scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

GF Nutrition Immunity PRO 90 kapsúl

Vysoká dávka veľmi efektívne formy vitamínu C (750 mg) doplneného o vitamín D3 (cholekarciferol) a chelátovou podobu Zinku (bisglycinát zinočnatý) pre podporu prirodzeného posilnenie imunity a obranyschopnosti organizmu.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
14.70 €
-32% -4.68 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10.02 €

Značka: GF Nutrition Objednávacie číslo: FGFN007

GF Nutrition Immunity PRO 90 kapsúl

Vysoká dávka veľmi efektívne formy vitamínu C (750 mg) doplneného o vitamín D3 (cholekarciferol) a chelátovou podobu Zinku (bisglycinát zinočnatý) pre podporu prirodzeného posilnenie imunity a obranyschopnosti organizmu. Táto efektívna kombinácia vysokých dávok vitamínu C, D3 a zinku posilňuje prirodzenú schopnosť tela likvidovať vírusové, bakteriálne a iné infekcie. 750 mg vitamínu C v každej kapsuli !

750 mg vitamínu C v každej kapsuli !
To všetko v rastlinnej kapsuli vhodné pre vegánov a bez ďalších balastných látok, lepidiel a spojív, ktoré sú súčasťou bežných tabliet.

 • Vitamín C - prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Je veľmi dôležitý pri okamžitej reakcii organizmu na vírusové ochorenia. Vitamín C sa radí medzi veľmi silné antioxidanty a podporuje činnosť imunitných buniek ako sú lymfocyty a neutrofily. Vitamín C zároveň prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a naopak zvyšuje vstrebávanie železa. Vitamín C a jeho užívanie pomáha znížiť krvný tlak a to ako systolický tlak (vyššia hodnota), tak i diastolický (spodný hodnota).
 • Vitamín D3 (cholekarciferol) - celý imunitný systém je závislý na tomto vitamínu. Jeho nedostatok súvisí s rozvojom autoimunitných a civilizačných chorôb. Vitamín D3 významne podporuje fungovanie imunitného systému a schopnosti tela potláčať zápaly. Prirodzene sa vyskuteje v rybom tuku a jeho tvorba sa zvyšuje pri pobyte na slnku. Pretože nedokážeme prijať dostatočné množstvo vitamínu D zo stravy, odporúčame vitamín D prijmú v podobe doplnku stravy.
  Vitamín D čiže kalciferol sa vyskytuje v niekoľkých formách. Najdôležitejšie je D2 (ergokalciferol) - rastlinný pôvod a D3 (cholekalciferol) - živočíšny pôvod. Pre ľudské telo je pritom zásadný najmä jeho forma známa ako D3, pretože je oveľa lepšie využiteľná ako vitamín D2, ktorý pochádza z rastlinných zdrojov
 • Zinok (bisglycinát zinočnatý) - najvyužiteľnejšou, chelátová forma zinku. Výhodou minerálov v chelátovej forme je vyššia schopnosť transportu v nezmenenej podobe na miesto určenia v organizme. Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele. Podieľa sa na procese delenia buniek.
  Tento minerál sa užíval na posilnenie imunity už pred stáročiami - Zinok je rovnako ako vitamín D a vitamín C jednou z opôr imunitného systému.

Odporúčané dávkovanie

 • Užite 1-2 kapsule denne, najlepšie s jedlom.
 • Maximálna denná dávka sú 2 kapsule.
 • Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné informácie

Obsah v jednej kapsule Obsah v dennej dávke (2 kapsule)
Vitamín C 750 mg (938 % RHP) 1500 mg (1876% RHP)
Zinok (Bisglycinát zinočnatý) 10 mg (100 % RHP) 20 mg (200% RHP)
Vitamín D3 (Cholekarciferol) 25 μg (500% RHP) 50 μg (1000% RHP)
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie

 • Vitamín C (kyselina askorbová), Zinok (bisglycinát zinočnatý), Vitamín D3 (cholekarciferol), rastlinná kapsule z hypromelózy.

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Výrobok neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
 • Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.
 • Bek neobsahuje alergény uvedené v prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č.1169 / 2011 v platnom znení.
 • Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Výrobca: GF nutrition s.r.o., V Podbabě 2738/12, Dejvice, 160 00 Praha, Česká republika

Parametre

Špeciálne požiadavky vegan
Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 90 kapsúl

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu GF Nutrition Immunity PRO 90 kapsúl0 % 100 %