scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Ashaway

Americká značka Ashaway dnes patrí medzi najstaršie spoločnosti vyrábajúce športové vybavenie na squash, tenis a badminton. Struny a výplety už vyrábajú viac ako 180 rokov a medzi hráčmi je známa predovšetkým svojimi špičkovými elastickými výpletmi najvyššej kvality. Výplety pre squashové, tenisové a badmintonové rakety začala firma vyrábať už v roku 1949, kedy sa pokúsila hráčom ponúknuť prvú umelú strunu s technickými parametrami podobnými do tej doby neprekonateľným prírodným strunám vyrobených z hovädzích čriev. Od tej doby Ashaway vyvinul celý rad výpletov, ktoré vo svojej dobe spôsobili malú revolúciu medzi výpletmi a hráčom vždy ponúkali viac sily, razancie, kontroly a citu pre úder ako konkurenčné struny. Výplety Ashaway dnes tvoria svetovú extratriedu.

Značka Ashaway už dlhú dobu vábi veľmi žiadanými a v odborných testoch veľmi vysoko hodnotenými výpletmi pre squashové, tenisové a badmintonové rakety. V každoročných testoch poriadaných Svetovou asociáciou profesionálnych vypletačov už tradične firma získava mnoho ocenení za kvalitu a technické parametre svojich elastických výpletov.


BADMINTONOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Badmintonové výplety Ashaway sú dnes považované hráčmi aj odbornou verejnosťou za jedny z najlepších výpletov. O ich vysokej kvalite okrem iného svedčí aj skutočnosť, že ich do rámov osádza druhá najvýznamnejšia badmintonová značka- nemecká značka Victor.


SQUASHOVÉ VÝPLETY ASHAWAY:
Výplety Ashaway SuperNick alebo PowerNick sa už stali legendou medzi výpletmi na squashové rakety, podobne ako je tomu napríklad pri výpletoch TF 225 Green a TF 305 Green od značky Tecnifibre. Squashové rakety Ashaway tvoria spoločne s výpletmi značky Tecnifibre absolútnu špičku a tento svoj náskok si už niekoľko rokov držia a ďalej zväčšujú.

Squashové výplety Ashaway sú oficiálnymi výpletmi Profesionálnej squashovej asociácie (PSA) a Medzinárodnej ženskej squashovej asociácie (WISPA) a do svojich rakiet ich používa tiež mnoho iných výrobcov, okrem iných aj prestížna nemecká značka Victor. V júni 2006 bola o ďalšie dva roky predĺžená zmluva s austrálskym hráčom Peterem Nicolem (aktuálne 2. hráč rebríčka PSA), ktorý už niekoľko rokov zastupuje značku Ashaway v squashi. Peter Nicol v súčasnej dobe hrá s výpletom Ashaway SuperNick XL.

Značka Victor so spoločnosťou Ashaway úspešne spolupracujú už dlhšiu dobu a musíme povedať, že veľmi úspešne. Značka Victor doteraz bola známa, predovšetkým v badmintone, ako výrobca badmintonových rakiet a košíkov najvyššej kvality, no pred niekoľkými rokmi sa firma rozhodla agresívne vstúpiť tiež na squashový trh. Squashové výplety Ashaway radu SuperNick a PowerNick dnes Victor osádzajú do svojich profesionálnych turnajových rakiet, ktoré sú predávané pod spoločnou značkou Victor Ashaway. Prehľad aktuálne ponúkaných modelov rakiet nájdete tu.


SQUASHOVÉ RAKETY ASHAWAY:
Okrem squashových rakiet vyrábaných pod značkou Victor Ashaway dnes Ashaway ponúka tiež svoje vlastné rakety Ashaway, ktoré sa tešia mimoriadne veľkej obľube predovšetkým v Kanade, USA s vo Veľkej Británii. Vďaka pomerne vysokej cene sa tieto squashové rakety do ČR a na Slovensko bohužiaľ zatiaľ oficiálne nedovážali, napriek tomu ale v súčasnosti jednáme s výrobcom o možnosti ponúknuť našim zákazníkom aspoň vybrané 3-4 modely.

produkty nájdené