Survival Tribulus Terrestris 90% Fair Power 90 kapsúl 2 + 1 ZADARMO!

Novinka
Značka: Survival
69,50 € –52 %
Survival Tribulus Terrestris 90% Fair Power 90 kapsúl 2 + 1 ZADARMO!
69,50 € –52 % 33,22 €
Na sklade >5 ks
Môžeme doručiť do:
21.10.2020
Prvotriedne a unikátny suplement obsahujúci synergickú kombináciu mimoriadne silného extraktu z Kotvičníku zemného s obsahom 90% saponínov (!), Vitamínu B6 a vybraných minerálnych látok v chelátových väzbách!

Detailné informácie

Podrobný popis

Survival Tribulus Terrestris 90% Fair Power 90 kapsúl 2 + 1 ZADARMO!

Ku existujúcemu produktu Tribulus Terrestris Fair Power je teraz opäť k dostaniu aj jeho silnejší variant - Tribulus Terrestris 90 Fair Power ! Inovovali sme receptúru, vďaka ktorej môžeme s pokojným svedomím povedať, že sa jedná o prvotriedny a unikátny suplement obsahujúci synergickú kombináciu mimoriadne silného extraktu z Kotvičníku zemného s obsahom 90 % saponínov (!), vitamínu B6 a vybraných minerálnych látok v chelátových väzbách! Verte, že takto kvalitný a silný produkt tohto typu na trhu aktuálne jednoducho nenájdete.

Tribulus terrestris čiže Kotvičník zemný je často vyhľadávaným doplnkom stravy podporujúcim vlastnú produkciu testosterónu. Testosterón je označovaný za hlavný mužský pohlavný hormón, však ho produkujú tiež ženy (hoci v podstatne menšej miere), a to vo vaječníkoch a kôre nadobličiek. Nie je pravdou, že výrobky s kotvičníku zemným by boli vhodné len a len pre mužov. U žien môže Tribulus terrestris pomôcť v stabilizácii hladiny testosterónu v krvi v prirodzenom fyziologickom rozmedzí. Testosterón ako taký je oi. Zodpovedný za svalové prírastky a podporu libida. Znížená chuť k pohlavnému styku totiž môže byť jedným zo symptómov nízkej hladiny testosterónu v organizme. (1)

Tribulus Terrestris 90 Fair Power® nadväzuje na svojho úspešného predchodcu, ktorého sme mali v ponuke v minulosti, teraz ale obsahuje rad ďalších účinných látok. Keď sa pozriete naprieč naším sortimentom, viete, že Survival vám nikdy v žiadnej kategórii doplnkov neponúka len tak hocijaké suplementy. Vždy sa snaží, aby ste prijímali len to najlepšie. Receptúry produktov Survival sú vždy vytvorené tak, aby sa látky v nich obsiahnuté pôsobili synergicky (podporili vzájomne svoju účinnosť v organizme) a aby účinnosť použitých látok bola overená kvalitnými štúdiami. Tribulus Terrestris 90 Fair Power® rozhodne nie je výnimkou.

Výhody Tribulus Terrestris 90 Fair Power:

 • Najsilnejšie na trhu - 90% obsah saponínov v našom extraktu z Tribulje terrestris a obsah synergicky pôsobiaceho vitamínu B6 spoločne s minerálnymi látkami v chelátových väzbách (!) robí z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power najsilnejší suplement na trhu vo svojej kategórii.
 • Obsahuje vitamín B6 - z dlhodobých výskumov sa ukazuje, že vitamín B6 oi. Prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín, ktorého správna efektivita umožňuje dosahovanie svalovej hypertrofie (= dlhodobá prevaha syntézy nad degradáciou svalových bielkovín). Ďalej prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a jeho deficit môže byť negatívnym faktorom pre udržanie fyziologickej hladiny testosterónu. (2) Navyše v produkte Tribulus Terrestris 90 Fair Power nájdete vitamín B6 ako vo forme pyridoxín hydrochloridu, tak aj v jeho vysoko účinné aktívne forme pyridoxal-5'-fosfátu! Tá je síce výrazne drahšie, ale úmerne tomu účinnejšie. Na kvalite obsiahnutých látok sme skrátka nešetrili.
 • Obsahuje zinok - zinok je dôležitý prvok pre fungovanie viac ako 200 enzýmov v tele. V prípade jeho deficitu trpí organizmus na úrovni systémov (napr. Imunitného, hormonálneho, muskuloskeletálneho...), ako aj na úrovni buniek (nedostatok zinku negatívne ovplyvňuje napr. Syntézu DNA, delenie buniek, ochranu buniek pred oxidačným stresom...). Prečo sme ale pridali zinok do nášho produktu Tribulus Terrestris 90 Fair Power? Je totiž dokázané, že dostatočným prívodom zinku je zaistené udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a schopnosti reprodukcie, a tiež je zaistená normálne syntéza bielkovín, bez ktorej by nemohol nastať svalový rast (= hypertrofia).
 • Obsahuje horčík - rovnako ako zinok, tak i horčík hrá esenciálne úlohu v našom organizme. Zúčastňuje sa viac ako 300 enzymatických reakcií a na jeho dostatočnom prísune je závislý napríklad prenos genetickej informácie. Vytrvalostný športovci ho poznajú najmä ako tzv. "Protikŕčovo" látku. Obsah horčíka v potravinách sa odvíja najmä od jeho obsahu v pôde. Tento obsah je vo väčšine pôd priemyselne vyspelých krajín nízky a v kombinácii s kvantitatívne nedostatočnou konzumáciou potravín bohatých na horčík vzniká v organizme deficit magnézia. To je úplne neoptimálne stav pre športovcov, ktorý je orientovaný na výkon či svalový rast. Horčík totiž podľa výskumov prispieva okrem iného k normálnej syntéze bielkovín a podieľa sa na delení buniek.
 • Obsahuje chelátové formy zinku a horčíka - aby sme si boli istí, že získate z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power® čo najväčšie množstvo zinku a horčíka, vybrali sme pre vás ich chelátovej formy - bisglycinát zinočnatý a bisglycinát horečnatý. Bisglycinát ako taký je chelátová väzba tvorená dvoma aminokyselinami (tu dvoma glycín) a požadovaným prvkom (v tomto prípade horčíkom, alebo zinkom). Spomínané aminokyseliny drží daný prvok ako "kliešte" (viď obrázok). A prečo sme vybrali zrovna túto chelátovou formu minerálnych látok? Jednoducho - pretože receptúru výrobku Tribulus Terrestris 90 Fair Power sme chceli postaviť na základe výsledkov vedeckých štúdií (ako to býva u našich produktov zvykom). Napríklad štúdia, ktorú viedol Gandia et al. (2007), potvrdila, že bisglycinát zinočnatý zvyšuje biologickú dostupnosť zinku o 43 % v porovnaní s glukonátom zinočnatým! (3) Tiež forma bisglycinátu horečnatého sa pýši skvelými výsledkami a zaisťuje vysokú vstrebateľnosť horčíka, biologickú dostupnosť a bezproblémovú toleranciu tráviaceho traktu voči podanej forme. (4,5)
 • Ľahko sa dávkuje - už len 2 kapsule, navyše čo do rozmerov príjemne malé, vám zaistí odporúčanú dennú dávku Tribulje Terrestris 90 Fair Power®. V prípade vyššej telesnej hmotnosti (vysoko osvalenie jedinci), vyššieho veku (nad 40 rokov) či preukázané nižšej hladine testosterónu v krvi je možné navýšiť denné dávkovanie až na 4 kapsule. Tie vám dodajú legislatívne povolenú maximálnu dávku 2000 mg extraktu z Kotvičníku zemného s 90% obsahom saponínov!

