FVEM008-boruvka

Vemoherb Bulgarian Tribulus Instant Drink 30×5 g borůvka

ID {{ productCode }}

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FVEM008-boruvka

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Vemoherb Bulgarian Tribulus Instant Drink 30×5 g borůvka

Vemoherb Bulgarian Tribulus Instant Drink 30×5 g borůvka

30.39
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma sypké
Dávok v balení 30 dávek
Hmotnosť 150 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku

Popis

  • Bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu
  • Prvýkrát vo forme instantného nápoja
  • Okamžite energizuje a aktivizuje
  • Osviežujúci čučoriedková príchuť

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscín na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!) Štandardizovaný obsah protodioscín je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie, ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Originálne bulharský Tribulus, skutočná garancie účinku

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálne bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscín v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu atď. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus využívaný k odlišným účely ako je diuretické pôsobenie atď. Pri týchto produktoch nie je garantovaný obsah protodioscín, ale sú zvyčajne uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah protodioscín je minimálna.

Ako spoznám originálny bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dva hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálna technológia na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín.

POZOR - nikdy nezamieňajte obsah čistého protodioscín s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. Aj 95% extrakt s obsahom saponínov, môže obsahovať iba 1,5 % protodioscín! Dôvodom je spomínaný pôvod suroviny.

Odporúčané dávkovanie

  • Užívajte 1-2 vrecúška denne.
  • Za stáleho miešania rozpustite 1 vrecúško vo 250 ml vody.

Nutričné informácie

  • Obsah účinnej látky 2 sáčky (10 g) * Bulharský Tribulus Terrestris (nadzemné časti a plody) s obsahom 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín - extrakt 1000 mg

Zloženie

  • Extrakt bulharského Tribulus Terrestris L. s obsahom 60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín; maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, sladidlo steviol-glykozidy, čučoriedková aróma, farbivo košenila, emulgátor arabská guma.

Informácie

  • Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Udržujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnko, do teploty 25 °C. Doplnok stravy, so sladidlom. S príchuťou čučoriedky.

Výrobca: VEMO 99 Ltd, Shumen No 13,1309 Sofia, Bulgaria

Najlepšie hodnotené (1)

62
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Vemoherb Bulgarian Tribulus Instant Drink 30×5 g
Overený zákazník

5

Funguje náramně :D Doporučuji!

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku