scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Dynafit

Dynafit je jednoducho synonýmom pre oblečenie a výbavu do hôr, s ktorou hravo zdoláš akýkoľvek vrchol v pohodlí, teple a suchu. Táto značka totiž stála u zrodu moderného skialpinismu a športu v horách.


w21-speed-tag2-17105-bearbeitet.webp

Počiatky značky sahajú do 50. rokov 20. storočia, kedy vo spojení s Humanic vznikly prvé lyžiarske topánky s prackami. A hneď v 70. rokoch už sa v Dynafite na svahoch preháňali profesionálni športovci, čo vyvrcholilo olympijskými víťazstvami Franza Klammera a Leonharda Stocka. Tým bolo jasne dané, že Dynafoti dobre vie, čo robí a že ich produkty sú naozaj perfektné.

Dynafit sa ale nenechal ukolíbat a predovšetkým 80. roky boli v znamení inovácií a noviniek. Dynafit stojí napríklad za vo svojej dobe najľahší lyžiarskou topánkou Tourlite alebo za prvým využitím tepelnej vrstvy GORE-TEX ® v lyžiarskych topánkach.

Postupom času si Dynafit získal priazeň profesionálnych športovcov, horských dobrodruhov i náročnejších turistov. Tí všetci sa môžu vždy spoľahnúť na to, že je oblečenie a výbava Dynafit podrží vždy, keď je potreba.

Symbolom firmy je snežný leopard a to najmä preto, že svojím charakterom a spôsobom života zodpovedá kľúčovým hodnotám produktov Dynafit - rýchlosť, ľahkosť, výdrž, technológie. Od roku 2007 navyše Dynafit finančne podporuje aktivity na ochranu tohto krásneho zvieraťa.

produkty nájdené