scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Bern

Bern je mladou progresívnou značkou heliem na extrémne športy ako sú snowboarding, freeskiing, skateboarding, bmx, kitesurfing, wakeboarding a ďalšie. Značka, ktorá vznikla v USA v roku 2005, ihneď zaznamenala obrovský boom a počas prvého roku sa vyšplhala na tretie miesto v predajnosti heliem na severoamerickom kontinente. Helmy Bern totiž ponúkajú úplne netradičný koncept, ktorým si okamžite získali svoju veľkú popularitu. Značka vôbec ako prvá predstavila, dnes už tak veľmi populárny tvar helmy so šiltom doplneným úpletom, ktorý je možné kedykoľvek odopnúť.

Helmy Bern sú jedinečné v tom, že sú určené na celoročné použitie. Rovnakú helmu môžete použiť v zime na snowboard a lyže a potom v lete na skate, bike, inline korčule a podobne. Zimný variant je vybavený vnútorným, odopínacím úpletom, ktorý je zároveň aj jedinečným designovým prvkom. Tieto úplety si môžete zakúpiť aj samostatne a ich pripnutím alebo odopnutím tak jednoducho helmu prispôsobíte zimnému alebo letnému obdobiu.

Bern myslí aj na vodné športy ako je napríklad kanoistika, kitesurfing alebo wakeboarding a ponúka modely špeciálne upravené pre túto kategóriu športov. Helma má iné, špeciálne polstrovanie, ktoré je odolné voči vode, pričom vnútorný materiál Brock foam zabezpečí rýchly odvod vody a vynikajúcu priedušnosť. Všetky vodné helmy Bern majú gumové odopínacie uši. Ich designové prevedenie nemá konkurenciu.

produkty nájdené