scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

KOSTKA

Spoločnosť KOSTKA – kolobka bola založená v roku 1992 fyzickou osobou ako nový podnikateľský subjekt. Hlavným odborom bola kovovýroba a zámečníctvo. Postupom času bola výroba vybavená modernými laserovými technológiami a zváracími robotmi, čo priamo ovplyvnilo vznik a rast nového výrobného odvetvia - výrobu kolobežiek.

Spočiatku išlo o doplnkovú výrobu kolobežiek určených pre deti. V priebehu niekoľkých rokov prešla firma zásadnou premenou. Vybudovala vlastný konkurenčný tím a vývojové stredisko a výroba kolobežiek sa rýchlo stala hlavným výrobným programom. Pôvodná koncepcia kolobežiek bola neustálym vývojom a získanými skúsenosťami priebežne inovovaná až do dnešnej podoby, ktorá je od tej prvotnej celkom odlišná.

V posledných rokoch sa kolobeh stal nedielnou súčasťou voľnočasových aktivít pre širokú verejnosť a začal hrať dôležitú úlohu aj v každodennom živote. Kolobežku tak možno vidieť v mestskej prevádzke, na cyklotrasách, na horách alebo aj v rozsiahlych výrobných alebo skladovacích spoločnostiach. Dynamický rast súčasného kolobežkárskeho športu naštartoval aj vznik nových športových odvetví, aké by sme v minulosti ťažko hľadali. Prišlo k masívnemu rozvoju športov so psami aj bežných každodenných aktivít spojených s ich venčením. Dnešná výroba kolobežiek sa delí do niekoľkých základných kategórií - kolobežky pre deti, dospelých, seniorov, profesionálne športové disciplíny, turistiku a aktivity so psami.

Pre neustálu inováciu využíva spoločnosť KOSTKA – kolobka najmodernejšie technológie, ktoré jej uľahčujú držať sa krok pred konkurenciou. Osobným krédom spoločnosti je vytvárať nové zážitky, radosť a zábavu. Spoločnosť KOSTKA – kolobka  pri výrobe usiluje spolupracovať  s tuzemskými dodávateľmi a výrobcami a svojimi výrobnými aktivitami priamo ovplyvňuje rozvoj českého priemyslu.

Certifikáty ISO potvrdzujú kvalitu výroby

Od roku 2009 je spoločnosť KOSTKA – kolobka, s. r. o. držiteľom Certifikátu systému environmentálneho managementu ISO 14001 : 2005 a Certifikátu systému managementu akosti ISO 9001 : 2001. Od februára roku 2011 spoločnosť vyhlasuje Politiku integrovaného systému managementu, ktorá se dotýka kvality a ochrany životného prostredia.

Spoločnosť KOSTKA - kolobka s.r.o. sa stala vlastníkom patentov, priemyselných vzorov a tvarov na základe medzinárodného práva a patentovej ochrany.

produkty nájdené