scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Coffee Latte Mix 10×6 g

Prepadne vás počas dňa chuť na lahodný šálku? Nadýchané mushroom Coffee Latte s kokosovou smotanou sa milerád stane vašim obľúbeným spoločníkom pre chvíle pohody.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
23.50 €
-1.27 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 22.23 €

Značka: Four Sigmatic Objednávacie číslo: FFOR008

Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Coffee Latte Mix 10×6 g

Prepadne vás počas dňa chuť na lahodný šálku? Nadýchané mushroom Coffee Latte s kokosovou smotanou sa milerád stane vašim obľúbeným spoločníkom pre chvíle pohody. Zamilujte sa do krémovej kávy s blahodárnymi účinkami lion's mane, chaga a adaptogénne byliny Mucuna. Vďaka sile funkčných húb a superfoods napumpuje vaše telo energiou, zdvihne vám náladu, zbystria myseľ a k tomu všetkému pri pravidelnom užívaní urobíte niečo pre celkové zdravie. Skvelý nápoj pre každý deň!

Výhody pre vaše zdravie

 • Obsahuje superpotraviny podporujúce energiu a dobrú náladu
 • Sladené lucumou, stevia a štipkou kokosového cukru
 • Vhodné pre BIO, vegan, keto aj Paleo diétu
 • Bez laktózy, sóje, lepku a umelých aditív
 • Všetky suroviny spĺňajú BIO certifikáciu v USA

Použitie

 • Krémová nápojová zmes rozpustná po zaliatí horúcou vodou
 • Výborne chutí aj s ľadom ako osviežujúci popoludňajší drink

Z lesov priamo do vášho šálky
Ako stvorené pre príjemné chvíle... Kávové mushroom latte je presne to krémové potešenie, ktoré hľadáte. Akéže lahodné poklady sa v ňom skrývajú?

Funkčné huby lion's mane a chaga sú skvelé pre podporu celkového zdravia a psychickej pohody. Vynikajú najmä vysokým obsahom betaglukánov - látok, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému a pomáhajú udržať stabilnú hladinu krvného cukru.

A potom je tu Mucuna, adaptogénne bylina, ktorá bývala používaná tradične v ajurvédskej medicíne predovšetkým na pomoc sa zvládaním stresu.

Výberová bio káva s prídavkom superfoods: vegánska, nemliečna, vhodná pre Paleo i keto diétu - také je naše Coffee Latte. Obsahuje o niečo nižšiu dávku kofeínu než bežné espresso, avšak v mixe s množstvom energetizujúcich superfoods, ktoré vám zdravým spôsobom pomôžu navýšiť úroveň fyzickej i psychickej energie.

Čo sú to funkčné huby a ako nám pomáhajú?
Funkčné huby sú prírodnými skvostami, v tradičnom čínskej medicíne a ľudovom liečiteľstve využívané po tisíce rokov. Harmonizujú organizmus, posilňujú ho a navracajú do stavu rovnováhy. Účinkujú ako tzv. Adaptogény, to znamená, že zvyšujú odolnosť voči stresom, ako úzkosť alebo telesná indispozície.

Obsahujú niekoľko stoviek biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo. Asi najznámejšie z nich sú betaglukány, ktoré harmonizujú náš imunitný systém. Tieto látky nájdete okrem iného aj v lekárni v sirupoch pre choré deti od jedného roku veku. Zaujímavé je, akým spôsobom pôsobí. Samy o sebe nemajú žiadne špecifické účinky, ale v imunitnom systéme človeka nájdu práve to správne miesto, kde len "pomôžu" bunkám k správnej funkcii. A to je skvelé, pretože vďaka tomu sú betaglukány veľmi bezpečné a ich užívania sa nemusí báť ani alergici. Ba práve naopak!

Vďaka obsahu betaglukánov aj ďalších biologicky aktívnych látok majú funkčné huby priaznivé účinky na hladinu cholesterolu v krvi.

Mimo tieto všeobecné charakteristiky majú jednotlivé druhy húb ešte ďalšie úžasné špecifické účinky.

