Kofeín

Kofeín patrí medzi stimulanty, ktorých použitie je vhodné najmä pri redukcii hmotnosti - tuk premieňa na energiu, ďalej zvyšuje pozornosť, pomáha odstraňovať únavu, zlepšuje výkon počas tréningu. Stimuluje srdcovú činnosť. Odvodňuje organizmus, a preto je pri jeho príjme nutné venovať zvýšenú pozornosť pitnému režimu.

Kofeín má niekoľko dôležitých predností, vďaka ktorým je obľúbenou prísadou v predtréningových výrobkoch a medzi tie najdôležitejšie patrí fakt, že podporuje uvoľňovanie tuku z buniek. Štúdie jasne preukazujú, že pri užívaní Kofeínu uvoľňuje telo viac tuku z buniek a premieňa ho na energiu. A to počas tréningu aj počas odpočinku, kedy Kofeín núti telo spaľovať vyššie percento tuku. Viac spáleného tuku znamená menej telesného tuku!

Kofeín tiež zvyšuje váhový úbytok. Štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise " Obesity Research" ukázala, že "vysoký príjem Kofeínu spôsobuje stratu telesnej hmotnosti vďaka termogenéze a oxidáciu tuku".

O Kofeíne sa tiež vie, že zlepšuje výkon počas tréningu. Už takmer 100 rokov je známe, že Kofeín zlepšuje telesný výkon a desiatky štúdií tento fakt len potvrdzujú. Ak sme schopní pracovať tvrdšie a dlhšiu dobu, stratíme viac telesného tuku.

A na záver, Kofeín tiež zlepšuje účinky iných látok, ktoré sa podieľajú na spaľovaní tukov, najmä tých, ktoré (ako samotný Kofeín) zvyšujú hladinu adrenalínu a noradrenalínu v tele.

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801