scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Viridian Quercetin B5 Plus Complex 60 kapsúl

Flavonoid, ktorý sa nachádza napríklad v citrusových plodoch v kombinácii s inými účinnými látkami.

Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
28.00 €
-32% -9.00 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Značka: Viridian Objednávacie číslo: FVRD052

Viridian Quercetin B5 Plus Complex 60 kapsúl

Kvercetín je veľmi účinný flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje napríklad v citrusových plodoch. Komplex Viridian obsahuje aj vitamín B5, extrakt zo žihľavy, kvet harmančeka, kôru borovice, bromelaín (z ananásu) a acerolu, ktorá je vynikajúcim zdrojom vitamínu C.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

 • Prirodzená podpora

Výrobky Viridian Nutrition obsahujú len čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100 % účinných látok a 0 % balastných prísad a spojív. Spoločnosť Viridian Nutrition zaručuje najvyššiu kvalitu a čistotu svojich výrobkov prísnou kontrolou celého výrobného procesu. Od semienka až po konečný produkt = spolupráca s miestnymi výrobcami a pestovateľmi, ktorí dbajú na najvyššiu kvalitu. Z etických dôvodov spoločnosť Viridian Nutrition vo svojich výrobkoch nepoužíva palmový olej a netestuje svoje výrobky na zvieratách. Všetky obaly výrobkov sú 100 % ekologické.

ETICKÝ DOPLNOK STRAVY
Čo to vôbec znamená - etický doplnok stravy? To znamená, že doplnky Viridian sú vyrobené výlučne z kvalitných surovín a nenájdete v nich absolútne žiadne balastné prísady. Pochádzajú tiež z ekologického poľnohospodárstva a nie sú testované na zvieratách. Dôležité je aj to, že značka Viridian je rodinným vlastníctvom a nie je súčasťou žiadnej farmaceutickej alebo inej korporácie. Spoločnosť Viridian je hrdá na svoj etický prístup k zákazníkom a obchodným partnerom a vždy sa snaží, aby jej výrobky boli šetrné k životnému prostrediu.

Všetky zložky sú 100% bioaktívne
Môže to znieť ako samozrejmosť. Pravdou však je, že mnohé komerčne dostupné výrobky obsahujú prevažne syntetické zložky s vysokým podielom balastných prísad, stabilizátorov, spojív a umelých sladidiel.

Podpora miestnych pestovateľov
Jednou z kľúčových zásad spoločnosti Viridian je podpora miestnych poľnohospodárov a miestnych výrobcov surovín (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a čestné vzťahy. Spoločnosť Viridian tak garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt, a zároveň napĺňa svoju filozofiu etických vitamínov.

Prírodná a funkčná forma vitamínov využiteľná v tele
Majú vitamíny a minerály nejaké formy? A prečo by nemali byť všetky rovnako užitočné pre telo? Je tomu tak. Môžeme si to ukázať na železe, jednom z najpotrebnejších minerálov. V bežných doplnkoch sa nachádza napríklad vo forme oxidu. Táto forma je pre telo málo užitočná a dôvodom, prečo sa používa v bežných doplnkoch výživy, je opäť nízka cena. Napríklad spoločnosť Viridian používa vo svojom doplnku tekutého železa priamy extrakt z listov rastliny Murraya koenigii, ktorý poskytuje železo v 100 % prírodnej forme.

Iba kapsuly rastlinného pôvodu, žiadne tablety
Tablety s obsahom spojiva sú lacnejšie ako kapsuly, ale obsahujú vysoký podiel balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 70 % tablety. Ak užívate výživové doplnky v tabletách, môžete za rok spotrebovať až kilogram lepidla a iného balastu.

A pozor - mnohé kapsuly obsahujú aj stearan horečnatý, ktorý sa do nich pridáva, aby sa kapsula nelepila na výrobnú linku. Kapsuly Viridian sú vyrobené výlučne z prírodných zložiek.

Žiadne GMO zložky
Geneticky modifikované plodiny sú neprirodzené. Sú vyvinuté predovšetkým na zvýšenie výnosov a sú produktom agrochemického priemyslu. Vo výrobkoch Viridian nikdy nenájdete žiadne GMO zložky.