8 INGREDIENCIÍ v krémovej ŠÁLKE

 • Lion 's Mane / koralovec ježovitý (300 mg). Ide o vzácnu hubu. svojím vzhľadom pripomínajúce leví hrivu, ktorá rastie na kmeňoch listnáčov. Po stovky rokov je využívaná predovšetkým pre podporu kognitívnych funkcií a pamäti. Čoby adaptogén pomáha navrátiť organizmus do rovnováhy v momente fyzického alebo psychického preťaženia.
 • Chaga / rezavec šikmý (200 mg). Táto drevokazná huba, paradoxne označovaná za " kráľa húb " alebo " lesné diamant ", rastie na brezách a listnatých stromoch. Ruské ľudové liečiteľstvo ju využíva po stovky rokov ako podporu fyzickej odolnosti a normálne funkcie imunitného systému. Počas druhej svetovej vojny vo Fínsku bývala chaga pre svoju chuť a podobný aromatický profil užívaná ako náhrada vtedy nedostupné kávy a zároveň pre zahnanie únavy a získanie nových fyzických síl. A ešte oveľa skôr pred tým ju preslávili obyvatelia jednej sibírskej dediny, ktorí ju tiež používali ako náhradu kávy a čaju, vďaka čomu sa tešili neobvykle pevnému zdraviu.
 • Káva. Táto prémiová instantná káva patrí k lahodne jemné odrode 100 % Arabica. Kávové bôby sa po zbere veľmi šetrne spracovávajú. Po praženie a varenie bôbov sa káva koncentruje odparením a na konci sa sušia rozprašovaním do čistého instantného prášku. Káva je výrobcovia pravidelne testovaná s výsledkom nulového obsahu pesticídov. Neustále sú tiež vykonávané externé laboratórne testy na zistenie obsahu mykotoxínov s cieľom zabezpečiť ich minimálne množstvo. Jedná sa teda o produkt tej najvyššej kvality. Obsahuje 50 mg kofeínu na jednu porciu.
 • Mucuna / Mucuna pruriens. Mucuna je adaptogénne bylina rastúca v tropických oblastiach Afriky, Indie a Karibiku. V minulosti bola bohato využívaná ajurvédou a tradičnou čínskou medicínou, ktorá ju indikovala pre posilnenie mužského prvku jang, ako prírodné afrodiziakum alebo tiež prostriedok na zlepšenie nálady a dodanie energie. Mucuna obsahuje prirodzene sa vyskytujúce zlúčeninu L-dopa, metabolického predchodca dopamínu. Mozgový neurotransmiter dopamín hrá kľúčovú úlohu v motivácii, potešenie a emóciách. Bez dostatočného množstva dopamínu sa cítime letargický, rozostrený alebo až depresívne. Mucuna čoby adaptogén tiež okrem iného znižuje hladinu vnútorného i vonkajšieho stresu.
 • Sušené kokosové mlieko. Lahodné kokosové mlieko dodáva nápoju jemnosť, hladkú konzistenciu a neodolateľnú krémovú chuť.
 • Lucuma. Toto paruánské superfood má prirodzene sladkú chuť bez jediného gramu cukru. Lucuma je skvelé prírodné alternatívne sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Navyše je plná vitamínov, minerálov a antioxidantov.
 • Stévia. Štipka koncentrovaného extraktu z listov stévie pre ľahko sladkastú chuť bez obsahu kalórií dobre dopĺňa chuť Caffe Latte. Naša stévie je vysoko kvalitné, bez bežné kovovej chuti.
 • Palmový cukor. Organický kokosový palmový cukor sa vyrába varením miazgy kokosové palmy. Nejedná sa o rafinovaný cukor. Jedna porcia obsahuje len 1 gram cukru, čo je pre orientáciu zhruba dvadsatina banánu.

Komu všetkému Coffee Latte prospeje?

 • ľuďom, ktorí sa potrebujú sústrediť
 • ľuďom, ktorí majú fyzicky alebo psychicky náročné obdobie
 • hubnoucím
 • Športovcom
 • ľuďom, ktorí hľadajú prostriedky pre podporu obranyschopnosti
 • Ľuďom, ktorí potrebujú zvýšiť energiu a zahnať únavu
 • Ľuďom, ktorí chcú niečo viac než obyčajnú kávu

Prečo dať prednosť dvojitému extraktu z funkčných húb?
Pre ľudské telo je veľká časť hubových tkanív nestráviteľná. A preto keď prehltneme prášok z rozomleté usušené huby, nedokážeme z jej buniek vstrebať zďaleka všetky cenné účinné látky.

V extrakte sa naopak nachádzajú všetky priaznivo pôsobiace látky v ľahko stráviteľné podobe. A aby ste z prírodnej huby získali naozaj všetky látky, nájdete v tomto instantným nápoji dokonca dvojitý extrakt. Teda nielen látky rozpustné vo vode, ale aj všetky ostatné látky, ktoré sme získali extrakciou pomocou alkoholu (ten samozrejme v konečnom produkte obsiahnutý nie je vôbec).

Dvojitý extrakt teda zaisťuje vyššiu vyššiu koncentráciu a lepšiu biologickú dostupnosť účinných látok pre organizmus. A práve ten je základom našich produktov z funkčných húb.

PREČO PRÁVE COFFEE LATTE s funkčnými HUBAMI?

 • Všetky použité ingrediencie spĺňajú požiadavky biocertifikace v USA.
 • Úplne zodpovedá nárokom vegan, KETO a paliem stravy. Hodí sa teda takmer pre kohokoľvek.
 • Obsahuje 50 mg kofeínu, čo je o trochu nižšie množstvo než bežnom šálke kávy. Napriek tomu vďaka obsiahnutým superfoods skvele dobíja baterky.
 • Sladené lucumou a Stevie, neobsahuje ani gram cukru.

