scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Nike Bauer

1546.jpg

Značková hokejová výstroj Nike Bauer patrí vo svete k absolútnej špičke. Ich produkty sú charakteristické svojim úžasne precíznym vypracovaním, dokonalým strihom a priebežnými inováciami, ktoré idú ruka v ruke s najnovšími požiadavkami trhu. Nike Bauer je dcérskou spoločnosťou stopercentne vlastnenou firmou Nike.

História značky Bauer sa píše od roku 1927, kedy malá rodinná obuvnícka firma hľadala v čase hlbokej hospodárskej krízy nové možnosti výroby, ako nový zdroj obživy. A budúcnosť videla práve v oblasti korčuľovania. Dovtedy bol totiž výraz „korčule“ chápaný ako oceľový nôž vlastnoručne pribitý na spodnú časť topánky. Rodina BAUERova prišla s konceptom komplexnej korčule s mnohými vylepšeniami a predstavuje tak topánku trvalo spojenú s nožom. Počas nasledujúceho polstoročia BAUER v tejto oblasti nekompromisne udávajú smer.

Korčule BAUER a nože TUUK teraz dominujú vo svetovom hokeji a to na všetkých úrovniach!

Bauer ponúka kompletnú hokejovú výstroj od korčulí, hokejok, rukavíc, cez helmy, chrániče, nohavice, brankársku výstroj až po textil a korčule na in-line. Ich produkty patria medzi najpopulárnejšie medzi hráčmi v NHL!

Na našich stránkach SportObchod.cz nájdete kompletný sortiment za vždy najlepšie ceny. Okrem toho vám ponúkame poradenstvo a darčeky k zakúpeným produktom ako bonus!

produkty nájdené