scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

COMBAT

Prvé skúsenosti značka COMBAT získala vývojom a výrobou kompozitových a hybridných materiálov pre baseballové pálky a hokejky od roku 1994. Terry Sutherland (zakladateľ a spolumajiteľ) bol viceprezidentom vo firme General Electric Kanada, kde mal na starosti materiály a technológie. Následne v roku 1988, Terry a jeho tím navrhoval design a výrobu produktov pre NASA, americké armády, rovnako ako niekoľko špičkových priemyselných produktov používaných v rôznych aplikáciách, ako sú stavby kanálu La Manche.

V roku 1992 sa Terry podieľal v spoločnosti Canstar Sport na vývoji prvého kompozitového shaftu. Revolučná novinka nastúpila na novú éru a snažila sa nahradiť hliník (najvyspelejší materiál používaný v hokejových shaftoch). Koncom roka 1994 uzrel svetlo sveta prvý komerčne úspešný hit kompozitového shaftu (na trhu sa objavil pod názvom Bauer), ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Ottawe. Do projektu boli zapojení najväčší odborníci vo svojom odbore: Stephen Fitzgerald, Fred St. Laurent, Kurtis Watson a Steven Sutherland (súčasný prezident Combat Hockey). Od roku 1994 do roku 1997 firma dodávala najpokročilejšie hokejky a vyrába viac ako milión kusov pod značkou Bauer. V sortimente majú aj profesionálne produkty pre ich tím spolupracujúcich hráčov NHL (Pavel Bure, Scott Stevens, Trevor Linden). V roku 1997 kúpila Canstar Sport svetová jednotka vo výrobe topánok, firma Nike. V roku 1998, CE kompozity dodávala pre väčšinu hlavných hráčov na hokejovom trhu vrátane Hespeler, Louisville, Sherwood, Mission a Victoriaville, rovnako ako pokračovala aj v produkcii kompozitovej hokejky pre Nike / Bauer.

Dnes má firma Combat viac ako 100 zamestnancov a dodáva po celom svete. Combat naďalej patrí medzi najrýchlejšie rastúce značky v oblasti softballu, baseballu a hokeja. Všetci zamestnanci COMBAT prejavujú skutočnú lásku a nadšenie pre hru a svoje produkty. Ich personál sa skladá z hráčov elitnej úrovne, samí velikáni a bojovníci, ktorí naozaj rozumejú potrebám hráčov. Predovšetkým sa snažia porozumieť tomu, čo hráči potrebujú a chcú. Sú to skutoční nadšenci: "Hráči , hráčom ..."

• Majú najskúsenejších z nadaných inžinierov, ktorí navrhujú najmodernejšie športové potreby na svete

• Podporujú predajný a marketingový tím, ktorý pozostáva z hráčov a fanúšikov, ktorí sú presvedčení o filozofii a práci spoločnosti

• Spoločnosť je predurčená k tomu, aby sa ocitla na samotnom vrchole a to už vo veľmi blízkej budúcnosti!

produkty nájdené