scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Castelli

Cyklistické oblečenie Castelli

Objav legendu cyklistického sveta a produkty značky, ktorej počiatky sahajú až do roku 1876. Castelli perfektne kombinuje talianský štýl so špičkovou kvalitou a právom dnes patrí medzi značky rešpektované profesionálnými športovcami. Obleč sa aj ty do oblečenia, v ktorom si jazdu užiješ kedykoľvek a kdekoľvek.

Pionieri štýlu aj technológií

Už od svojích počiatkov si v Castelli potrpia na dokonalý štýl (Taliani, vieme) a na technológie a inovácie, ktorými pomáhali definovať trendy vývoja cyklistiky. Práve v Castelli ako prví na svete začali používať umelé vlákna a vytvorili prvé cyklistické rukavice. A byly to Castelli mozgy, ktoré vymysleli dnes tak samozrejmé veci ako zadné vrecká na dresoch či priliehavé oblečenie pre lepšiu aerodynamiku pri jazde.

Obleč sa ako šampión

Oblečenie Castelli ti pomôže sa pri jazde cítiť naozaj dobre a ak cíliš aj na závodné úspechy, v Castelli môžeš výkony posunovať o niečo ľahšie. To by ti potvrdil aj rad profíkov, ktorí v oblečeniu Castelli vystúpali na nespočet stupňov víťazov. Ať už ide treba o celý cyklistický tím Ineos Grenadiers a víťaza Giro d´Italia 2021 Egana Bernalaalebo triatlonové hviezdy ako sú Laura Philipp či Cameron Wurf. V Castelli jednoducho začneš mieriť trochu vyššie.

produkty nájdené