scroll_to_content

Zákaznický servis

Lada Kozlová

Lada Kozlová

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

POC

Exkluzívne cyklistické vybavenie POC

Zdravie máš iba jedno. Na bicykli môžeš stretnúť prekážky, ktorých na prvú dobrú nezbadáš. Pak sa ľahko stane, že už nejedeš na bicykli, ale letíš volným pádom do stromu alebo na zem. Proto sa švédska značka POC sústredí na vývoj najlepšieho cyklistického vybavenia, aby si cyklističtí profíci aj nadšenci po celom svete mohli svoje jazdy užiť bez obáv.

Jazdi bezpečne

Celý koncept, technológie a materiály majú korene vo speciálnom laboratóriu, v ktorom sa miešajú poznatky popredných svetových odborníkov na športovú medicínu, neurológiu a zranenia miechy. POC tiež stojí za programom AVIP - Attention, Visibility, Interaction, Protection - ktorý má za ciel upozorniť na pravidlá bezpečněj jazdy na bicykli. Vďaka tomuto prístupu POC sa na ich prilby, chrániče aj okuliare môžeš spolehnúť aj v najnáročnějšiach podmienkách.

Buď ešte rýchlejší

Bezpečie na prvom mieste. Ale pretekári chcú tiež vyhrávať. Preto sa produkty POC zameriavajú tiež na inovácie v oblasti aerodynamiky a efektivity cyklistických prilieb. Helmy POC sú ľahké, skvele pracujú so vzduchom a pritom skutočne chránia. Produkty POC ti pomôžu optimalizovať a zvyšovať svoje výkony a umožnia ti užiť si bezpečnú jazdu aj v neskutočnej rýchlosti.

produkty nájdené