scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g

Lahodná káva s adaptogény posilní vaše myslenie a pomôže vám s napätými nervami i obavami. Dajte si Adaptogén Ground Coffee a zostaňte v pokoji !
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
20.00 €
-16% -3.24 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 16.76 €

Značka: Four Sigmatic Objednávacie číslo: FFOR004

Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g

Dosiahnite, čohokoľvek chcete! Prémiová káva s vylepšením o funkčné huby a adaptogény vás v tom maximálne podporí. A nielen to. Dokáže s vami, čo " bežné kafe " nezmôže, s množstvom benefitov pre vaše zdravie naviac.

Žiaduce efekt kávy zdravú cestou kopíruje dvojitý extrakt z funkčnej huby chaga. Cordyceps spoločne s Eleuthero ešte viac zvýrazňuje Velková posilňujúce účinky nápoja. S touto perfektnou kombináciou ľahko zvládnete vytrvalostný tréning, ale aj bežný náročný deň.

Dajte si šálku a bežte bez obáv čeliť výzvam !

Hubová káva, ktorá vás naštartuje
Vychutnajte si kávu v originálnom vylepšenia, ktorá podporí vašu produktivitu a povzbudí metabolizmus, ale vďaka pridaným funkčným hubám vášmu telu poskytne ešte oveľa viac.

Dvojitý extrakt z rezavce šikmého (Chaga) celkovo posilňuje organizmus. Spoločne s húsenica čínska (Cordyceps) a kávou tvoria dokonalý povzbudzujúce mix, ktorý sa vám bude hodiť počas fyzickej námahy.

Efekt našej hubové kávy stabilizuje ženšen sibírsky, tiež nazývaný "Eleuthero", ktorý ako adaptogénny bylina krásne dopĺňa účinky chaga a cordycepsu. Rovnako ako tieto dve huby podporuje odolnosť a zároveň prispieva k pocitu vnútornej vyrovnanosti.

KOMU AS ČÍM KÁVA S Chaga, cordyceps A Eleuthero PROSPEJE?

 • Športovcom k dobrému výkonu
 • Všetkým, ktorí potrebujú zvládať požiadavky náročného života
 • Ľuďom v strese
 • Ľuďom na ketogénna diéte (0 g cukru)
 • Tým, ktorí chcú schudnúť
 • Tým, ktorí majú nedostatok energie
 • Tým, ktorí potrebujú posilniť organizmus

Čo sú to funkčné huby a aké majú výhody?
Funkčné huby sú prírodnými skvostami, v tradičnom čínskej medicíne a ľudovom liečiteľstve využívané po tisíce rokov. Harmonizujú organizmus, posilňujú ho a navracajú do stavu rovnováhy. Účinkujú ako tzv. Adaptogény, to znamená, že zvyšujú odolnosť voči stresom, ako úzkosť alebo telesná indispozície.

Obsahujú niekoľko stoviek biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo. Asi najznámejšie z nich sú betaglukány, ktoré harmonizujú náš imunitný systém. Tieto látky nájdete okrem iného aj v lekárni v sirupoch pre choré deti od jedného roku veku. Zaujímavé je, akým spôsobom pôsobí. Samy o sebe nemajú žiadne špecifické účinky, ale v imunitnom systéme človeka nájdu práve to správne miesto, kde len "pomôžu" bunkám k správnej funkcii. A to je skvelé, pretože vďaka tomu sú betaglukány veľmi bezpečné a ich užívania sa nemusí báť ani alergici. Ba práve naopak!

Vďaka obsahu betaglukánov aj ďalších biologicky aktívnych látok majú funkčné huby priaznivé účinky na hladinu cholesterolu v krvi.

Mimo tieto všeobecné charakteristiky majú jednotlivé druhy húb ešte ďalšie úžasné špecifické účinky.

