scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Vitargo Pure 5000 g

Sacharidový nápoj bez prídavku umelých sladidiel pre suplementáciu pred alebo počas výkonu.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
84.00 €
-4.77 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 79.23 €

Značka: Vitargo Objednávacie číslo: FVIT008

Vitargo Pure 5000 g

Vitargo Pure je sacharidový nápoj bez prídavku umelých sladidiel pre suplementáciu pred alebo počas výkonu. Možno ho konzumovať až 3350 kJ / 800 kcal počas hodiny podľa intenzity tréningu. Vitargo® Pure je úplne bez prídavku sladidlá alebo aróm, možno ho dochutiť na príklad Stevia kvapkami. Môžete ho užiť aj po tréningu v kombinácii s vašim obľúbeným proteínom alebo v období 2-3 dní pred pretekmi pre doplnenie telesných zásob glykogénu. Vitargo je unikátny, patentovaný vysokomolekulárne sacharid s nulovým obsahom cukru, vyrobený vo Švédsku. Špeciálna štruktúra Vitarga v kombinácii s optimálnou osmolalitou je garanciou ľahkej stráviteľnosti a maximálnej využiteľnosti. Originálne produkty Vitargo od priameho výrobcu sú garanciou jasného pôvodu a najvyššej kvality.

ČO JE VITARGO

 • THE BEST IN THE WORLD - Vitargo je revolučný, ľahko stráviteľný zdroj energie využívaný nielen olympijskými a elitnými atlétmi, ale aj milióny športovcov na všetkých kontinentoch.
 • MADE IN SWEDEN = GMO free patentovaná forma komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Ideálne molekulárna štruktúra, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).
 • SUGAR FREE = Vitargo neobsahuje aditívum jednoduchých cukrov, neobsahuje stopy lepku a je 100% kosher.
 • DÁVKOVANIE PRED, pOČAS aj PO VÝKONE = Vitargo nezaťažuje žalúdok a vstrebáva sa cca do desiatich minút.
 • Vitargo je klinicky testované s nasledujúcimi výsledkami: Vitargo zvyšuje hladinu glykogénu o 70% rýchlejšie ao 77% viac než štandardné sacharidové kombinácie a 2,3× prechádza rýchlejšie žalúdkom, a to bez zažívacích problémov.
 • Vitargo je vhodným transportným médiom pre ďalšie účinné látky ako sú voľné aminokyseliny, kreatín, arginín a ďalšie, ktorých účinok výrazne znásobuje.
 • 100% ORIGINAL = originálne Vitargo priamo od výrobcu je garanciou jasného pôvodu a kvality, žiadne medzičlánky. Originálne Vitargo je navyše vo všetkých vyšších gramážach balené do špeciálnych ochranných vreciek po 1 kg (2 kg balenie tak obsahuje 2 vrecúška, 5 kg päť vrecúšok atď.).

Prečo Vitargo®?

Voľba produktu z radu Vitargo záleží na type vášho tréningu. Väčšina ľudí volí vďaka rýchlemu vstrebaniu z žalúdka do tela pred pretekmi i po ňom základnej Vitargo. Ak sa venujete vytrvalostnému športu, bude pre vás najlepšie Vitargo s elektrolyty a to aj počas výkonu vďaka rýchlemu trávenie a okamžitému nárastu energie. Pri silovom tréningu sa najviac osvedčí Vitargo v kombinácii s kreatínom, pre rekonvalescenciu po cvičení zase Vitargo v kombinácii s proteínom.

Palivo pred výkonom

20-60 minút pred výkonom pite Vitargo. Z žalúdka sa vstrebe v priebehu desiatich minút. Je však potrebné pamätať na to, že niektorí jedinci sa potrebujú cítiť pripravení a plní energie 20 minút pred pretekmi, zatiaľ čo iní už 30-45 minút pred výkonom.

Palivo počas výkonu

Pri výkone dlhšom ako 90 minút sa oplatí dopĺňať zdroj energie približne každých 45-60 minút. Ak chcete oddialiť moment vyčerpania energie a byť takzvane napred - teda doplniť Vitargo ešte pred vyčerpaním zásob energie - môžete doplňovať počas výkonu po cca 20 minútach.

Palivo po výkone

Po výkone užite Vitargo spolu proteínom čo najskôr (pred jedlom) pre doplnenie paliva, regeneráciu a rast. Jedinci s veľmi vysokým príjmom sacharidov a bielkovín si môžu neskôr dať ešte jednu dávku Vitarga s proteínom.

Kedy suplementovať

 Pred aktivitou  Počas aktivity  Po aktivite
 Naplnenie glykogénu  Sport drink  Regenerácia
 Vitargo® Pure  X X X
 Vitargo® Carboloader  X X X
 Vitargo® + Electrolyte  X X
 Vitargo® Post X

Produkcia - garancia kvality

Špičkovo kvalitné 100% prírodný škrob Vitargo je patentovanou formou komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Má ideálne molekulárnu štruktúru, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).

Patentovaný škrob Vitargo pochádza zo špeciálne vybraných a striktne non-GMO fariem na juhovýchode Švédska. Tie sú vlastnené priamo farmári, nie korporáciami. Produkcia prebieha pod dohľadom počítačov a je neustále kontrolovaná, aby bola zaistená najvyššia možná kvalita.

