scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Probio15 30 kapsúl

Komplexné výrobok špičkovej kvality, ktorý obsahuje spolu 14 kmeňov tzv. Mliečnych baktérií bežne sa vyskytujúcich v črevnom trakte a 1 kmeň kvasinky Saccharomyces boulardii.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
21.50 €
-12% -2.63 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 18.87 €

Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV092

Czech Virus Probio15 30 kapsúl

PROBIO15 je komplexný výrobok špičkovej kvality, ktorý obsahuje spolu 14 kmeňov tzv. Mliečnych baktérií bežne sa vyskytujúcich v črevnom trakte a 1 kmeň kvasinky Saccharomyces boulardii. Tieto kmene sú doplnené rozpustnout vlákninou, tj. Fruktooligosacharidy a inulínom (prebiotiká). Jedná sa o najkomplexnejšie probiotiká (správne skôr synbiotiká, keďže výrobok obsahuje i prebiotiká) na trhu, ktoré boli vyrobené v spolupráci s vedcami z Belgicka, ktorí majú s probiotickými kmeňmi dlhoročné skúsenosti a patrí k svetovej špičke. Náš produkt je vhodný najmä pre dospelých jedincov kvôli svojej komplexnosti a sile (300 mil. CFU probiotík + prebiotiká).

lactobacily

Laktobacily sú súčasťou zdravej črevnej mikroflóry, ktorá sa stará o správnu funkciu čriev a o celkový zdravotný stav človeka. Dôležitosť mikroflóry je aktuálne jedno z najviac diskutovaných tém, pretože sa mikroflóra podieľa na mnoho procesoch nášho tela. Náš produkt obsahuje tieto druhy laktobacilov: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus pantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus lactis .

bifidobaktérií

Bifidobaktérie sú primárne osídlené v tráviacom trakte. Ich hlavnou úlohou je blokácii rastu nežiaducich baktérií. V interakcii s mikrofágy paralyzujú patogénne baktérie a znemožňujú im priľnúť na črevnej stene. Náš produkt obsahuje tieto bifidobaktérie: Bifidobacterium an lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium I. infantis, Bifidobacterium I.longum, Bifidobacterium breve.

ďalšie kmene A BAKTÉRIE

Ďalšími aktívnymi kmene sú: Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii a Bacillus coagulans. Streptococcus osídľuje najmä predná časť tenkého čreva a vytvára kyslé podmienky pre ďalší osídlenie. Saccharomyces boulardii obsahuje zmes špeciálnych kvasiniek zameraných proti nežiaducim baktériám. Hodí sa najmä pri cestovaní a tiež pri nerovnováhe črevných baktérií, problémoch typu candida, pri strese alebo vyčerpaní. Bacillus coagulans je baktéria inhibujú rast patogénnych mikroorganizmov v zažívacom trakte. Produkuje kyselinu mliečnu v čreve a tiež antibakteriálne látku zvanú coagulin.

PREBIOTIKÁ

Prebiotiká sú nestráviteľné oligosacharidy, ktoré stimulujú rast alebo aktivitu určitej baktérie alebo skupiny baktérií, ktoré majú pozitívny účinok na ľudské zdravie. Inulín, oligofruktóza, galaktooligosacharidy a laktulóza spĺňajú všetky kritériá prebiotiká. Cieľovými mikroorganizmy pre prebiotiká sú hlavne bifidobaktérie. Fermentáciou prebiotík probiotikami v hrubom čreve dochádza k produkcii kyseliny octovej, maslovej, propiónovej ai. Tým sa znižuje pH a potláča rast patogénnych a hnilobných baktérií, je podporená tvorba črevnej ochrannej mukózy.

DÔLEŽITOSŤ OBSAH

Na trhu nájdeme v dnešnej dobe pomerne veľké množstvo podobných produktov, niektoré aj veľmi kvalitné, avšak nie všetky dodržiavajú základné pravidlá, ktoré je nutné dodržiavať, aby sa výrobok perfektný a ponúkal aj tesne pred expiráciou deklarované množstvo aktívnych látok. Obsah kapsule je stabilný a to aj v kyslom prostredí žalúdka, kapsule sa začínajú rozpadať až v tenkom čreve, kde sa z nich uvoľňujú aktívne obsahové látky. Kapsule odolávajú extrémnym klimatickým podmienkam s vysokou teplotou a vlhkosťou. Celulózový obal kapsúl s minimálnym obsahom vody dokonale chráni obsah kapsule pred navlhnutím a poskytuje kapsulu vysokú mechanickú pevnosť. Kapsule sú navyše naplnené v špeciálnej dóze, ktorá poskytuje maximálnu ochranu pred pôsobením nepriaznivých vonkajších podmienok. Produkt skladujeme v monitorované chladiacej nádobe s presnou teplotou a vlhkosťou.

Odporúčané dávkovanie

 • Užite 1-2 kapsule denne, počas jedla alebo po jedle.

Nutričné informácie

1 kapsula (1 dávka)
PROBIO15 komplexné zmes probiotík    300 mil. CFU
- Bifidobacterium an lactis
- Bifidobacterium bifidum
- Bifidobacterium l. infantis
- Bifidobacterium I.longum
- Bifidobacterium breve
- Lactobacillus acidophilus
- Lactobacillus brevis
- Lactobacillus casei
- Lactobacillus pantarum
- Lactobacillus rhamnosus
- Lactobacillus salivarius
- Lactobacillus lactis
- Streptococcus thermophilus
- Saccharomyces boulardii
- Bacillus coagulans

Zloženie

 • 14 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia (mliečne deriváty) + 1 kmeň kvasiniek 25-74 mg, plnidlo: kukuričný maltodextrín, fruktooligosacharidy, inulín, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.
 • kapsule: Vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza), guma gellan, voda, farbivo: oxid titančitý.

Informácie

 • Doplnok stravy obsahujúci baktérie mliečneho kvasenia.
 • nie je určené deťom do 15 rokov.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Výrobok neobsahuje GMO ani nanomateriály, nie je ionizovaný ani ožiarený.
 • pozorne prečítajte príbalový leták, ktorý obsahuje veľmi dôležité informácie.
 • Skladujte v pôvodnom obale na suchom a chladnom mieste, ideálne v chladničke.

Výrobca: Czech Nutrition s.r.o., Hády 1098/5a, 614 00 Brno

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 30 kapsúl

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Probio15 30 kapsúl0 % 100 %