scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Flow

Značka Flow pôsobí na trhu až 18 rokov a je známa výrobou prvotriednych snowboardových dosiek a predovšetkým výrobou vysokokvalitných viazaní, ktoré sa celosvetovo umiestňujú na druhom mieste v rebríčku snowboardových značiek.

Značka vznikla v roku 1992, kedy sa Rakúšania Neil Pryde a Reinhardt Hansen rozhodli preskúmať príležitosti na snowboardovom trhu a zistili, že viazania nutne potrebujú vylepšiť svoju technológiu. Rakúšania teda prišli s novým mäkkým viazaním, ktoré bolo príjemnejšie ako, do tej doby používané, dvojprackové. Toto nové viazanie predstavili pod značkou Flow.

Flow aj po rokoch pokračuje vo svojej jedinečnosti. V sezóne 2006/2007 predstavili nový rad dosiek, na ktorých výrobu boli použité úplne nové technológie. Tieto technológie používajú materiály, ktoré ešte nikto iný zo snowboardového sveta nepoužil. Dosky z tejto najvyššej rady používajú titanal, ktorý umožňuje lepší prenos energie (sily), lepšiu stabilitu a hladkú jazdu. Flow predstavuje každý rok novú kolekciu, ktorá je vždy o niečo lepšia ako tá predchádzajúca. Dosky značky Flow dokonca vyhrávajú prestížnu cenu Trnasworld Good Wood.

Flow sa nebojí experimentovať a vďaka tomu patrí medzi špičkových výrobcov snowboardového vybavenia s úplne jedinečným a nezameniteľným štýlom, ktorý sa mnohé značky snažia napodobňovať. Nakoniec imitácie sú najvyššou formou lichotenia.

produkty nájdené