Prášok Vitargo je vyrábaný v uzavretom systéme. To znamená, že z produkcie ide priamo do balenia. Továreň spracovávajúci Vitargo tiež produkuje iba škrob. Neexistuje teda žiadne riziko kontaminácie. Každá vyprodukovaná šarža je mimo to testovaná v akreditovanom laboratóriu.

Kvalita a certifikácia

- Zakázané látky - všetky produkty majú laboratórne certifikáciu na absenciu zakázaných substancií.

- Garancia kvality - Certifikácia podľa HACCP zaručuje bezpečnosť vyrábaných potravín a prevenciu distribúcie nebezpečných produktov. Systém HACCP je súčasťou štandardu BRC.
Továreň má tiež IPM systém (Integrated Pest Management) a neustále udržuje pracovné prostredie bez škodcov za pomoci preventívnych opatrení a absolútne minimálneho použitia pesticídov. Trvalá práce so systémom IPM vyraďuje riziko hygienických problémov.

- Produkcia a spracovanie - kontrola kvality výroby je zaistená vďaka týmto certifikáciám (továreň LYCKEBY Starch AB):

 • ISO 9001, od roku 1991
 • ISO 14001, od roku 1998
 • ISO 50001, od roku 2006
 • Non-GMO, od roku 2013
 • FSSC 22000
 • Halal, Kosher
 • Certifikát National Veterinary Institute, SVA, since 2005

Odporúčané dávkovanie

 • Návod na prípravu: Rozpustite 72 g (1 porcia = cca 2,5 odmerky) v 600 ml vody. Postup: rozpúšťajte 72 g v 200 ml vody 30 s, po rozpustení doplňte do konečného objemu (500-600 ml).
 • Návod na použitie: pite ako športový nápoj pred alebo počas intenzívneho tréningu či pretekov, alebo ako prípravu pred pretekmi: 1-2 porcie denne dva až tri dni pred pretekmi. V priebehu jednej hodiny konzumujte maximálne množstvo zodpovedajúce energetickej hodnote 3350 kJ / 800 kcal v závislosti na intenzite a dĺžke trvania tréningu (závodu).

Vitargo® PODROBNÉ DÁVKOVANIE

1 / Kulturistika, kalistenika a silové športy

ENERGIE PRED VÝKONOM

V prípade nadmernej záťaže počas dňa, veľkého pracovného vyťaženia atď., je vhodné zaradiť pred výkonom ľahko stráviteľnú energiu. Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500-600 ml vody a popíjajte 30-45 minút pred začatím tréningu.

regenerácie po výkone

Bezprostredne po tréningu, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500-600 ml vody. Nápoj možno obohatiť o proteín, napr. MyoTec Undenatured WPI (25 g).

2 / Kolektívne a loptové športy (futbal, hokej, hádzaná, basketbal, volejbal, tenis..)

VYTVORENIE energetických zásob pred zápasom / VÝKONOM

 • Jeden deň pred zápasom: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500-600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.
 • V deň zápasu: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500-600 ml vody a popíjajte 30-45 minút pred zahájením zápasu.

ENERGIE POČAS zÁPASU / VÝKONU

Rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72 g) v 500-600 ml vody. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500-600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia, ak je teplota vyššia pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody.

REGENERÁCIA pO zÁPASE / VÝKONU

Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) a MyoTec Undenatured WPI (25 g) v 600 ml vody.

3 / Vytrvalostné disciplíny (cyklistika, beh, triatlon, maratón..)

VYTVORENIE energetických zásob PRED PRETEKMI

 • Dva dni pred pretekmi: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500-600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.
 • Jeden deň pred pretekmi: rovnaký postup
 • V deň pretekov: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500-600 ml vody a začnite popíjať 30-60 minút pred začatím výkonu.

POČAS PRETEKOV

rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72 g) v 500-600 ml vody. v prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500-600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia, ak je teplota vyššia pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody. Vitargo môže byť konzumované v množstve 3.350 kJ / 800 kcal za hodinu, a to v závislosti na dĺžke a intenzite výkonu.

REGENERÁCIA PO SKONČENÍ PRETEKOV

Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) a MyoTec Undenatured WPI (25 g) v 600 ml vody.

Nutričné informácie

 Počet dávok v balení: 27×72 g  100 g  72 g *
 Energetická hodnota  1600 kJ / 370 kcal  1150 kJ / 270 kcal
 Tuky  0 g  0 g
 Z toho nasýtené mastné kyseliny  0 g  0 g
 Sacharidy  91,7 g  66 g
 Z toho cukry  0 g  0 g
 Z toho škrob  91,0 g  65,5 g
 Bielkoviny  0,1 g  0 g
 Soľ  0 g  0 g

Zloženie

 • Škrob - patentovaná forma Vitargo®

Informácie

 • Sacharidový nápoj v prášku.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia, lepok a výrobky z nich.
 • Skladujte v chlade a suchu.

Výrobca: Swecarb AS, Skeppsbron 11, 39231 Kalmar, Sweden

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 5000 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Vitargo Pure 5000 g0 % 100 %