Žiadne ožiarené komponenty
Ožarovanie potravín sa vykonáva ionizujúcim žiarením (alfa, beta, gama, röntgenové žiarenie...) - t. j. rádioaktívnym žiarením, ktoré deaktivuje enzýmy a živé biokultúry obsiahnuté v potravinách, čím sa predlžuje ich trvanlivosť.

Bez živočíšnych zložiek
Zvieracie zložky nemusia byť vždy zlé, ale spoločnosť Viridian sa snaží, aby bolo čo najviac jej výrobkov vhodných pre vegánov.

Žiadne umelé sladidlá
Umelé sladidlá majú byť vhodnejšou alternatívou cukru, ale v skutočnosti ide o umelé (syntetické) molekulárne kombinácie, ktoré sú pre naše telo a životné prostredie neprirodzené. Prečo konzumovať niečo, čo do nášho tela a prostredia nepatrí?

Bez umelých farbív a konzervačných látok
Žiadne umelé farbivá, žiadne konzervačné látky. V produktoch Viridian nenájdete tieto ani žiadne iné umelé prísady.

Bez stearanu horečnatého, oxidu titaničitého a šelaku
Ako farbivo sa používa oxid titaničitý alebo titánová beloba. Nachádza sa v mnohých farmaceutických výrobkoch, bežných výživových doplnkoch, priemyselne spracovaných potravinách, na tenisových kurtoch, kde sa okolo kurtu tvoria biele čiary, a na rakete Saturn V, kde pomohol ako vonkajší náter. Stearan horečnatý sa používa ako lubrikant - zabraňuje zachytávaniu kapsúl na výrobnej linke. V kombinácii s vodou a mydlom vytvára nerozpustnú látku, ktorá vytvára napríklad typické neodstrániteľné kruhy na vaniach. Šelak je živica, ktorú vylučujú samičky hmyzu, ktorý žije v Indii. Listy tejto živice sa rozpúšťajú v etylalkohole a vytvárajú tekutý šelak, ktorý sa používa ako lak a lazúra. Tieto látky sa bežne používajú v potravinových doplnkoch, liekoch a potravinách. V doplnkoch Viridian ich nenájdete.

Fľaše šetrné k životnému prostrediu
Spoločnosť Viridian používa jantárové sklenené fľaše, ktoré chránia obsah pred svetlom a teplom. Možno ich tiež recyklovať alebo opätovne použiť. Môžete ich tiež vrátiť do našich predajní výmenou za zľavu na ďalší nákup. Uzávery na fľašiach sú vyrobené z recyklovateľného hliníka a tesnenie na uzávere je vyrobené z kukuričného škrobu - spoločnosť Viridian nepoužíva žiadny plast.

Žiadny palmový olej
Viridian je prvou značkou na svete, ktorá získala certifikát POFCAP - The Palm Free Oil Accreditation Programme. To zaručuje, že značka vo svojich výrobkoch ani pri výrobe nepoužíva palmový olej.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsuly denne počas jedla alebo podľa odporúčania lekára.

Výživové informácie


2 kapsule %RHP*
Quercetin 300 mg
Vitamín B5 150 mg 2499%
Extrakt z listov žihľavy 100 mg
Extrakt z borovicovej kôry 100 mg
Najskôr kvet harmančeka 100 mg
Vitamín C 50 mg 63%
Bromelain 50 mg
Acerola plod 25 mg
*RHP - referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ / 2000 kcal).

Zloženie:

 • 2 kapsule: Kvercetín 300 mg, vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 150 mg (2499 %*), extrakt z listov Urtica dioica (4:1) 100 mg, extrakt z borovicovej kôry (95 % oligomerných proantokyanidínov) 100 mg, kvet harmančeka (Matricaria recutita) 100 mg, obal kapsuly hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín C (L-askorban horečnatý) 50 mg (63 %*), bromelaín (1200 gdu/g) 50 mg, plod aceroly (Malphigia glabra) 25 mg. *RHP - referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ / 2000 kcal).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ to neodporučí lekár.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, pokiaľ vám lekár neurčí inak.
 • Nenahrádza vyváženú pestrú stravu.
 • Vhodné pre vegánov.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Výrobca: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Viridian Quercetin B5 Plus Complex 60 kapsúl0 % 100 %