scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

OSPREY

Osprey, dnes už ikonická americká značka s orlovcom v logu, vznikla roku 1974 v Santa Cruz.

Batohy Osprey si veľmi rýchlo získali fanúšikov naprieč všetkými športami, nech už ide o pravoverných turistov, bežcov alebo cyklistov.


Batohy Osprey sú nielenže kvalitne ušité a vsádzajú na nápaditý dizajn, ale hlavným cieľom je samozrejme vysoká funkčnosť, a to v najnáročnejších podmienkach. Medzi najväčšie použité vychytávky patrí komfortný chrbtový systém AntiGravity™ 3D s perfektnou ventiláciou alebo plne odvetrávaný nastaviteľný bedrový pás Fit-on-the-Fly™.

Hľadáte kvalitný batoh na každodenné nosenie v meste? Potrebujete, aby sa do neho zmestil notebook, potom iste nesiahnete vedľa s mestskou kolekciou.

Ak radi jazdíte na bicykli, do batohov  Osprey sa doslova zamilujete. Výrobca dobre vie, ako má cyklo batoh vyzerať a najmä, čo od neho každý cyklista očakáva. Vďaka užšej konštrukcii batoh výborne sedí na chrbte, o ventiláciu sa stará prehnutá konštrukcia chrbta a navyše je batoh vybavený praktickými vreckami a úchytmi nielen na prilbu.

Osprey myslí i na bežcov. Bežecké vesty z priedušného materiálu, s úchytmi na palice pre dlhšie výbehy a prepracovaným hydratačným systémom môžeme vrelo odporučiť.

Osprey sú ale predovšetkým  turistické batohy. Batohy na hory, batohy na lezenie, Na jednodenné výlety i týždenné treky. Najsilnejší je Osprey v kategórii stredných turistických batohov. Kvalitný  a pevný chrbtový systém, praktické vrecká a úchyty.

Perfektná konštrukcia chrbtového systému, ramenných popruhov a bedrového pásu prenáša hmotnosť na nohy a znižuje záťaž chrbta.

Vyberte si z ponukyOsprey a urobte radosť sebe alebo svojim blízkym.produkty nájdené