scroll_to_content

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE NEFLÁKAJ SA A VYHRAJ

landing page SK

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Po 8 týždňoch, 8 nabitých výzvach a tipoch od ambasádorov jednotlivých športov je tu záverečné vyhlásenie víťazov. Áno, súťaž NEFLÁKAJ SA A VYHRAJ! skončila.

Všetky týždenné súťaže skončili a výhry už boli rozdané. Dnes sa zameriame na ceny hlavné - 400, 120 a 80 €.

A kto vyhral? Pozrite sa na video a uvidíte sami ????

 

NEFLÁKAJ SA A VYHRAJ!

26. 7. 2021 - 19. 9. 2021

Ukáž aj ty, že sa v lete neflákaš a rozbaľ to s FITNESS4U. Na každý týždeň si jeden z ambasádorov pripravil výzvu zameranú na jeden druh športu (chôdza, beh, bicykel, korčule ...).

Ukáže ti, ako na to, dá ti svoje tajné tipy, nastaví ciele a je len na tebe, či to proflákaš, alebo sa zapojíš.

Každý týždeň budeme súťažiť o ceny v hodnote 160 € + po skončení celej výzvy (19. september) vyžrebujeme 3 výhercov hlavných cien (1. miesto 400 €, 2. miesto 120 €, 3. miesto 80 €).

Tak sa neflákaj a vyhraj!

PRIEBEH SÚŤAŽE

Od 26.7. - 1. 8. sme tu mali chôdzu s Davidom Olchavom. Áno, možno si hovoríte, že chôdza predsa nie je šport. Áno, ale je to zdravý pohyb pri ktorom si prečistíte hlavu, nadýchate sa čerstvého vzduchu, ale tiež spálite nejaké tie kalórie. A ak sa snažíte každý deň nachodit určitý počet krokov, tak jedna veľká prechádzka vám určite dá viac, než niekoľko krokov počas práce či doma s prestávkami. - Výhercom tohto týždňa je Karolína Slavíková

Od 2. 8. - 8. 8. sme sa mohli venovať inline korčuliam s Kamilou Brzobohatou. Ak jazdíš na korčuliach pravidelne, tak určite vieš, že je to skvelý šport, pri ktorom nie je ťažké sa zapotiť. Energetický výdaj je tu za hodinku korčuľovania veľmi zaujímavý, a preto tento šport vrelo odporúčame. Ak s korčuľovaním ešte len začínaš, tak sa nenechaj odradiť prvými neúspechmi, ktoré k tomuto športu jednoducho patria. Vyber si vhodnú trať, obuj si korčule a užívaj si jazdu. Balíček ProBrands vyhráva - Simona Trsťanová

Od 9. 8. - 15. 8. sme sa na bicykli vydali s Lukášom Polčákom. Práve Lukáš nám dáva veľkú motiváciu v tom čokoľvek robiť, napríklad práve jazdiť na bicykli. Lukáš sa narodil bez časti pravej ruky a pravej nohy a aj s týmto hendikepom tu s nami športuje na plný výkon! Kde sa na neho hrabú naše výhovorky, odkladanie a prehováranie seba samého, že zajtra to bude lepšie. Poďme teda bez výhovoriek nasadnúť na bicykel a dokázať sami sebe, že na to máme! Balíček Healthyco vyhráva - Kristýna Sedláková

Od 16. 8. - 22. 8. sme si zaběhali s Alenou Vymazalovou. Beh je jednou z najrozšírenejších športových aktivít na svete. Formuje telo, znižuje množstvo telesného tuku a zlepšuje fyzickú kondíciu. Niekedy je to tvrdá práca, inokedy zábava. Môžete behať rekreačne pre zábavu, aktívne prekonávať rekordy alebo zhodiť pár kíl navyše a získať svoju vysnívanú postavu! Balíček Puhdistamo vyhráva Zuzana Danihelová.

