scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

VemoHerb Muscle Kick 90 kapsúl

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%
Produkt zameraný na prírastok svalovej hmoty, jej regeneráciu a udržanie.
Prihlásením alebo registráciou ušetríte 5 až 10 %!
39.50 €
-11% -4.28 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }} €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Značka: VemoHerb Objednávacie číslo: FVEM011

VemoHerb Muscle Kick 90 kapsúl

Novinka z dielne VemoHerb je zameraná na prírastok svalovej hmoty, jej regeneráciu a udržanie. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulje, leuzey (beta-ekdysterón), extrakt z ginkga, l- arginín a extrakt z plodov čierneho korenia. Vďaka synergnímu pôsobenie týchto zložiek je Muscle Kick účinným produktom, ktorý možno odporučiť každému, kto chce efektívne podporiť svalový rast.

Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na:

 • Tvorbu svalovej hmoty
 • Proteínovú syntézu
 • Hladinu testosterónu
 • Regeneráciu svalovej hmoty
 • Energiu počas tréningu
 • Celkovú fyzickú kondíciu

Bulgarian Tribulus
 125 mg extraktu z rastliny Tribulus Terrestris pôvodom z Bulharska je garanciou skutočného účinku. Extrakt obsahuje 60 % furostanolového saponínu protodisocinu. Saponíny (z ktorých protodioscín z Bulharského Tribulje má najvyššiu účinok) sú látky súvisiace s produkciou hormónov, činnosťou nervovej sústavy a hormonálnou rovnováhou. Zatiaľ čo u mužov účinok saponíny súvisí s produkciou testosterónu, u žien ide o estrogén.

Leuzea carthamoides
Účinná zložka v extrakte leuzey je 95 % beta-ekdysterón. Jeho účinok súvisí s proteínovou syntézou a prírastkom svalovej hmoty, ale aj s výdržou, celkovou fyzickou kondíciou a centrálnu nervovú sústavou. Beta - Ecdysteron sa preto odporúča užívať pri dlhších fyzických výkonoch ako podporu zaisťujúce fyzickú i psychickú stabilitu.

Ginkgo biloba
Extrakt z listov ginkga je cenený predovšetkým pre účinky súvisiace s prúdením krvi a kyslíka do mozgu, ale tiež do svalov. Výsledkom je zlepšenie fungovania a regenerácie. Ginkgo je tiež významným antioxidantom odstraňujúcim odpadové látky. Vďaka tomu má vplyv na regeneráciu. Podporuje aj činnosť metabolizmu.

L-arginín
Semi-esenciálna kyselina l-arginín je produkovaná v tele, avšak len v malej miere, preto je potrebné dopĺňať ju pri tréningu vo forme doplnkov kvôli takzvanej "svalovej pumpe".
Vlastnosti arginínu súvisí s dusíkom, ktorý je kľúčovou súčasťou proteínovej syntézy. Je prekurzorom oxidu dusíka, ktorý je dôležitý pre vazodilatáciu a zásobovanie svalov krvou. Súvisí tiež s produkciou svalového rastového hormónu.

Extrakt z čierneho korenia
Niektoré štúdie naznačujú, že aktívna zložka čierneho korenia, Piperín (extrakt v doplnku Muscle Kick je štandardizovaný na 95 %), môže významne zvyšovať absorpciu ostatných látok.

Odporúčané dávkovanie

 • Berte 1 kapsulu denne 3 krát denne.
 • Výrobca uvádza 1-2 kapsule 3× denne.

Zloženie

 • 1 vegánska kapsula obsahuje: 150 mg L-arginín, 125 mg extrakt Tribulus Terrestris (nadzemné časti rastliny a plody) s obsahom 60 % furostanolového saponínu - determinovaného ako protodioscín, 125 mg maralí koreň (Leuzea carthamoides) (95 % beta-ekdysteronu), 80 mg extrakt z listov Ginkgo biloba (24 % ginkgoflavonových glykozidov), 5 mg extrakt z plodov čierneho korenia, zahusťovadlo maltodextrín, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a stearan horečnatý.

Informácie

 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí a slnka.

Výrobca: Vemo 99 Ltd, Shumen No 13, 1309 Sofia, Bulgaria

Parametre

Forma kapsule
Kapsule 90

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%

(Hodnotilo 1 užívateľov)

Kryštof Marušák

26. 3. 2018
100%

zajimavy produkt... beru chvilu, tak zatim muzu hodnotit jen pozitivne

Napíš svoje hodnotenie produktu VemoHerb Muscle Kick 90 kapsúl0 % 100 %