scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Icebreaker

Icebreaker je výrobca funkčného oblečenia z merino vlny z Nového Zélandu. Vznik sa datuje do roku 1995, kedy Jeremy Moon založil Icebreaker, aby vytvoril oblečenie menej závislé na umelých vláknach. Také oblečenie, ktoré je prísľubom udržateľnej budúcnosti pre nás i našu planétu.

Vzhľadom na to, že v tom čase sa funkčné oblečenie vyrábalo najmä zo syntetických materiálov, bolo zjavenie sa funkčného oblečenia z merino vlny malým zázrakom. Icebreaker svetu v roku 1996 predstavuje prvý celkom prírodný systém vrstvenia oblečenia na svete.

Od roku 1996 uplynulo veľa času a teraz je oblečenie z merino vlny považované za základ šatníka každého aktívneho športovca.

Icebreaker vás teraz oblečie  doslova od hlavy až po päty, okrem funkčného oblečenia poskytuje spodné prádlo, ponožky, čapice, rukavice a šály. Jednoducho všetko, čo na svojich výpravách do prírody potrebujete.

Aby bolo merino oblečenie nielen kvalitné pri použití, ale i dizajnovo zaujímavé, prišiel Icebreaker ako prvý s technológiou, ktorá dokáže na merino vlnu tlačiť vzory.

Ako možno vidideť z predošlých riadkov,  Icebreaker robí všetko v súlade s prírodou. Ako prvý zakázal kruté a nehumánne zaobchádzanie s ovcami.

Každý užívateľ oblečenia od Icebreakeru si môže dohľadať pomocou unikátneho béékódu (baacode) pôvod materiálu.

Vyberte si kvalitné merino oblečenie a urobte radosť sebe alebo svojim blízkym.

produkty nájdené