scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Eno

preview-lightbox-ENO.webp

ENO čiže Eagles Nest Outfitters.

Ich príbeh sa píše od roku 1999, kedy bratia Pinholsterovi vyrazili vo svojej starej dodávke plnej hojdacích sietí rozhodnutí spustiť revolúciu v ich predaji. Zo začiatku cestovali po Floride, zúčastnili sa hudobných festivalov a komunitných stretnutí. Dodávka pritom slúžila cez deň ako výkladná skriňa a obchod, v noci potom na spanie. Na svojich cestách potom prišli s claimom: „Vezmite si svoju hamaku kamkoľvek, kam vás zavedú vaše cesty“.

Ako veľkí nadšenci cestovania a pobytu v prírode tak založili značku ENO, ktorá mala poskytnúť podobným nadšencom maximálne pohodlie na cestách a pri spaní v hojdacích sieťach. Prišli s revolučným patentom, keď na zavesenie hamaky nie sú potrebné uzly. A ďalšie a ďalšie vylepšenia prichádzali ďalej. Vďaka tomu dnes ENO poskytuje hamaky a hojdacie siete všetkým nadšencom cestovania, aby ich odpočinok bol čo najpohodlnejší a zároveň obrovským zážitkom.

ENO sú okrem outdoorových nadšencov ľudia, ktorí milujú prírodu a starajú sa, aby ich produkty spĺňali podmienky maximálnej udržateľnosti a kvality materiálov, ktoré stále vylepšujú.


produkty nájdené