scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Crazy Idea

U talianskej značky CRAZY IDEA sa vždy spolahni na nevšednosť, zábavu a určitú výstrednosť. Toto oblečenie nieje nuda a ak už v ňom vyrazíš kamkoľvek, zaručene budeš vidieť.


Značku založila v roku 1989 Valerie Colturi, bývalá bežkyňa na lyžiach a nadšená skialpinistka. Do celej identity značky aj jednotlivých produktov vložila svoju dušu a skúsenosti, a každý kúsok tak nese jej rukopis. Na čele firmy je dodnes a stále sa podiela na vývoji kolekcií.

Oblečenie Crazy Idea sice na prvý pohľad upúta originalitou, nespútanosťou a jeho nositelia jasno vyjadrujú svoju otvorenú a dobrodružnú povahu. Zároveň ide ale o oblečenie, ktoré sa vyznačuje aj vysokou kvalitou, funkčnosťou a spoľahlivosťou aj v tých najhorších podmienkach. So sloganom "fast and light" (rýchlo a na ľahko) vyrába ľahké funkčné oblečenie, ktoré ťa nezatíži pri náročných výstupoch, a uchová ťa v teple a suchu.

Crazy Idea stojí tiež za prvou kombinézou pre skialpové preťeky alebo prvom trailrunningovom triku na svete. To potvrzuje inovativný prístup Valerie a jejho tímu nielen pri práci s materiálmi a dizajnom, ale aj to ukazuje na skvelé znalosti Valerie o tom, čo skialpinisti a nároční cestovatelia naozaj potrebujú.

Aby si firma bola jistá, že na trh uvádza iba perfektné kúsky, testujú svoje prototypy priamo v horských podmienkach v okolí horského mesta Bormio. Testované prototypy sú tak dokončované na základe ozajstných skúseností a ty sa pak môžeš spoľahnúť, že keď si dáš oblečenie Crazy Idea, bude ti jednoducho skvele.

produkty nájdené