scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Reebok

Gigantická a veľmi populárna značka Reebok pôsobí na trhu už viac ako 100 rokov. Značka Reebok je známa výrobou unikátneho vybavenia pre rôzne športy ako sú basketbal, basebal, ľahká atletika, tenis, futbal, fitness, turistika, plávanie, joga a pod. Ich záber je až neuveriteľne široký a pretože vždy dokážu perfektne porozumieť a rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky aktívne žijúcich ľudí a športovcov v rôznych športových odvetviach, vytvárajú vlastné trendy a nadčasové kolekcie s osobitým štýlom, ktoré pretrvávajú niekoľko rokov.

V našej ponuke nájdete výrobky s logom RBK predovšetkým v oblasti hokeja. Tu Reebok získal tržný podiel akvizíciou The Hockey Company, ktorá vznikla spojením legendárnych hokejových značiek Jofa, Koho a CCM. Pri produkcii hokejového vybavenia sa preto uplatňujú najmodernejšie technológie, ktoré Reebok vyvíja pre všetky športové odvetia. Nové materiály a konštrukcie získali napríklad svetoznáme chrániče Jofa, korčule či kompozitové hokejky.

Na severoamerickom kontinente je v súčasnej dobe značka Reebok najpredávanejším hokejovým vybavením. Na výstroj RBK sa spoliehajú napr. Sidney Crosby z Pittsburgu, Tony Amonte z Philadelphie, Pavel Datsyuk z Detroit Red Wings a taktiež kľúčový hráč Louis Blues Chris Ponger.

produkty nájdené