scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

HI-TEC

Společnosť Hi-Tec Sports bola založená v 1974 v dedine Shoeburyness v Anglickom Essexe. Jej úspech má korene vo vývine a dizajnu prvých topánok THE HI-TEC SQUASH, špecificky navrhnutých pre rýchlo sa šíriaciu hru squash.

Tieto vzácne topánky zaznamenali medzi atletickou obuvou rekordný predaj vyše 18 milionov párov po celom svete a aj teraz ostáva HI-TEC SQUASH v Anglicku najlepšie predávaným modelom.

V skutočnosti to bol rok 1982, kedy se Hi-Tec prostredníctvom svojej obchodnej značky a loga začal presadzovať ako významná celosvetová športová značka.

Inovačný, úspešný a globálny rozvoj obchodnej značky Hi-Tec se dokonca stal predmetom štúdie Harvardskej obchodnej školy. Dnes môžeme hrdo oznámiť, že sortiment viac ako 500 produktov Hi-Tec sa pod značkami ako Hi-Tec OUTDOOR, Hi-Tec COURT, Hi-Tec GOLF, Hi-Tec SPORTS a MAGNUM predává v 80 krajinách na celom svete.

Vo Veľkej  Británii je naša reklamá stratégia dôsledne zameraná na strednú cenovú kategóriu. Hi-Tec tak zaisťuje širokú rôznorodú distribúciu, ktorá zahŕňa maloobchodníkov a všeobecné "high street" obchody. Táto agresívna distribučná politika umiestňuje Hi-Tec medzi prvých štyroch najúspešnejších výrobcov športovej obuvi na anglickom trhu v posledných 10 rokoch.

Vzhľadom k viditeľným úspechom spoločnosti Hi-Tec Sports v 70. a 80. rokoch došlo v júni 1988 k emisii akcií, ktoré boli obchodovateľné na Londýnskej burze cenných papierov,  s cieľom zaistiť kapitál pre rozšírenie na medzinárodné trhy.

Na konci roku 1990 bol Hi-Tec celosvetovo úspešnou obchodnou značkou a respektovanou spoločnosťou na trhu. V roku 2000 predseda, zakladateľ a väčšinový akcionár spoločnosti Hi-Tec, pan Frank Van Wezel kúpil späť podiel z trhu a spoločnosť je tak opäť súkromne vlastnená a vedená.

Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva približne 500 zamestnancov a  generuje predaje viac ako 250 milionov dolárov, vďaka čomu obsadila druhé miesto v pozícii predajov  outdoorovej obuvi.

produkty nájdené