpovedajúce 150 g čerstvých plodov po dobu 14 dní. Účinok sa týkal subjektívneho pocitu pohody, zlepšenie neurologického a psychického stavu a funkcií obehové, svalové a tráviacej sústavy, a to úplne bez vedľajších účinkov.
 • Antioxidačné účinky. Vo viacerých štúdiách in vivo (v živom organizme) aj in vitro (v umelých podmienkach laboratória) bolo preukázané antioxidačné pôsobenie plodov kustovnice. Hlavnými účinnými látkami sú polysacharidy, flavonoidy a aminokyselina trimetylglycín (betaín). Tieto látky sa podieľajú na antioxidačným účinku svojou redukčné kapacitou a vychytávaním voľných radikálov, ktoré vznikajú pri tzv. Oxidačným stresu. Ten vo svojom dôsledku spôsobuje poškodzovanie telesných štruktúr a môže viesť až k onkologickým ochoreniam. Bolo preukázané ochranné pôsobenie na očnú rohovku pred oxidatívnym poškodením pri ochoreniach ako je glaukóm, retinálne ischémie a cukrovka. Ďalším prevereným antioxidačným účinkom je ochrana pečeňových buniek.
 • Ovplyvnenie pleť a pokožku. Najmä olej extrahovaný zo semien goji je hojne využívaný v kozmetike, aplikuje sa priamo na pokožku. Pôsobí totiž aktívne proti starnutiu kožných buniek a revitalizuje vrchné aj hlbšie štruktúry pokožky. Zaisťuje jej prirodzenú obnovu a je silným anti-aging prostriedkom. Látky obsiahnuté v semenách kustovnice majú zvláčňujúce a spevňujúce účinky. Vyrovnávajú obsah melanínu v koži, minimalizujú hyperpigmentáciu a farebné nerovnosti. Vonkajšie použitie oleja ochráni pokožku pred dráždivými vplyvmi okolitého prostredia a UV žiarením.

Odporúčané dávkovanie

 • 25 ml džúsu denne.

Zloženie

 • Jedinečné polysacharidy LBP (Lycium barbarom Polysaccharides) zahŕňajúci unikátnu kombináciu 6 monosacharidov a 17 aminokyselín; karotenoidy, fenylpropanoidy (bioaktívne zlúčeniny s veľmi vysokou antioxidačnou kapacitou), flavonoidy (quercetin, Morin), minerály (draslík, sodík, magnézium, vápnik) a organické kyseliny (jablčná, fumarová, šikimová).

Výrobca: Himalyo SE, Trójska 39/201,171 00 Praha, Česká republika

Parametre

Špeciálne požiadavky BIO
Forma tekuté
Objem 750 ml

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Himalyo Goji Original 100% Juice BIO 750 ml0 % 100 %