scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Maloja

Zatvorte oči a predstavte si, že ležíte na nenápadnom, zapadnutom svahu so starou lanovkou medzi Alpami, niekde na pomedzí Švajčiarska a Talianska. Cítite tú krásu, úprimnosť a čaro? Presne tak sa budete cítiť i v cyklistickom oblečení Maloja. Už prvá kolekcia "Duša lesa" určila smer, ktorým značka smeruje.

Inšpirácia prírodou

Už od začiatku v Maloji vedeli, že ich športové oblečenie pôjde ruka v ruke s prírodou. Akonáhle ho oblečiete, naplní vás pozitívnou energiou, ktorá vás bude sprevádzať po celú cestu. I  technológia výroby funguje v súlade s životným prostredím a neubližuje našej prírode.

Každý rok niečo nové

Pri tvorbe novej kolekcie oblečenia sa vždy zídu odborníci, návrhári i špičkoví športovci. Spoločne dajú hlavy dokopy a vytvoria jedinečné kúsky, v ktorých budete prekonávať kilometre a kopce s najväčšou radosťou. S nezameniteľným dizajnom a pestrými farbami sa navyše za vami každý obzrie.

Farba nevybledne, materiál nehryzie

V lete i pri častom praní budú farby stále žiariť. Dizajnéri ich nanášajú sublimačnou potlačou, ktorá na slniečku ani pri praní  v práčke nevybledne.

Oblečenie zostavujú z niekoľkých častí a materiálov tak, aby bolo čo najpohodlnejšie. Nikde vás teda nebude tlačiť, hrýzť ani škrtiť.

produkty nájdené