PeptoPro

PeptoPro® - hydrolyzovaný Kazeín je najrýchlejší a najlepšie vstrebateľný proteín, pretože obsahuje viac ako 80 % peptidov s molekulárnou hmotnosťou pod 300 daltonov. To znamená, že aminokyseliny z peptidov mlieka - PeptoPro® sa lepšie a rýchlejšie vstrebávajú. Majú vyššiu biologickú dostupnosť pre syntézu bielkovín ako aminokyseliny z normálneho proteínu a voľných aminokyselín. PeptoPro® obsahuje veľmi vysoké množstvo vetvených aminokyselín BCAA a Glutamínu, ktoré pôsobia pri záťaži a sú veľmi účinným pomocníkom pri skrátení doby regenerácie po výkone. Ďalšou výhodou je výborná stráviteľnosť, čo ocenia osoby, ktoré majú problém s trávením ostatných proteínov. Svojim obsahom je vhodný po tréningu. PeptoPro® je registrovaná ochranná známka spoločnosti DSM.

PeptoPro®

  • Zaisťuje regeneráciu svalov tým, že telu poskytuje zložky najefektívnejšie budujúce svalovú hmotu - peptidy, a to počas tzv. metabolického okna, čo je bunkový stav trvajúci asi pol hodiny po tréningu. Výsledkom je okamžitá regenerácia.
  • Vysoko pokročilá peptidová substancia, získaná z mliečnych bielkovín.
  • Obsahuje viac ako 60 % di-a tri-peptidov, ktorých molekulárne častice sú tak malé, že nemusia prejsť mechanizmom bežného trávenia a sú rýchlo vstrebateľné.
  • Bez obsahu laktózy a tuku.
  • Prášok úplne rozpustný vo vode, bez chuti, za čo vďačí patentovanému komplexu enzýmov, ktorý eliminuje horkú chuť charakteristickú pre hydrolyzáty.
  • Poskytuje aminokyseliny, ktoré sa rýchlo vstrebávajú a pomáhajú chrániť svaly počas cvičenia. Po cca 60 minútach tréningu telo získava 5-15 % energie z aminokyselín.
  • Je jedným z najlepších zdrojov Leucínu.
  • Stála a veľmi dobre známa značka vo svete športových doplnkov.

Ako funguje PeptoPro®

Po požití je bielkovina podrobená procesu trávenia. Po počiatočnej fáze tráviaceho procesu, kedy pôsobia enzýmy obsiahnuté v slinách, sa potrava dostáva do tenkého čreva, kde dochádza ku kľúčovým reakciám z hľadiska účinnosti tejto zmesi. PeptoPro® je bielkovina hydrolyzovaná za účasti proteolytických enzýmov, a vznikajú tak peptidy a voľné aminokyseliny, základné stavebné jednotky bielkovín. Vďaka tomu, že sú tieto látky dostatočne malé, môžu byť vstrebané z tenkého čreva do krvného obehu a okamžite transportované do všetkých telesných buniek. Je potrebné poznamenať, že telo má počas aj po tréningu obmedzenú schopnosť trávenia vďaka zníženému prekrveniu čriev (cca 80 %). Vlastnosti zmesi PeptoPro® teda účinne kompenzujú tieto nenaplnené kapacity.

PeptoPro® - maximálne využitie bielkovín a enormný obsah Leucínu!

PeptoPro® je jedným z najlepších zdrojov Leucínu. Jeden gram Leucínu v PeptoPro® je absorbovaný trikrát efektívnejšie ako Leucín, ktorý sa nachádza v bežných BCAA. Dôvodom je fakt, že v BCAA figurujú predovšetkým voľné aminokyseliny, ale v PeptoPro® majú formu di-a tri-peptidov, u ktorých je preukázaná 2-3 krát rýchlejšia vstrebateľnosť.

PeptoPro® začína budovať svalstvo už 30 minút po užití.

História produktu siaha do roku 2001, kedy začali členovia holandskej olympijskej asociácie hľadať čo najvhodnejší regeneračný nápoj pre svojich športovcov. V roku 2004 bol na báze PeptoPro® vytvorený nápoj, ktorý zaznamenal u športovcov olympijského tímu obrovský úspech. V roku 2011 už boli nápoje obohatené o PeptoPro® bežnou súčasťou suplementácie profesionálnych športovcov.

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801