scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Inov-8


 

Na počiatku stála trailová bežecká obuv, ktorá ihneď zaujala vrcholových krosárov. A pretože beh nie je iba bežecká obuv, v tesnom závese sa drží  funkčné bežecké oblečenie, ako sú napríklad bežecké tričká, nohavice, kraťasy, bundy alebo mikiny.

Bežecké vybavenie Inov-8 stavia do čela súznenie bežca s prírodou. Vďaka tomu pri behaní splyniete s okolím tak, že zabudnete na všetky starosti.

Každý produkt Inov-8 vyniká v špecifických podmienkach tratí. Vyberiete si vybavenie, ktoré prekoná horské Alpy i piesočnatú Saharu.


inov-8 trailfly ultra G 300 MAX

Najobľúbenejšie modely bežeckej obuvi Inov-8

ľahká cestná bežecká obuv Inov-8 Roadclaw 275


Ľahká a dynamická cestná obuv, s ktorou nabeháte rýchle i dlhé kilometre po spevnených cestách.

Inov-8 Trailroc G 280


Pohodlná trailovka obohatená o grafen. V kombinácii s výborným tlmením a 8 mm dropom si užijete dlhé hodiny strávené bezstarostným behom v teréne.

bežecká obuv Inov-8 Trail Talon 235


Ľahká pretekárska obuv do terénu s odolným zvrškom, ktorý vás ochráni pred nástrahami terénu. S 235 si užijete každý krok naplno. A keď vám budú nohy stíhať, privedú vás tieto trailovky až k víťazstvu.

trailové běžecké boty Inov-8 X-Talon G 235 do bahnitého terénu


Priedušný zvršok, podrážka s 8 mm kolíkmi obohatená o grafen a drop 6 mm. Táto oranžová krosovka je ideálny spoločník na rýchle preteky, orientačné behy a OCR.

Užite si beh v teréne naplno

Jedna z popredných značiek v svete bežeckej obuvi, oblečenia a doplnkov má v svojom tíme vrcholových športovcov, ktorí všetko testujú za vás v tých najťažších podmienkach.

Jasmin Paris v Inov-8 Roclite G 275 nekompromisne prekonala traťový rekord Spine Race, závodu na 471 kilometrov. Damien Hall, ktorý  má za sebou viac ako 40 úspěšne dokončených ultramaratónov, nedá dopustiť na bežeckú obuv Inov-8 Terra Ultra G 270 a bundu Inov-8 Stormshell FZ.

S bežeckým vybavením Inov-8 uspejete v rôznych disciplínach: v trailovom i cestnom behu, triatlone, orientačnom behu a rogainingu alebo v prekážkových pretekoch (OCR).

trailový beh v bežeckom vybavení od Inov-8

Inov-8 OROC 270 - skutočne pohodlná obuv s hrotmi


Inov-8 OROC 270 je bežecká obuv pre dobrodružných bežcov, ktorí sa neboja zimy, ľadu a ťažkého terénu. Nové OROC 270 majú hroty špeciálne zabudované tak, aby vás netlačili ani po niekoľkohodinovom behu alebo prebiehaní cez cestu.


bežecká obuv s hrotmi Inov-8 OROC 270, drží na ľade i v blate

Běžcům na míru

Značka Inov-8 sa špecializuje najmä na trailových bežcov. Vyniká v kvalite a kladie dôraz  na detail. Všetky doplnky, nech už bežecké vesty a batohy alebo fľaše, vám výborne sadnú a premyslené vychytávky potešia.

Vyberte si bežeckú obuv a oblečenie Inov-8 »


produkty nájdené