4 mocný INGREDIENCIE V povzbudzujúcimi ŠÁLKE

 • káva. Táto prémiová instantná káva patrí k lahodne jemné odrode 100% Arabica. Kávové bôby sa po zbere veľmi šetrne spracovávajú. Po praženie a varenie bôbov sa káva koncentruje odparením a na konci sa sušia rozprašovaním do čistého instantného prášku. To zaručuje klasickú, silnú chuť kávy s výrazným a ovocným tónom. Káva je výrobcovia pravidelne testovaná s výsledkom nulového obsahu pesticídov. Neustále sú tiež vykonávané externé laboratórne testy na zistenie obsahu mykotoxínov s cieľom zabezpečiť ich minimálne množstvo. Jedná sa teda o produkt tej najvyššej kvality. Obsahuje 50 mg kofeínu na jednu porciu.
 • Chaga / rezavec šikmý (350 mg). Táto drevokazná huba, označovaná za "kráľa húb" alebo "lesné diamant", rastie na brezách a listnatých stromoch. V sibírskej ľudovej medicíne bola používaná na detoxikáciu a úľave pri nevoľnosti aj ako tonikum pre posilnenie organizmu. Ruské ľudové liečiteľstvo ju využívalo po stovky rokov ako oporu pri liečbe závažných ochorení. Svoje skúsenosti s využitím rezavce pri úspešnej liečbe vlastného nádorového ochorenia zmieňuje aj Alaexandr Solženicin vo svojej knihe Rakovina. Huba obsahuje celé množstvo biologicky aktívnych látok, z ktorých veľmi zaujímavý je napríklad melanín. Táto huba je skvelým prostriedkom pre zahnanie únavy a získanie nových síl. Počas druhej svetovej vojny vo Fínsku bývala chaga pre svoju chuť a podobný aromatický profil užívaná ako náhrada vtedy nedostupné kávy. A ešte oveľa skôr pred tým ju preslávili obyvatelia jednej sibírskej dediny, ktorí ju tiež používali ako náhradu kávy a čaju, vďaka čomu sa tešili neobvykle pevnému zdraviu.
 • Cordyceps / húsenica čínska (150 mg). Táto cudzopasná huba sa prirodzene vyskytuje v horských oblastiach Číny a Tibetu. Tradičná čínska medicína ju po tisíce rokov využívala najmä pre schopnosť posilnenie sily, vytrvalosti, psychickej odolnosti a tiež ako afrodiziakum. Dnes je tiež skúmaná západnej vedou pre značné antioxidačné vlastnosti. Cordyceps, podobne ako ďalšie funkčné huby, obsahuje niekoľko sto biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo. Skvele sa hodí pre športovcov alebo pre unaveného človeka. Nie je náhoda, že cordyceps preslávili práve šerpovia prenášajúce na svojom chrbte mnohakilové náklady až k vrcholom veľhôr.
 • Eleuthero / ženšen sibírsky (100 mg). Eleuthero čiže sibírsky ženšen je adaptogénne koreň pochádzajúce zo severovýchodnej Ázie. Po stáročia bol využívaný tradičnou čínskou medicínou, ruskú a kórejskou ľudovou medicínou ako podpora celkovej pohody.

PREČO PRÁVE KÁVA s funkčnými HUBAMI?

 • Všetky použité ingrediencie spĺňajú požiadavky biocertifikace USDA Organic.
 • Úplne zodpovedá nárokom vegan, KETO a paliem stravy. Hodí sa teda takmer pre kohokoľvek.
 • Obsahuje 50 mg kofeínu, čo je o trochu nižšie množstvo, než býva bežnom espresse.
 • Neobsahuje ani gram cukru.
 • Neobsahuje GMO, plnivá, nosiče ani žiadna iná aditíva.
 • Vďaka dvojitej extrakcii sú funkčné huby skvele vstrebateľné a využiteľné.

Prečo dať prednosť dvojitému extraktu z funkčných húb?

