scroll_to_content

Varíme zdravo

[VIDEO] RECEPT: VEĽKONOČNÝ BARANČEK

Chystáte sa tento rok upiecť veľkonočného barančeka? Urobte si ho zdravo.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS LINECKÉ

Ako na pečenie vianočných fitness lineckých koláčikov? Máme pre vás recept.  


[VIDEO] RECEPT: OVOCNÉ TAŠTIČKY S CHIA MARMELÁDOU

Ďalší skvelý recept na dezert - zdravý, jednoduchý, rýchlo hotový. Taštičky môžete naplniť akýmkoľvek ovocím. My sme zvolili mrazenú lesnú zmes, ale až bude sezóna, dajte si tú prácu a nazbierajte si čerstvé ovocie. Bude vám chutiť o to viac.


[VIDEO] RECEPT: MACHOVÁ TORTA

Privítajte jar ľahkým sviežim dezertom. Pripravili sme recept na jarnú machovú tortu, ktorá uspokojí chuťové bunky a poteší malou dávkou kalórií. Svieži citrónový krém, nadýchané cesto a zdobenie z... No, nechajte sa prekvapiť!  


[VIDEO] RECEPT: FITNESS MAZANEC ZO ŠPALDOVEJ MÚKY

Čo by to bolo za Veľkú noc bez mazanca? A čo by sme to boli za nadšenci do fitness stravy, keby sme neprišli s jeho zdravým variantom? Pripravte si špaldovku s proteínom, tento rok bez mazanca nebudete. A vytiahnite Proteinellu, pretože tá na mazanci…


[VIDEO] RECEPT: ARAŠIDOVÉ FITNESS MUFFINY

Arašidová tortička s marmeládovým stredom - sladké a slané zároveň. Ak máte chuť na provokatívnu kombináciu chutí, ktorú završujú arašidy, arašidové muffiny musíte ochutnať. Príprava je jednoduchá, vyzerajú úžasne a chutia skvele.


[VIDEO] RECEPT: FITNESS ESKYMO REZY

Kto by nepoznal nesmrteľný nanuk Eskymo? Ale poznáte Fitness Eskymo rezy? Vláčne kakaové cesto s chladivou nadýchanou kokosovou polevou... Mňam!


[VIDEO] RECEPT: LAVA CAKE

Nemusíte byť čokoholici, aby ste z Lava Cake muffinov boli vo vytržení. Bohatá čokoládová chuť rozplývajúca sa na jazyku dostane vaše chuťové bunky do raja. Dajte si. Máme pre vás nízkosacharidový recept.


[VIDEO] RECEPT: MRKVOVÝ KOLÁČ

Oslávte s nami 10 rokov Fitness4U a vychutnajte si lahodný mrkvový koláč. Ako inak než kaloricky ľahký, z kvalitných surovín a chuťovo báječný!


[VIDEO] RECEPT: TEKVICOVÝ CHEESECAKE

Vedeli ste, že cheesecake pochádza pravdepodobne zo starovekého Grécka? Pôvodný recept sa skladá z dvoch vrstiev - korpusu zo sušienok a tvarohovej náplne. Dnes si ale tento obľúbený dezert môžeme dať v rôznych variáciách, napríklad podľa sezónnych…

  1. 1, 
  2. 2, 
  3. 3,