Hrozno

Hrozno (Vinič hroznorodý / Vitis vinifera) je plné antioxidantov. Šupky sú vynikajúce na zlepšenie trávenia, zároveň je hrozno zdravé aj pre srdce a na prečistenie organizmu. Červené a tmavomodré odrody hrozna v porovnaní so zelenými obsahujú množstvo látok, ktoré chránia ľudské telo pred srdcovými a inými ochoreniami.

  • Hrozno obsahuje Draslík, Kyselinu Listovú, Vitamín C, E a Vitamíny skupiny B. Vitamín C vo dvojici s vitamínom E je jednou z najlepších ochrán proti starnutiu. Vitamín E naviac zmierňuje bolesť svalov pri cvičení a po ňom a pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a fyzickú výkonnosť. Omladzuje pleť a vlasy a pri hojení bráni vzniku hrubých jaziev.
  • Sušené hrozienka majú vysoký obsah prírodného cukru, preto predstavujú vysoko energetickú potravinu. Sto gramov hrozienok obsahuje až 280 kcal a okrem toho sú bohatým zdrojom Draslíka a Železa. Hrozno je tiež overeným afrodiziakom.
  • Semená hrozna obsahujú silný prírodný antioxidant Procianidín.
  • Hroznový olej obmedzuje vznik kŕčových žíl, bolesti nôh, obmedzuje tvorbu histamínu. Antioxidačné účinky oleja znižujú riziko aterosklerózy a rakoviny, zvyšujú pevnosť žíl a podporujú zdravé oči.
  • Hroznová kôstočka obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E, ktorý má antioxidačné vlastnosti. Vzhľadom k vysokému obsahu polynenasýtených mastných kyselín (až 76 % Kyseliny Linolovej) má nutričnú hodnotu porovnateľnú so slnečnicovým, sójovým alebo kukuričným. Obsahuje esenciálne živiny - vitamíny a stopové prvky. Sú v nej najviac zastúpené Vitamíny skupiny B a minerály ako Fosfor, Draslík, Vápnik a Magnézium.

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801