scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Eno

ENO čiže Eagles Nest Outfitters.

Ich príbeh sa píše od roku 1999, kedy bratia Pinholsterovi vyrazili vo svojej starej dodávke plnej hojdacích sietí rozhodnutí spustiť revolúciu v ich predaji. Zo začiatku cestovali po Floride, zúčastnili sa hudobných festivalov a komunitných stretnutí. Dodávka pritom slúžila cez deň ako výkladná skriňa a obchod, v noci potom na spanie. Na svojich cestách potom prišli s claimom: „Vezmite si svoju hamaku kamkoľvek, kam vás zavedú vaše cesty“.

Ako veľkí nadšenci cestovania a pobytu v prírode tak založili značku ENO, ktorá mala poskytnúť podobným nadšencom maximálne pohodlie na cestách a pri spaní v hojdacích sieťach. Prišli s revolučným patentom, keď na zavesenie hamaky nie sú potrebné uzly. A ďalšie a ďalšie vylepšenia prichádzali ďalej. Vďaka tomu dnes ENO poskytuje hamaky a hojdacie siete všetkým nadšencom cestovania, aby ich odpočinok bol čo najpohodlnejší a zároveň obrovským zážitkom.

ENO sú okrem outdoorových nadšencov ľudia, ktorí milujú prírodu a starajú sa, aby ich produkty spĺňali podmienky maximálnej udržateľnosti a kvality materiálov, ktoré stále vylepšujú.


produkty nájdené