Odkazy na citované štúdie:

 1. Akhtar, E., Raisi, F., Keshavarz, M., Hosseini, H., Sohrabvand, F., Bioos, S.,... Ghobadi, A. (2014). Tribulus terrestris for treatment of sexual dysfunction in women: Randomized double-blind placebo - controlled study. DARU Journal of Pharmaceutical Sciences, 22 (1), 40.
 2. Symes, E. K., Bender, D. A., Bowden, J. F., & Coulson, W. F. (1984). Increased target tissue uptake of, and sensitivity to, testosterone in the vitamín B6 Deficient rat. Journal of Steroid Biochemistry, 20 (5), 1089-1093.
 3. Gandia, P., Bour, D., Maurette, J.-M., Donazzolo, Y., Duchene, P., Béjot, M., & Houin, G. (2007). A bioavailability study comparing two oral Formulations containing zinc (Zn bis-glycinate vs. Zn gluconate) after a single administration to twelve healthy female volunteers. International Journal for Vitamín and Nutrition Research. Internationale Zeitschrift Für Vitamin- Und Ernährungsforschung. Journal International De Vitaminologie Et De Nutrition, 77 (4), 243-248.
 4. Schuette, S. A., Lashner, B. A., & Janghorbani, M. (1994). Bioavailability of magnézium diglycinate vs magnézium oxide in patients with ileal resection. JPEN. Journal of Parenteral and Enteral Nutrition, 18 (5), 430-435.
 5. Walker, A. F., Marakis, G., Christie, S., & Byng, M. (2003). Mg citrate found more bioavailable than other mg preparations in a randomised, double-blind study. Magnézium Research: Official Organ of the International Society for the Development of Research on magnézium, 16 (3), 183-191.

Odporúčané dávkovanie

 • Základné dávkovanie sú 2 kapsule denne.
 • V prípade vyššej telesnej hmotnosti alebo vyššieho veku (40 rokov a viac) môžete zvýšiť dávkovanie až na 4 kapsuly denne.
 • Prehltnite kapsule a zapite dostatočným množstvom vody, kapsule nežujte.
 • Vhodné je použitie ráno nalačno (1-2 kapsule) a večer pred spaním (1-2 kapsule).
 • Upozornenie: reakcie organizmu z hľadiska zvýšenej syntézy testosterónu po vonkajšom podávaní Tribulje Terrestris 90 Fair Power je silne individuálne.

Účinné látky

na 1 dávku (2 kapsule) % RHP *
tribulus terrestris (obsah saponínov 90 %) 1 000 mg -
horčík 60 mg 16%
zinok 1,5 mg 15%
vitamín B6 0,56 mg 40%
* Referenčný príjem priemerného dospelého na deň.

Zloženie

 • Tribulus terrestris (obsah saponínov 90 %), transparentné želatínová kapsula, oxid horečnatý, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, bisglycinát zinočnatý, pyridoxal -5'-fosfát, pyridoxín hydrochlorid.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití lieku prerušte jeho užívanie.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Po otvorení vždy starostlivo uzatvárajte a spotrebujte do 6 mesiacov.

Výrobca: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 10200 Praha 10

Dodatočné parametre

Kategória: Tribulus terrestris
forma: kapsuly
kapsúl: 270 ks
výrobca: Survival

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš.
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Nakupuj u nás pravidelne a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
VLASTNÝ SKLAD
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801