scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Frog


Detské bicykle, ktoré chcú všetci rodičia. Keď chceš, aby tvoje dieťa jazdilo na bicykli, zaujíma ťa predovšetkým to, aby to pre dieťa neboľa otrava.  A hľadáš cesty, ako mu prvé jazdy na bicykli uľahčiť. Hlavné prvky pak sú geometria a váha bicykla. A práve kúsky od anglickej značky Frog Bikes sú pre děti ako robená.  


womens-day-21b.webp
MTBkit4.webp


Od rodičov pre rodiče

Celý koncept detských bicyklov Frog stojí na jednoduchej histórii. Manželia Jerry a Shelley Lawsonovci tak dlho nemohli nájsť perfektný bicykel pre vlastné deti, až sa rozhodli si ho vyrobiť.  A keď v tom zbadali potenciál a zmysel, stala sa výroba bicyklov aj ich obživou. Od roka 2013 tak pod značkou Frog Bikes vyrábia detské bicykle so zameraním na vysokú kvalitu, nízku váhu a finančnú dostupnosť bicyklov. Za svoje úsilie a vyrobené bicykle obdržali už niekoľko ocenení, napríklad "Manufacturer of the year 2018" v rámci "Vyrobené v UK", a dnes sú ich bicykle uznávané po celom svete.blog-header.webp


Vyrobené v UK

Vysokú spoľahlivosť detských bicyklov Frog dokaldá mimo iných aj fakt, že sa tieto bicykle vyrábajú priamo v južnom Walesu, vo fabrike v  Pontypoolu. To súvisí aj s prístupom zakladateľov, ktorí radi podporujú lokálnych výrobcov a zakladajú si na perfektnom zákaznickom priestupu svojích predajcov po celom svete.


MTBkit5.webp

produkty nájdené