Od 23. 8. - 29. 8. vám loptové športy predstavil Jarda Svoboda. Nie každý ale na ne má vlohy, dobrý postreh a schopnosť rýchlo reagovať. Ide o vlastnosti, ktoré sú u loptových hier podstatné. Jedno je však isté, aj s loptou sa dá skvele chudnúť a navyše sa pobaviť s priateľmi. Na to, aby sme si zahrali volejbal, basket alebo futbal, nemusíme byť majstri sveta. Stačí partia kamarátov a vhodné podmienky. Balíček Amix Nutrition vyhráva Tereza Przeczková.

Od 30. 8. - 5. 9. vám dal poriadne zabrať Erik Benikovský so svojim obľúbeným Workoutom, aby ste postupne precvičili celé svoje telo a dostali z neho maximum. Workout môžete tiež zapojiť do svojich pravidelných tréningov a dosiahnuť tak čo najlepších výsledkov. Balíček od značky Czech Vírus vyhráva Daniel Hanák.

Od 6. 9. - 12. 9. ste si dali do tela s Patrykom Kmeťom pri domácom cvičení. Patryk miluje cvičenie a poriadne výzvy. Ukázal vám, ako si čo najefektívnejšie zacvičiť doma. V tomto týždni sa výhercom balíčka od značky Orangefit stáva Petra Vychopňová.

 Od 13. 9. - 19. 9. sme sa s Františkom Zbahnom zamerali na silový tréning vo fitku. V tomto týždni sa výhercom balíčka od značky Biotech USA stáva Zuzana Hejduková.

dd

O aké ceny sa hrá?

Hlavné výhry

 1. 1. miesto 400 €
 2. 2. miesto 120 €
 3. 3. miesto 80 €

Týždenné výhry

 1. Produkty Amix v hodnote 160 €
 2. Produkty Indiana Jerky v hodnote 160 €
 3. Produkty ProBrands v hodnote 160 €
 4. Produkty Healthyco v hodnote 160 €
 5. Produkty Puhdistamo v hodnote 160 €
 6. Produkty Orangefit v hodnote 160 €
 7. Produkty Czech Virus v hodnote 160 €
 8. Produkty Biotech v hodnote 160 €

Ako sa do súťaže môžeš zapojiť aj ty?

Je to úplne jednoduché. Každý týždeň sa odfoť pri tom, ako robíš daný šport (alebo urob screen fitness aplikácie). Fotku potom stačí zverejniť na Instagrame (post), označiť @fitness4u.sk a pridať hashtag #neflakamsa.

Na začiatku každého týždňa vyžrebujeme výhercu týždňa minulého. Každý, kto sa zapojí aspoň do jednej výzvy, bude v septembri súťažiť o hlavné ceny, čiastky 400 €, 120 €, 80 € + hodnotné ceny od FITNESS4U.

A čím viac budeš makať (čím viac fotiek nazdieľaš z jednotlivých výziev), tým väčšiu šancu budeš mať na výhru!

Viac na Pravidlá súťaže "neflákaj sa a vyhraj"

Hlavné je si zašportovať!

Na aké športy sa môžeš tešiť? Na každý týždeň si jeden z našich ambasádorov pre teba pripraví jeden šport, ktorý bude pre zapojenie do súťaže kľúčový. Môžeš sa tak tešiť na inline korčule, bicykel, beh .....

Kamila Brzobohatá

Ahoj lidi, krásný den! 

Jsem 25letá závodnice v bikini fitness, aktuálně mistryně České republiky 2020 v bikini fitness do 165 cm, 2. vicemistryně Evropy do 162 cm a držitelka Ellite pro karty. Sportem žiji celý svůj život, je to má vášeň, láska a ta nejlepší závislost. Od malička jsem dělala závodně aerobik a potom se pozvolně přesunula do fitka, kde trávím téměř každý den. Mimo lásky ke zvedání železa ale také velmi ráda sportuji i rekreačně - miluji běh, plavání, jízdu na kole a na in-linech nebo jen procházky krásnou přírodou - hlemýždím tempem s mým francouzským buldočkem Batmankem - nebo svižnější výšlapy s mým přítelem. Občas je to příjemná změna od denodenního trýznění svého těla ve fitku, nasát energii přírody a vyčistit si hlavu. 

