scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Asics

Keď v roku 1949 založil Japonec Kihachiro Onitsuka firmu Onitsuka Tiger, mal určitú víziu: Chcel vyrábať športovú obuv, ktorá pomôže športovcom na celom svete, aby zdravým spôsobom dosiahli svoje osobné ciele. Z firmy sa stala spoločnosť ASICS.

Názov ASICS je skratkou latinskej vety „Anima Sana in Corpore Sano,“ čo v preklade znamená „V zdravom tele zdravý duch.“

Spoločnosť ASICS už viac ako 60 rokov vyvíja športovú obuv a športové oblečenie a opiera sa o šesť desaťročí dlhú inovatívnu činnosť v oblasti výskumu a vývoja, revolučné technológie a úspešnú športovú históriu. Hľadanie nových riešení bolo vždy hnacou silou všetkých naších konceptov, vďaka ktorým sme športovú obuv posúvali o ďalší kus vpred.

Základom je náš vedecký prístup, kedy naši vývojoví pracovníci vo výskumnom centre ASICS v Kóbe (Japonsko) v každej fáze veľmi úzko spolupracujú so športovcami a športovkyňami na celom svete. Technológie, ako je napríklad náš tlmiaci systém GEL, revolučný Impact Guidance System (I.G.S.) a Biomorphic, nám pomohli vytvoriť jedny z najpohodlnejších a výkonnosť zvyšujúcich topánok a oblečení na trhu a to tak pre profesionálnych, ako aj rekreačných športovcov.

produkty nájdené