Synefrín

Synefrín (Synephrine) je extrakt z rastliny Citrus Aurantium (Horký alebo Zelený pomaranč) známy už z čínskej medicíny. Synefrín je nápomocný pri spaľovaní tukov zrýchlením metabolizmu. V pokoji aj pri záťaži zvyšuje telesné teplo, dochádza teda k tzv. termogenéze, vďaka ktorej sa zvyšuje energetický výdaj a tým aj spaľovanie tukov.

Jedna z posledných štúdií, ktorá vyhodnotila všetky vedecké informácie týkajúce sa Synefrínu, dospela k záveru, že prírodný Synefrín (z horkej pomarančovej / citrónovej kôry) účinne spaľuje tuky podobne ako Efedrín alebo iné stimulanty, pričom nemá vedľajšie účinky (napr. zrýchlenie tepu, zvýšenie krvného tlaku a nervozitu).

Hlavným záverom tejto najrozsiahlejšej a najnovšej štúdie bolo, že pretože je Synefrín viazaný oveľa menej ako Efedrín na niektoré receptory v tele, nemá pri porovnaní s Efedrínom alebo podobnými látkami skoro žiadny vplyv na krvný tlak alebo srdcový rytmus. A ešte lepšia správa je, že keďže je viazaný silnejšie na ostatné receptory, ktoré kontrolujú chuť k jedlu, telesnú váhu a spaľovanie tuku v tele, považuje sa za oveľa lepšiu alternatívu v porovnaní s predchádzajúcimi stimulantmi na spaľovanie tuku! Štúdia sa ďalej odvoláva na tri iné štúdie, ktoré preukázali, že Synefrín podporuje stratu telesnej hmotnosti a ďalšie dve štúdie, v ktorých sa uvádza, že zvyšuje spaľovanie kalórií a zlepšuje metabolické procesy.

Štúdie na zvieratách preukázali, že prírodná forma Synefrínu (p-Synefrín), ktorá sa nachádza v pomarančovej kôre, podporuje váhový úbytok či znižuje váhový prírastok. Termogénny efekt (zvýšené spaľovanie kalórií) Synefrínu (pri užití 26 mg) bol preukázaný v 30 štúdiách. Ďalej potom najnovšia, dvojito slepá, náhodná, placebom kontrolovaná štúdia preukázala, že veľké dávky Synefrínu zvyšujú u človeka metabolické procesy počas odpočinku, bez toho aby pri tom došlo k zvýšeniu srdcového rytmu alebo srdcového tlaku.

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne zlevníme15+ produktov v akcii
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801