scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

On Running

On running logo

Vybehnite do oblakov s On Running

Povýšte svoj pôžitok z behu na celkom iný level s novinkou z našej ponuky: bežeckou obuvou On Running.

Obľubu mladej značky On Running do nebeských výšin vynieslo kvalitné švajčiarske spracovanie a nezvyčajný dizajn. Traja kamaráti športovci sa v roku 2010 rozhodli vytvoriť bežeckú obuv, ktorá im zaručí perfektný pôžitok z behu a hravo zvládne i terén Švajčiarskych Álp.

Objavte novinku Cloudultra

V On Running sa zrodila hviezda bežeckej obuvi pre ultra dlhé behy v teréne - Cloudultra. Pohodlný a flexibilný zvršok, odolná podrážka a dvojitá vrstva tlmiacie peny HelionTM tvoriaci typické obláčiky. Ideálny parťák na trailovej trasy, kde sa chcete cítiť hlavne pohodlne. Dobehnete s nimi ďalej, než si myslíte. Go Ultra!

 

2010

  

v Švajčiarskych Alpách vzniká On Running

6500+

 

prémiových predajcov v roku 2020

50+

  

v krajinách sveta

 

V roku 2020 do bežeckej rodiny vítame značku On Running. Malý krok pre nich, veľký tresk pre nás.

 

Bežecká obuv On Cloud

Bežecká obuv On Cloud

Bežecká obuv On Cloud

Prepáč, gravitácia, ale tu nepochodíš

Mäkký dopad – explozívny odraz! Obláčikové technológie švajčiarski vedci skonštruovali tak, aby vám poskytli maximálne pohodlie pri zachovaní nízkej hmotnosti a extrémne ľahkého pocitu z vášho behu.

Adaptívne tlmenie zasiahne, keď je potreba. Je ľahké, odolné voči zmenám teploty a do vášho odrazu vracia maximum energie. Všetky prvky obuvi sa prispôsobia vášmu chodidlu, nikdy naopak.

Vzneste sa s On Running do oblak a naučte sa lietať

Pozývame vás na prehliadku bežeckej obuvi On Running

On Cloud

 

Výborne tlmenú, odľahčenú obuv On Cloud na každý deň, najviac oceníte v mestskej džungli. Tú už nemusíte dávať dolu . A vďaka čomu sme si ich skutočne obľúbili? Nemusíte ich šnurovať, napriek tomu v krabici nájdete i klasické šnúrky.

On Cloud X

 

Ovládnite svoj voľný čas s On Cloud X. Vystačíte si s jedným párom obuvi na všetko. Dráha, cesta, posilňovňa alebo workoutové ihrisko. Kým ich roztrháte, budete silnejší a rýchlejší. Čo nás zaujalo? Bezšvíková konštrukcia a širšia stabilná podošva.

On Cloudflow

 

Ľahká ako vietor. S Cloudflow poletíte ako na Aladinovom koberci. Vezmite ju na pretek alebo rýchlejšie tréningy, odmenia sa vám neuveriteľnou ľahkosťou behu. Mäkký dopad + explozívny odraz = Cloudflow na stupňoch víťazov.

On Cloudflyer WP

 

Vysoko tlmená stabilná On Cloudflyer je hádam to najľahšie, čo na trhu zoženiete na cestný objemový tréning. Odporúčame ju i začiatočníkom a väčším bežcom. Nerobí kompromisy, i v Cloudflyer si užijete explozívny odraz.

On Cloudstratus

 

Rozbehnite sa za dvojnásobným pôžitkom z behu. Dva rady revolučného tlmenia znamenajú dvojnásobnú návratnosť energie. Cloudstratus využijete na objemový tréning a pohodlím poteší i ťažších bežcov. Čím viac obláčikov, tým viac On.

On Cloudventure

 

Dobrodružná trailová obuv On Cloudventure vás ohromí ľahkosťou, mäkkou energickou podošvou a skalopevnou trakciou. Vyrazte zdolávať kopce v teréne. Cik-cak, nahor do oblakov!

 

Preleťte sa v svojich nových On Running

Bežecká obuv On Cloud

Bežecká obuv On Cloud

Bežecká obuv On Cloud

produkty nájdené