scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Jetboil

Americká značka Jetboil pochádza z mesta Manchester v štáte New Hampshire. Jetboil vám prináša unikátne a revolučné variče so širokým spektrom využitia.

Jetboil ponúka variče všetkých kategórií. Od ultraľahkých pre jednu osobu až po varné systémy pre celé skupiny. Čím ale Jetboil vyniká je varič Jetboil Flash, ktorý nemožno nazvať inak než ako rýchlovarnou kanvicou na cesty.

A ako to vlastne všetko začalo? Zakladatelia Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrovaní ťažkými plynovými fľašami a neohrabanými varičmi, vyrazili v roku 2003 na cestu za jednoduchším varením v prírode. Zistili, že kľúčom k najväčšiemu pohodliu a najvyššej účinnosti spočíva v kombinácii systému prenosu tepla a inovatívneho dizajnu. 

Vývoj prebiehal striedavo medzi laboratóriom a horami, kde Perry a Dwight preniesli svoje myšlienky do nového produktu, ktorý zmenil prístup k outdoorovému vareniu. Výsledkom je „Osobný variaci systém“, ktorý si v roku 2004 okamžite vyslúžil uznanie najznámejších outodoorových časopisov a najvýznamnejších dobrodruhov po celom svete.

Jetboil Flash kombinuje ohrievanie, varenie, jedenie a pitie z jednej izolovanej nádoby, do ktorej je na rýchle použitie integrovaný horák. Umelohmotný izolačný kryt tepelného výmenníka umožňuje bezpečne manipulovať s nádobou bezprostredne po odstránení z horáka.

produkty nájdené