scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Mondraker

Obja bicykle pre naozaj ťažkotonážnu akciu! Mondraker už od roku 2001 vyrába unikátné bicykle pre dokonalé zážitky z adrenalinovej jazdy. Na týchto bicykloch projedeš akýkoľvek terén a keď sa vrhneš do pretekov,  s týmito bicyklami brzo zpoznáš pocit víťazstva. Mondraker bicykle sú jednoducho nezamenitelné a každý kúsok tejto značky v sebe nese charakter šampióna.

So španielskym temperamentom

Značka má svoje počiatky pevno spojené so španielskym mestom Alicante. Okolie tohto mesta poskytuje nielen pohodu u mora, ale tiež zaujímavé kopce a cyklistický duch tu má svoje miesto.  Už do začiatku boľo cielom firmy vyrábať hi-tech bicykle pre najnáročnějšie podmienky. Dnes sú bicykle Mondraker snadno poznateľné špecifickým vzhľadom a sú synonymom pre vývoj technológií a inovácií. Medzi vlastné technologické pecky Mondrakeru patria napríklad Zero Suspension System, Stealth Aluminium, Stealth Carbon alebo Forward Geometry.

Overené šampiónmi

Cez 20 let výroby výnimočných bicyklov  so sebou prinieslo aj veľa profesionálných úspechov. Na bicykloch Mondraker jazdia trailoví a enduro pretekári z celého sveta, ktorí dobre znajú pocity víťazov. A práve repracovaná geometria, použité materiály a neustály inovativný vývoj na týchto víťazstvách majú obrovský podiel. Zaraď sa aj ty medzi cyklistov, ktorých ich bicykel v ničom neobmedzuje.

produkty nájdené