 • Pre ľudské telo je veľká časť hubových tkanív nestráviteľná. A preto keď prehltneme prášok z rozomleté usušené huby, nedokážeme z jej buniek vstrebať zďaleka všetky cenné účinné látky.
 • V extrakte sa naopak nachádzajú všetky priaznivo pôsobiace látky v ľahko stráviteľné podobe. A aby ste z prírodnej huby získali naozaj všetky látky, nájdete v tomto instantným nápoji dokonca dvojitý extrakt. Teda nielen látky rozpustné vo vode, ale aj všetky ostatné látky, ktoré sme získali extrakciou pomocou alkoholu (ten samozrejme v konečnom produkte obsiahnutý nie je vôbec).
 • Dvojitý extrakt teda zaisťuje vyššiu vyššiu koncentráciu a lepšiu biologickú dostupnosť účinných látok pre organizmus. A práve ten je základom našich produktov z funkčných húb.

Prečo máme radi Four Sigmatic?
Firma Four Sigmatic - pôvodom z Fínska, teraz so sídlom v USA - je projektom party chytrých chlapíkov, ktorí si hovoria Scandinavian funny guys. Svoju životnú vášeň pre spracovanie funkčných húb a adaptogénov spojili s originálnym nápadom. Obohatili populárne pitie o tieto tradične využívané liečivé skvosty, ktoré môžu naplniť každý náš deň väčším množstvom energie, fyzickej výdrže, vnútorného pokoja a produktivity. Týmto počinom sprístupnili funkčné huby prakticky komukoľvek.

Pridaním dvojitého extraktu z funkčných húb a adaptogénov do obľúbených nápojov ako horúce kakao, káva, latte alebo matcha latte či vytvorením viacdruhové zmesi húb vznikne pitie pre chvíle pohody a zároveň " dobitie bateriek " a posilnenie psychiky a imunity.

Produkty Four Sigmatic spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality. Okrem certifikácie USDA Organic sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami na ťažké kovy, kvasinky, mykotoxíny a úroveň ožiarenia. Zloženie celkových Four Sigmatic nápojov je čisto rastlinnej.

Odporúčané dávkovanie

 • Obsah sáčku stačí zmiešať s 2 dcl horúcej vody.
 • Môžete vylepšiť pridaním rastlinného mlieka a prírodného sladidla.
 • Pre krémovejšia textúru pridajte kokosový olej alebo ghee.
 • Môžete si z neho vytvoriť "nepriestrelnú kávu" - tzv. bullet proof coffee.
 • Pite miesto svojho obvyklého šálke kávy.
 • Pite ráno alebo popoludní.
 • Užite si počas cestovania alebo pri práci.
 • Vychutnajte si pri športe.
 • Nasyp, zamiešaj a do akcie!

Zloženie

2,5 g (1 dávka)
Instantná káva *
Dvojitý extrakt z huby Chaga (Inonotus obliquus) * 350 mg
Dvojitý extrakt z huby Cordyceps * 150 mg
Eleuthero extrakt * 100 mg

* USDA Organic
Produkty označené USDA Organic spĺňajú prísne požiadavky na výrobu podľa Ministerstva poľnohospodárstva USA. Aby výrobok mohol niesť toto označenie, musí byť aspoň z 95 % tvorený zložkami z ekologického poľnohospodárstva. Certifikácia dokladá najvyššiu možnú kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty prechádzajú výrobnou metódou bez GMO, radiácie, za použitia prísad spadajúcich do národného zoznamu povolených látok. Poľnohospodárstvo s touto certifikáciou musia spĺňať mnoho faktorov od zaistenia kvality pôdy po kontrolu škodcov a burín alebo použitých prísad.

Ekologickí výrobcovia sa maximálne spoliehajú na prírodné látky a poľnohospodárske, fyzikálne, mechanické alebo biologické metódy hospodárenia so zárukou, že rastlina / plodina rástla na pôde, kde neboli po dobu 3 rokov aplikované zakázané látky (ako syntetická hnojivá či pesticídy).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nie je zdrojom energie, sacharidov, tukov ani bielkovín.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • nie je náhradou pestrej stravy.
 • nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
 • Uchovávajte pri izbovej teplote.
 • Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Výrobca: Four Sigma Foods Inc., 1450 2nd St, Santa Monica, CA 90401, Spojené státy americké

Parametre

Špeciálne požiadavky vegan
Forma sypké
Hmotnosť 25 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Four Sigmatic Chaga Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g0 % 100 %