KAPSLE S rozomletá huby, ALEBO NÁPOJ S KVALITNÝM extrakt?
Rozhodne nie je jedno, v akej forme funkčné huby užívame. Pre ľudské telo je totiž veľká časť hubových tkanív nestráviteľná. A preto keď prehltneme prášok z rozomleté usušené huby, nedokážeme z jej buniek vstrebať zďaleka všetky cenné účinné látky.

V extrakte sa naopak nachádzajú všetky priaznivo pôsobiace látky v ľahko stráviteľné podobe. A aby ste z prírodnej huby získali naozaj všetky látky, nájdete v tomto instantím nápoji dokonca dvojitý extrakt. Teda nielen látky rozpustné vo vode, ale aj všetky ostatné látky, ktoré sme získali extrakciou pomocou alkoholu (ten samozrejme v konečnom produkte nie je obsiahnutý vôbec).

Dvojitý extrakt zaisťuje vyššiu vyššiu koncentráciu a lepšiu biologickú dostupnosť účinných látok pre organizmus. A práve ten je základom nášho instantného nápoja.

Prečo máme radi Four Sigmatic?
Firma Four Sigmatic - pôvodom z Fínska, teraz so sídlom v USA - je projektom party chytrých chlapíkov, ktorí si hovoria Scandinavian funny guys. Svoju životnú vášeň pre spracovanie funkčných húb a adaptogénov spojili s originálnym nápadom. Obohatili populárne pitie o tieto tradične využívané liečivé skvosty, ktoré môžu naplniť každý náš deň väčším množstvom energie, fyzickej výdrže, vnútorného pokoja a produktivity. Týmto počinom sprístupnili funkčné huby prakticky komukoľvek.

Pridaním dvojitého extraktu z funkčných húb a adaptogénov do obľúbených nápojov ako horúce kakao, káva, latte alebo matcha latte či vytvorením viacdruhové zmesi húb vznikne pitie pre chvíle pohody a zároveň " dobitie bateriek " a posilnenie psychiky a imunity.

Produkty Four Sigmatic spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality. Okrem certifikácie USDA Organic sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami na ťažké kovy, kvasinky, mykotoxíny a úroveň ožiarenia. Zloženie celkových Four Sigmatic nápojov je čisto rastlinnej.

Odporúčané dávkovanie

 • Krémové latte stačí zaliať horúcou vodou. Prášok sa okamžite rozpustí a môžete si ho kedykoľvek a kdekoľvek vychutnať.
 • Môžete si z neho vytvoriť "nepriestrelnú kávu" - tzv. Bullet proof coffee.
 • Vyskúšajte aj ako vychladený nápoj s ľadom. Poteší vaše chuťové poháriky ako popoludňajší drink.
 • Zamiešajte, popíjajte, poteš sa!

Nutričné informácie

6 g (1 dávka)
Energetická hodnota 25 kcal
Tuky 2 g
- z toho nasýtené 0 g
Sacharidy 2 g
- z toho cukry 1 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 1 g
Soľ ** 0 mg

Zloženie

6 g (1 dávka)
sušené kokosové mlieko v prášku *
instantná káva *
kokosový cukor *
dvojitý extrakt z huby Lion's Mane (Hericium erinaceus) * 300 mg
dvojitý extrakt z huby Chaga (Inonotus obliquus) * 200 mg
lucuma prášok *
Mucuna pruriens extrakt *
stévie *

* USDA Organic
Produkty označené USDA Organic spĺňajú prísne požiadavky na výrobu podľa Ministerstva poľnohospodárstva USA. Aby výrobok mohol niesť toto označenie, musí byť aspoň z 95 % tvorený zložkami z ekologického poľnohospodárstva. Certifikácia dokladá najvyššiu možnú kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty prechádzajú výrobnou metódou bez GMO, radiácie, za použitia prísad spadajúcich do národného zoznamu povolených látok. Poľnohospodárstvo s touto certifikáciou musia spĺňať mnoho faktorov od zaistenia kvality pôdy po kontrolu škodcov a burín alebo použitých prísad.

Ekologickí výrobcovia sa maximálne spoliehajú na prírodné látky a poľnohospodárske, fyzikálne, mechanické alebo biologické metódy hospodárenia so zárukou, že rastlina / plodina rástla na pôde, kde neboli po dobu 3 rokov aplikované zakázané látky (ako syntetická hnojivá či pesticídy).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nie je náhradou pestrej stravy.
 • Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
 • Uchovávajte pri izbovej teplote.
 • Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Výrobca: Four Sigma Foods Inc., 1450 2nd St, Santa Monica, CA 90401, Spojené státy americké

Parametre

Špeciálne požiadavky vegan, BIO
Forma sypké
Hmotnosť 60 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Coffee Latte Mix 10×6 g0 % 100 %