Do výzvy #neflakamse jsem se rozhodla zapojit proto, abych se mohla pokusit společně s teamem Fitness4u namotivovat další lidi k pohybu. Protože jak se říká, pohybem ku zdraví (a ke krásné postavě ☺️).

Tak se zapoj i Ty, neflákej se a nezapomeň sledovat naši cestu! 

Přeji pevnou vůli a krásné letní dny!


Lukáš Polčák

Jsem Lukáš Polčák, ale nikdo mi neřekne jinak, než Polči. Narodil jsem se bez části pravé ruky a pravé nohy. Navzdory tomu jsem celé dětství a mládí sportoval, což mi zůstalo až dodnes. V 10 letech jsem závodně plaval, vyhrával po celé ČR závody a dostal se i do reprezentace. Splnil jsem pár nominací na ME v Německu a dlouhodobě byl druhý nejlepší handicapovaný plavec v Česku v mé kategorii. Později jsem plavání nechal a začal dělat jiné sporty: stolní tenis, fotbal, cyklistiku, nohejbal, turistiku atd., ale nejvíc ze všeho mě začalo bavit Fitness. Prvně jsem cvičil workout venku a následně v posilovnách. Dnes je to již přes 7 let, co aktivně posiluji a motivuji tím i druhé. Skrze sociální sítě a motivační videa. Pár let se věnuji také hudbě - konkrétně rapu. Všechny mé klipy jsou na youtube - “Polči”

Letos budu vydávat první oficiální album.

Od září mám také v plánu začit dělat i motivační přednášky pro děti na základních školách.

Koncept by se dal shrnout mým osobním mottem: “Bez ruky, Bez nohy - ale ne Beze snů.”


Erik Benikovský

Šport a pohyb mám v krvi od malička.

10 rokov som aktívne hral futbal. Kulturistike sa venujem 5 rokov. Dbám na precíznosť svojej práce. Už v 17tich rokoch sa mi podarilo vyhrať titul majstra Slovenska v kategórii Men’s Physique a to rovno dvojnásobne. Momentálne sa plne venujem kategórií Classic Physique v ktorej som získal 2. miesto na majstrovstvách Slovenska juniorov. Mojim cieľom je prebojovať sa medzi špičku sveta v kategórií Classic Physique. S pokorou by som chcel podotknúť že mojím najvyšším cieľom je kvalifikovať sa na sútaž Mr. Olympia.


Alena Vymazalová

Od 1. třídy jsem se věnovala aerobiku a modernímu tanci. Vždy jsem měla ráda pohyb a celkově sportování. Na druhém stupni základní školy mě potkala nemoc, kdy mi zkolaboval imunitní systém a měla jsem oslabené všechny svaly v těle. To mě donutilo na sobě začít pracovat a cítit se hlavně zdravě. Tělo se mi zlepšovalo, síla rostla, měla jsem více sebevědomí a začalo mě to bavit tak, že momentálně je cvičení a zdravý životní styl můj lifestyle.


David Olchava

Jmenuji se David Olchava a celý život jsem vedený ke sportu. 13 let jsem hrál fotbal a 13 let jsem dělal judo, kde za největší úspěchy považuji 2. místo na MČR a 2x3 místo na MČR. Následně jsem zkusil cestu v kategorii Physique, kde jsem se umístil na 3. místě. Bohužel pak přišla série zranění, Tak jsem bohužel ukončil fotbalovou a judistickou kariéru. Nyní již několikátým rokem natáčím na YouTube, kde se snažím lidi motivovat k pohybu a sportu. V posledním projektu #BezVýmluv se zapojilo přes 600 lidí, kteří na sobě makali a žili zdravě. Proto rád podpořím #NeflakamSe a provedu vás na Instagramu FITNESS4U mým oblíbeným pohybem - chůzí.


Jaroslav Svoboda

Jmenuji se Jaroslav Svoboda a narodil jsem se 23.8.1994 v Jablonci nad Nisou. Od malička jsem byl vedený ke sportu a dalším aktivitám. Už od základni školy mě rodiče dali na atletiku, fotbal, hru na klavír a hudební nauku. Do dnes z těchto základů těžím a jsem jim za ně vděčný. Na osmiletém gymnáziu jsem začal hrát aktivně fotbal od mladších žáků až po A muže u nás na vesnici. Do toho jsem začal doma cvičit kliky, shyby a občas navštívil posilovnu, abych se zalíbil holkám. Tak to zůstalo celý gympl dokud jsem nenastoupil na ČVUT obor profesionální pilot (otec je pilot a od malička mě to k létání táhlo), kterou jsem také dokončil s bakalářským titulem a vlastním licenci soukromého pilota. Během studií mě přestalo bavit jen tak posilovat a chtěl jsem něco víc. V Liberci jsem se seznámil s Lukášem Paterou (několikanásobný rekordman v atletice a steongmanech) a s Dominikem Huškem (kamarád už od střední, který mě naučil cvičit) a v roce 2015 jsme založili sportovní klub a tým Strongman Force. Od té doby závodím ve strongman sportu jak na amatérské, tak profiesionální úrovni a mám za sebou také mezinárodní závody v kategorii do 105kg (střední váha). Například jsem 7. nejsilnějším mužem Evropy pro rok 2018 a také vícemistr ČR pro rok 2017. Nyní pracuji jako obchodní zástupce a osobní trenér, stále závodím a také se věnuji mladším sportovcům, kterým pomáhám s přípravou a tréninkem. Létání a hudba zatím zůstává jako koníček, což mi vyhovuje, protože se mohu věnovat sportu naplno.


Patryk Kmeť

Volám sa Patryk Kmeť. Áno s ypsilonom. Som slovenský fitness youtuber. Baví ma pomáhať ľuďom meniť ich telo a životný štýl k lepšiemu. Cvičenie je moja veľká vášeň. Vo fitku, doma.. napredovať sa dá kdekoľvek. Ako ste videli v najnovšej videosérií EXECUTE 2021 nezastavil nás ani lockdown. V sťažených podmienkach sme spolu urobili až súťažnú formu. V mojích videách načerpáš všetko, čo potrebuješ vedieť aby si si vymakal svoje vysnívané telo spolu so mnou. Ukážem ti moje tréningy, chutné a jednoduché recepty a tiež sa postarám aj o poriadnu dávku motivácie. Pamätám si na svoje začiatky kedy som presne hľadal niekoho, kto by robil to, čo dnes robím ja. Ak zavítaš na môj kanál, nezabudni sa prihlásiť na odber videí. Napredujeme spolu!


Tomáš Gašparik

Ahoj celé mé jméno je Tomáš Gašparik, narodil jsem se v malém městě u hory Říp a vyrostl na vesnici, kde má první zkušenost se sportem byl fotbal u toho jsem zůstal do dorosteneckého věku,kdy ho nahradilo brazilské Jui jitsu, které jsem dělal od svých 13 do 15 roku. Když mi bylo 15 let, tak mě můj taťka bývalý závodník kulturistiky přivedl do malé po domácku vytvořené posilovny, kde jsem začal trénovat jakožto svěřenec pod jeho bývalým trenérem Z. Maštalířem v Roudnici nad Labem. V dnešní době se věnuji práci fitness trenéra a fitness modela, kde mezi mé největší úspěchy patří spolupráce s Nebbia fitness na co jsem nesmírně pyšný. Další mé kroky se budou v blízké době ubírat závodům a to konkrétně přípravě do kategorie Classic physique.


Hlavný sponzori tejto súťaže

healthyco

puhdistamo-logo

pro-brands

orangefit2logo

czech-virus

Amix-Nutrition

BioTechv


Jerky